Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  a pro pí Melicherovou

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  25.04.2006 01:52

když už trpíte schizofrenií a v diskuzním fóru používáte více přezdívek a různých jazykových hantýrek (včetně nějaké parodie na brněnský hantec či ostravštinu nebo co), tak si alespoň pohlídejte, pod jakou přezdívkou se přihlašujete. Pro ilustraci

************************************************** Téma: Re: Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Příspěvek reaguje na ...
Odesílatel: Milada Horáková Datum: 25.04.2006 01:21

Tady je ta samyca od tej kravy a odpovídám na ten anonym a narážky od toho neznaboha zn. Mexiko, kam na to chodíš, to ani v tej telévizi nevymyslí, co ty za chujoviny, bazmek a ty tu Mirku trénerku znáš, že ji tak urážíš, a jestli nemáš socku, tak robíš za pade na hodinu a more možna že si zarobíš na 10 housek za den co? a kolik máš za měsíc, tak možná 7 až 10 táců a to je vše, to jsi chlap, běž kurva do tej metropole a ukaž že si chlap a ne pozér, co umí jen urážat a kúkaj zarobiť aspoň bazmek dvacať tácov, na Karlovim mostu zober Ukulele a hraj a zpívaj jak je v Chrudimi krásně a jak tam sú všici hodní a pražaci ťa kurva maloměšťáku hodí bazmek přes palubu do Labe, co tam teče, nebo se to vleče, tak to aspoň neuteče a parnik tam pluje tiež to na Borzně ani v baru neuvidiš, jestli máš na vlak tak pospěš do Prahy a pridaj vajca lebo dve, opravujeme tu Karlův most, tvoja sa možno hodí, ty ho prý už nepotrebuješ ty buvole.



************************************************** a o kus níž se dočteme

Téma: Re: Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Příspěvek reaguje na ...
Odesílatel: Milada Horáková Datum: 25.04.2006 01:35

Trenér 1. třídy znamená, že mám nejvyšší trenérské vzdělání a že jsem absolvovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze a více o mne se dovíte na http://www.volny.cz/bohemiatennis. Asi proto mne lidi v Chrudimi uráží, hlavně ti s IQ houpacího koně, nebo co jsou bez práce a jestli má někdo prekérku, tak ať mi brnkne na hrádek. S pozdravem Mirka Melicherová.A znamená to taky, že mne ze závisti nenechali ve svém mateřském tenisovém klubu pracovat a dělat svou práci, tudíž jsem se uchýlila do Zlaté stověžaté a udělala jsem dobře, mám tu klid, klientů habaděj a nevidím pan Kocha a jiná telátka, která na mne čumí jako telata na nová vrata. A neumí ani pozdravit. Jinak jsem pohodový člověk a jsem ráda, že mohu konečně napsat pravdu do portálu, kde to čtou lidi, ikdyž mne nikdo z nich nezná, protože do Chrudimi jezdím jen málokdy a ani se tam nechci moc zdržovat po tom všem. Spíše jen kvůli rodině.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:39

Hele Mexičane ty jsi ten hekr, nebo pokr a čím trpíš ty. Já jsem naprosto v pořádku a schíza si jěště pár let počká, ale ty prejš máš ten nějakej Aids, fuj tajskl, tož místo děvy budeš muset použít ten no vysavač. Díky za příspěvek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  25.04.2006 14:16

ale na druhou stranu, to by si tady přece nedělala hned v prvním příspěvku reklamu na svou tenisovou školu, kdyby to nebyla fakt ona xxxxx MIRKA

Napadá mě, mexiko, třeba má jenom letité trauma z toho, že nemá chlapa, nebo kvůli své postavě?!! Zákoutí lidský zloby jsou nevyspytatelný...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:54

Ahoj anonyme, mám chlapů kolik chcu a jebu kdy chcu a kedy sa mi zachce tož to trauma asi nebude to, že jsu svoboná neznamená, že mě nik nechce, třeba jsi mě chtěl ty a já nechtěla tebe, co ty na to???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:43

To fakt nejsem já Mirka Melicherová, víš anonyme, já si dělat reklamu nemusím, já mám klientů strašně moc, a když večer lezu z kurtů a pak po 24h usínám a usmívám se nad příspěvky z Chrudimského portálu, tak mi ty tenisáky běhají před očima a vše co jsem napsala je přísahám nebo se propadnu do západního Německa, pravda. Děkuji ti za kulturní vložku ,anonyme, napiš zas a pořádně to rozjedem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  25.04.2006 21:15

Jestli má či nemá nějaké trauma ze své postavy to nevím, protože ji neznám. Podle fotek by mne nezaujala, ale nechci ji více hodnotit. Prostě mne hrozně naštvala, jak uráží Chrudim a její občany. To byl jediný důvod, proč jsem se začal tak hádat, což bych normálně nedělal. A to že si do diskuzního fóra hází svoji reklamu, tak nad tím bych jen mávnul rukou a nevšímal si toho.


