Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Romů je mnoho

Odesílatel:  Slušný

Datum:  08.07.2003 16:31

A proč ne když Chrudim je prima město a radnice jim dá co chtějí.A to i byty které pro slušné nejsou.Co vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nestydaty anonym

Datum:  22.07.2003 01:56

co ja na to? tak na to ja tedy opravdu nic. sorry, ale xenofobie je mi opravdu cizi. cikani jsou opravdu jini, je to holt jina krev, ale to je proste... zivot.
a my jsem hlavne maly cesky zaprdanci v zatuchlym chlivecku. potrebovali bychom poradne vyvetrat. jen houst a houst ukrajincu a dalsiho "plevele". jsou to samy, co my, kdyz prijedeme na zapad. gastarbeiteri.
jsou to proste lidi jako my a zaslouzi si stejnou uctu. stejne jako cikani. cikane. sam ses cikan.
promin, Rom!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Bleha

Datum:  28.07.2003 18:23

Nemám rád, když někdo nadává na českej národ ! Ano mnozí z nás jsou "zaprděnci" ale mnozí ne, stejně jako u romů, ukrajinců atp. Myslím, že občané své zěmě (at už jakekoliv) by měli být hrdi na svou vlast a zároveň mít uctu před ostatními národy. Myslím si ale také že (každý) stát se má nejprve postarat o lidi narozené na svém uzemí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nestydaty anonym

Datum:  14.08.2003 22:53

ja su taky hrdy na to, ze su cech, hej?!! ale jeste oprednejsi mi je asi ucta k cloveku, i kdyz bude bez levy ruky, s oranzovym okem, pruhovanym svetrem, pihama na zadech nebo proste treba snedou kuzi a trochu temepramentnejsim chovanim, ktery ne prave zapada do naseho postkrestanskeho desatera, s jehoz dodrzovanim vsak my sami bili mame problemy. a hlavne nechapu, proc by stat mel vubec nekoho selektivne podporovat (???) a ke vsemu proc zrovna jenom ty, kteri se narodili na jeho uzemi??? Dane prece plati vsichni... nebo neplati a stejne se tady vetsina z nich narodila???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dark Gymplar

Datum:  19.08.2003 13:52

Souhlasím s názorem o selektivní podpoře státu.
Všichni, kdo žijí v České republice a jsou jejími občany jsou pro mě tak nějak ČEŠI! Tak by měli mít stejná práva, stejné výhody a měli by se řídit stejnými zákony. Co na tom, že příslušíš do nějaké minoritní skupiny obavytelstva? Buďto se k našemu národu hlásíš jako ČECH, potom jsi náš "bratr", nebo se hlásíš k nějaké menšině, a potom jsi jen "návštěvník" v cizí zemi a není problém státu, že tě někdo utiskuje, že máš sociální problémy. Lidi, necpěte se k lidožroutům, pokud jste vegetariáni!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Anonymni cizinec

Datum:  22.08.2003 13:49

Jeshte nejsem v CR, chtel byh se tam ubitovat a pracovat (nejaky den). To je samozrejne, zakon dla vsech musi bit jeden, v CR - zakon CR pro obcana CR ipro cizinca (plus vse nutni prukazi, visa atdl.)Jest li zijesh v cizi stat, musis vest mijstny zivotní styl. Podpora treba ot pratelej, ne ot zakona.
A pratele musis delat sam, svoim jednanim.
U nas je mnoho romu to ze Vseho nejlepseho prej vam Prominte moj cesky, jsem jeste "zacatecnik" Cizinec

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romů je mnoho

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Anonymni cizinec

Datum:  22.08.2003 13:49

Jeshte nejsem v CR, chtel byh se tam ubitovat a pracovat (nejaky den). To je samozrejne, zakon dla vsech musi bit jeden, v CR - zakon CR pro obcana CR ipro cizinca (plus vse nutni prukazi, visa atdl.)Jest li zijesh v cizi stat, musis vest mijstny zivotní styl. Podpora treba ot pratelej, ne ot zakona.
A pratele musis delat sam, svoim jednanim.
U nas je mnoho romu to ze Vseho nejlepseho prej vam Prominte moj cesky, jsem jeste "zacatecnik" Cizinec

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.