Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pro administrátora

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  25.04.2006 01:43

Ahoj admine, udělej něco s tím diskuzním fórem, něco na způsob moderátora nebo skupiny moderátorů, kteří budou mít možnost některá témata uzamknout nebo smazat některé příspěvky, především ty vulgární (a pochopitelně ani já nemám čisté svědomí, takže i včetně těch mých).

To co se děje za posledních pár hodin poněkud překračuje rámec demokratické diskuze a směřuje hodně k bulváru.

A taky bych mazal reklamní inzeráty - na ty je jiná sekce.
Speciálně je na to expertka jistá MM, která svými reklamami na tenisovou školu na nejrůznějších diskuzních fórech po celé republiice (i naprosto odlišného zaměření) poněkud i obchází zákon 480/2004 ohledně nevyžádané pošty a reklamních materiálů.

V této republice máme demokracii, kde sice každý může svobodně vyjádřit svůj názor, ale měl by si taky uvědomit, že svoboda každého končí přesně tam, kde začíná svoboda jiných. A že taky každou akci následuje reakce a kdo napadá a útočí na jiné, ať počítá s tím, že se dotyční budou bránit a útočit zpět.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:15

A jěště něco Mexičane, napsala jsem slušný článek A co takhle sport v Chrudimi a tenis a rozpoutala se obrovská aféra okolo mé osoby, urážky i ty jsi psal, vyhrožování mým rodičům a psychické vydírání paní Novákové L., takže jste si začali vy a já se bránila, nepleť si pojmy s dojmy. Zdraví Mirka Melicherová a napiš nám jak je v Mexiku?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  03.05.2006 07:03

První článek byl ve slušné formě, to souhlasím. Byl jsem první, kdo jen upozornil, že by jste spíše měla využít sekci inzercí, která je taky bezplatná. Na většině diskusních fór jsou podobné příspěvky přímo pravidly zakázány.

Ale hrubě se mi pak nelíbily ty další příspěvky, především z vaší strany. Stačí si vypsat příspěvky seřazené podle času - tam je zcela jasně vidět, kdo začal první používat sprostá slova!!

A hodiny strávené u počítače vám nezávidím, sám podnikám a trávím u počítače také spoustu času. Při hledání aktualit a právě na diskusních fórech o různých oborových problémech.
Proto mám přehled, jak jiná fóra fungujují a že by podobné příspěvky byly mazány - jako reklamní nebo obsahující nevhodná slova.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  03.05.2006 09:16

Máš pravdu, reklamu běžně do diskuse nepouštím, tahle mi nějak z časových důvodů unikla mezi prsty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:10

Hele Mexičane, už ses vrátil z Mexika, že se zase do mě navážíš, portály jsou proto, aby se psalo, inzerce proto, aby se inzerovalo kde se dá a pokud možno zdarma, neboť bychom se mi podnikatelé a malí živnostníčči nedoplatili. Takže mám rozházenou reklamu, všude kde to jde a kde mi ji nechají nebo mi snad závidíš i ty hodiny práce na počítači s psaníám inzerátů a registrováním webu do katalogů, vyhledávačů a portálů, tak nám napiš co máš za práci a neschovávej se pořád za anonymi, když už máš hloupé narážky. Abych konečně věděla, kdo o mě píše ty urážky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  03.05.2006 06:56

Byl jsem sice teď pár dní pryč, to je pravda. Ale byla to kratší doba, než jsem přestal reagovat. Protože reagovat na vaše příspěvky pro mne nemá význam a je to jen ztráta času. Na ty první příspěvky jsem reagoval jen proto, že mne naštvalo, jak urážíte Chrudim a její obyvatele jedním šmahem.
Ale nebojte, ty traumatické výlevy pořád sleduju!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  03.05.2006 09:21

Až někdo z Chrudimi Vám provede to, co mne a začne otravovat rodinu jako paní Nováková Lenka a nervovat rodiče a vyhrožovat trestními onznámeními, pak bych Vás ráda viděla v mé situaci a urážel jste Vy mne a to mne vůbec neznáte, co si o sobě vlastně myslíte???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  27.04.2006 09:05

Zdravím, v poslední době jsem vůbec nestíhal, takže k detailnímu čtení příspěvků se dostanu snad ještě během dnešního dne.

Ostatní přispěvovatele zatím prosím o používání slušnější slovní zásoby a ukončení urážek.
Mazání jakéhokoliv příspěvku je mi značně proti srsti, to je už opravdu krajní možnost.

Také chci apelovat na všechny přispěvovatele, kteří mají jednoduché snadno uhodnutelné heslo ať si jej co nejdříve změní. Eviduji již minimálně dva případy zcizení identity, v obou případech byla hesla opravdu trapná!!

PS. Bulvár to tu byl vždycky, už jsem si zvykl Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  lady

Datum:  29.04.2006 07:00

Můžete ty dva případy jmenovat? Konkrétně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  02.05.2006 18:24

Myslím že to není třeba, oba postižené jsem již kontaktoval, falešné příspěvky jsem zrušil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  27.04.2006 10:14

Mirka Melicherová děkuje administrárovi za možnost napsání příspěvku o chrudimském tenisem a to com, co se opravdu stalo, je to bezva, že máme demokracii, vulgární výrazy říkají i politici nahlas v televizi a nic se neděje. Je to každého věc a žádný člověk na sebe nenechá házet špínu, pomluvy, závist a agresivita lidí, včetně nárůstu kriminality po Sametové revoluci, je neskutečná. Dříve by si to nikdo nedovolil!!. Administrátor je prima chlap a tento portál má úroveń.
S pozdravem Mirka Melicherová, jen mi vadilo, že se lidi schovávají za anonymní jména, aby se nepoznalo, kdo to píše, já se za svá slova stydět nemusím. Mějte se fajn a hodně úspěchů ve Vaší práci.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.