Já sám označuju Chrudim za poklidné provinční městečko a i přes všechny ty neduhy a problémy tady žiju rád a doufám že ještě dlouho budu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 23:01

Hele Mexiko, já neurážím lidi z Chrudimi, ale lidi, kteří mi opravdu ublížili, tobě se to, co mně zřejmě nikdy nestalo, tak proč urážíš mne, když o tom nic nevíš, já jsem pak nucená na to reagovat a urážet tebe, není to zbytečný??? Tak co sa sakra do toho pleteš. Starej se o sebe a Chrudim rozhodně není poklidný městečko, jsou tu pomluvy, závist a lidi, kteří tě dokáží zničit, když jsi lepší než oni a když jim lezeš do zelí a jedná se o velký prachy. Ty si myslíš, že mi to není líto, že jsem musela doslova utéct do Prahy, aby mi dali pokoj, zažils to někdy vůbec, tak se nám představ jménem a napiš něno o sobě a možná budeš psanec jako já, jěště, že ta Sibiř je daleko. Tak neposuzuj věci a neodsuzuj člokvěka, když o tom nic nevíš, buď tak laskav, neboť kdybys se mnou zašel na pivko, po pár hodinách bys o mne mluvil jinak. Mirka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:48

Já trauma nemám, nevím jak vypadáš ty, ale o postavě to není, neposuzuj člověka podle toho jak vypadá, ale jaký je, jak se chová a jaké má srdce a trauma musíš mít ty, urážíš mne a to mne zřejmě vůbec neznáš a schováváš se za anonymi, to se stydíš za sebe, své jméno, trauma jsem měla jednou, když mne na kole zachvátil autobus a ujížděla jsem policajtům , kteří mne i přes mou postavu nemohli dohonit 2 auty. Měj se Mexiko a piš lepší příspěvky nebo jsi socka na podpoře a jen napadáš schopné lidi????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  25.04.2006 13:58

Tak teda zírám, opravdu je to ona, Mirka Melicherová, kterou jsem ještě před pár lety vídával v Chrudimi. Potvrdilo to foto na její stránce, kterou sama avizovala v dnešním nočním příspěvku http://www.volny.cz/bohemiatennis

V úvahu ještě připadá, že příspěvky sem nepíše ona, ale že se ji chce někdo pomstít

Ostatně, vyjádřit by se k tomu mohla její příbuzná (sestra?) Radka Melicherová, která učí na MŠ Svatopluka Čecha a angažuje se ve hře na nějaký ten nástroj v ZUŠ Chrudim a která je (narozdíl od své jmenovkyně?) docela milá, fajnová dívčina.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:35

Sestra je skvělá děva a já tež děkuji za příspěvek, když neznáte minulost, neposuzujte raději přítomnost.
Mirka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  noema

Datum:  25.04.2006 13:33

Mirko, nelži, že máš vejšku!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:21

Jasně, že mám vejšku a houpu se z vejšky na špagátu, tak si to ověř na FTVS-UK Praha, děkuji ti za milý příspěvek na můj dopis a co takhle tenis v Chrudimi, rozpoutala jsi toiž obrovskou aféru urážek, nadávek a výhrůžek, tak až budu v Chrudimi a jestli se mne už nebudeš bát, zajdem na kafčo jo, já se těším jako malá holka, a co ty???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan z Rokycan

Datum:  25.04.2006 22:10

Paní nebo slečno Noemo,mohu potvrdit že Mirka má opravdu první trenérskou třídu která-jak jistě víte se získá pouze na VŠ.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  garnier

Datum:  25.04.2006 22:38

Milý Jene z Rokycan, neboli Mirko Melicherko bývalá pošťačko,Vy nás tady hezky bavíte,no prostě Praha je Praha!!!Jen doufám že to vše unesete, protože v podstatě je mi Vás moc líto...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:26

Díky já to unáším až na to, že paní Lenka Nováková psychicky vydírá mé rodiče a vyhrožuje trestními oznámeními, já se taky bavím, ale proti normálním borcům z Chrudimi, kteří jsou v poho a nepolívají mne vodou a nejezdí mne do Prahy pomlouvat jako pan RNDr. Zdeněk Koch, který si myslel, že tím získá investora na svou stranu a halu za 2,5 mil. Kč, jen to vše zkazil. V podstatě bývalá pošťačka nosila poštu velice rychle a spolehlivě, dá se říci jako motorová myš. Děkuji Vám za příspěvek a Váš názor, Mirka Melicherová

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ján z Rokycán

Datum:  26.04.2006 16:18

Vážený garniere,já Mirku znám moc dobře a vím jaká doopravdy je,nevím zda totéž můžete říci i vy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:28

Toť já tě taky poznám dobře Jene z Rokycan, díky za příspěvek a malou podporu nevěřícím Tomášům a těm, kteří mi nadávají a uráží a posílají k Chocholouškovi s mým studiem na VŠ. Ať žije Jan z Rokycan.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ján z Rokycán

Datum:  26.04.2006 16:35

Juhůůů Milu,tak jak se těšíš na Karlštejn,tys taková milovnice históórie Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a pro pí Melicherovou

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 22:31

Haló Jene, přijeďte do Prahy uděláme velkou točnu do Karlštejna, na Slapy, Orlík a Zvíkov a na Říp, kde věštila ta Sibyla nebo že by Libuška, no já nevím, já jsem prý na toho psychologa prý zralá, tož nevím ogare, ale doraž dotlačím ťa na Říp. Vůkol Prahy jsou nádherná panorámata. Ahoj. Miluna.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.