Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Tak mám pocit

Odesílatel:  johansson

Datum:  02.05.2006 00:17

že řady pošuků se tady nebezpečně množí .-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tak mám pocit

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Václav Unar

Datum:  03.05.2006 08:22

Nestačím se divit, co se s těmito, do určité doby docela seriozními stránkami stalo. Místo aby byly diskusním klubem, vyjadřujícím se k problémům města, zaplnily se žlučovitými, vulgárními osobními útoky. Prosím vás, přestaňte na tyto příspěvky reagovat,vždyť je to trapné a pokud se na tyto stránky dostane člověk odjinud, musí nutně získat dojem, že s obyvateli Chrudimi není všechno v pořádku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tak mám pocit

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michelle

Datum:  13.05.2006 16:41

Mate pravdu, posledni dobou je to tady fakt drsny... Jsem z jineho mesta a docela obdivuji, ze tady ta diskuze tak dobre funguje - ze se tu resi otazky mesta, ale zase na druhou stranu se tady lide pomlouvaji, napr. diskuze o Mirce Melicherove se tady opravdu nedala prehlednout...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tak mám pocit

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  12.05.2006 23:20

Vážený pane, napsala jsem slušný článek o tenise a co se mi stalo v Chrudimi a strhla se obrovská vlna nenávisti a napadání i členů mé rodiny a obtěžování ze strany policie v mém bývalém trvalém bydlišti. Když si to čtou lidi z jiných měst, alespoň se tomuto městu zdaleka vyhnou. S pozdravem Mirka Melicherová.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Tak mám pocit

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.05.2006 08:19

Máš pravdu.
Vítej! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.