Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Parkování v Husově ulici

Odesílatel:  LukeD

Datum:  29.03.2006 12:55

Také vám vadí, když večer přijedete z práce a nemáte kde zaparkovat ? Je mi jasný, že to komunisti špatně naprojektovali, ale co teď ? Nějaké podzemní parkoviště nepřipadá v úvahu ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marseeelka

Datum:  09.04.2006 16:20

no ono jako nejenom v Husově ulici...známe parkování na náměstí,u nemocnice atd...že ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rostislav Vondra

Datum:  30.03.2006 10:55

Do konce padesátých let 21.století dojde k tzv.
"reasanaci" Kateřinského podměstí, kdy bude plošně likvidována stávající panelová zástavba a bude nahrazena jinou, která bude respektovat všechny architektonické formy tohoto daného místa. Dojde tak k zlidštění této kdysi výstavné čtvrti.V podzemí nových obytných domů budou též dostatečně dimenzovaná garážová stání.Na ulicích bude jen nejnutnější počet park. míst na tzv.
krátkou dobu.Celá ulice, která bude doplněna zelení pak bude jakousi klidovou zónou.
To vše v horizontu 40-50 let.Věřte mi , musí k tomu dojít!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  30.03.2006 12:46

...o tom se mi taky zdaavaa. Pri pohledu na Tebou zminovany datum realizace se tesim, az se tam budu se spacirstokem prohanet sem a tam.
I kdyz vcera to vypadalo, ze jeste 20 cm a jezdime Husovkou v kanoii...

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwajdan

Datum:  29.03.2006 18:53

Jestli pracuješ v Chrudimi nebo okolí,tak jezdi do práce na kole.Budeš fit a kolo si dáš do sklepa. Jezdím odtud 10 km celoročně do práce 12 let.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  30.03.2006 08:05

No mám to do práce krapínek dál a často vyzvedávám cestou přítulkyni. Jinak už jsem to na kole zkoušel, ale když člověk nemá možnost se hned po příjezdu do práce vysprchovat tak to není to pravé ořechové. Ostatně jeden sportovec co sem dojíždí denně na kole není zrovna v kolektivu oblíben. Hlavně u oběda. By mohl učit mladý tchoře smrdět. Ale můj dotaz zněl poněkud jinak.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování v Husově ulici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  noema

Datum:  31.03.2006 12:23

Sportování na kole je fajn, pokud není možnost se po dojetí do práce omýt, je to pro okolí tragedie. Věřte mi, že pokud do práce dojíždí na kole učitelka a jde rovnou učit, pak třeba i 30 malých lidí hodiny trpí smrady. Je to hustý, přála bych zažít.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.