Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Odesílatel:  _Administrátor

Datum:  04.05.2006 07:47

Jak tak sleduji průběh různých témat, je evidentní, že něco není v pořádku. Berte tohle jako upozornění, že ne všechno, co se v diskuzi objeví je pravda a ne všechno, co kdo píše je opravdu od toho, kdo se podepsal (i třeba přezdívkou). Tenhle příspěvek taky není od administrátora, i když se to na první pohled zdá. Je jen na nás, kdo sem píšeme, abychom se chovali kulturně a psali příspěvky s informační hodnotou, ne jenom pomluvy, urážky a nadávky - viz téma okolo MM. Představuji si, že toto fórum by mělo řešit problémy města, protože např. na oficiálních stránkách města nic takového nefunguje. A kde se má člověk něco dozvědět, když oficiální informační kanály nefungují - viz např. téma okolo územního plánu.
A na závěr adminovi - zkus vylepšit přihlašování, aby se opravdu nedalo psát pod cizím jménem/přezdívkou. A ostatní prosím, pokud máte potřebu nekoho pomlouvat a urážet, jděte na www.pomluvy-urazky-CR.cz, tam se můžete realizovat. Díky.
Zdravím všechny přispěvatele. Ing. Josef Jarkovský

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Chrudim2006

Datum:  08.05.2006 19:23

zcela s tebou souhlasim....docela se i ,,bojim,,sem chodit,jelikoz pred nedavnem se mi nekdo naboural do prezdivky a hesla a njednou same pomluvy a výhruzky... je to des cim se lide na diskuzmńim foru mesta bavi... ADMINE - Opravdu se pokuste o lepsi zabezpeceni hesla ...

Díky... Chrudim2006 Bohužel, škoda Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.05.2006 14:29

Hesla jsou zabezpečena standardně, internetem pochopitelně putují v nezašifrované formě, nejsme banka Ok? .

Hlavní problém zatím ale vždy byl v jednoduchosti hesla uživatele, šlo snadno uhodnout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.05.2006 22:10

Drahá Marcelo Hrnčálová, nebyla chyba u tebe? Že by příliš snadno zjistitelné heslo? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  04.05.2006 13:06

Jen dodám ... některé alespoň mě známé chybky budou v brzké době opraveny.
Také prozradím, že planuji v brzké době uvolnit novou verzi diskusního fóra.

Jinak plně souhlasím s panem Jarkovským, chovejte se zde tak aby diskuse měla smysl a užitečnou informační hodnotu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  28.07.2006 08:26

Tak nová verze diskusního fóra je na světě.

Pokud objevíte někde chyby, dejte mi prosím vědět.

Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  04.05.2006 17:18

Ale to podtržítko před Administrátorem tam původně nebylo - opravil Admin, takže teď už je to lepšíÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro diskutující - diskuzní příspěvky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  05.05.2006 01:19

Máte samozřejmě pravdu, místo _ byla mezera, snad mi odpustíte Ok?

Tuto nedokonalost diskusního fóra jsem odstranil.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.