Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové

Odesílatel:  Kamila

Datum:  30.04.2006 15:31

Vážení Chrudimáci, přece jen mi to nedalo a přečetla jsem si ty Vaše urážlivé příspěvky, jsem člověk, který je pohodář a rozhodně nebudu utíkat a podávat na ty hnusné pisálky trestní oznámení. Je vidět, že se lidé v Chrudimi nezměnili a nikdy nezmění. Jelikož mám za pár dní narozeniny a nechci si je kazit debilními anonymi a narážkami na svou osobu, vzkazuji všem, aby si zametli před svým prahem a podívali se především sami na sebe, co v životě dokázali, co vystudovali a kde skončili a pokud je to v Chrudimi na nic, tak ať se taky seberou a odejdou jako já a spousta dalších lidí. A všem, kteří dnes startují košťátko, letím na Červený vršek, tam můžeme diskutovat a stavu tenistů na chrudimských tocích. Hezký den Vám všem, máme jaro, příroda se probouzí, ptáčci zpívají, a ti, kdo mne nemají rádi ať si skočí z Nuseláku, máme to tu každou chvíli, že někomu na hlavě přistane magor, spíš rozpláclá placka, která nezvládla život a boj. A já jsem zrovna bojovný typ, takže mne na kolenou nikdo neuvidí. S pozdravem Mirka Melicherová, už jen to jméno ve Vás jistě vzbouzí vztek a zlost, co??? Tak urážejte dál, já se tomu jen od srdce směji. Zdar a sílu do dalších urážlivých anonymů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  30.04.2006 18:02

Neuvadela jste zde pred nedavnem, ze uz s prispevky do tohoto fora koncite? Ze jste nesmirne vytizena a od rana do vecera na kurtu? Tak by asi bylo nacase to splnit...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Sandy

Datum:  30.04.2006 16:41

Mirko,proč používáš tolik jmen..?Teď si zase Kamila..?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  30.04.2006 17:20

A ty proč používáš jméno Sandy, to se bojíš, že budeme vědět, kdo píše, já se na rozdíl od tebe dokáži pod svůj článek podepsat a urážky magorů si opravdu líbít nenechám, to sorry, to snad chápeš, pokud je někdo na mé staně a píše pod anonymem, jedině dobře, alespoň někdo !!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  30.04.2006 16:53

"si"? Snad "jsi", ne? Hmmm

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.