Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Shote, stýská se mi...

Odesílatel:  anonym

Datum:  22.02.2006 13:45

...po Tvých bludech. Napiš zas nějakou pohádku o dobru a zlu, které vítězí na chrudimské radnici, kde jsou všichni tupí, podplacení a ke všemu ještě kradou. Prosím... Neříkej, že už Ti vyhořely baterky. Psát pořád dokolečka to samé přece umíš, jak jsi už nesčetněkrát potvrdil.

Nebo tě už mezitím přijali mezi své Úsměv ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Shote, stýská se mi...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  22.02.2006 14:22

Pššššššt, neplaš, když už se konečně úroveň fóra zvedla.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Shote, stýská se mi...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  22.02.2006 14:19

Anonymeeeee!!!! Sakra, ty´s nepoznal, ze shot(ovaa) drzi "bobrika." Nerus ji. Cerpa sily a inspiraci na predvolebni klaanii. A sbira kompromitujici informace...



Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Shote, stýská se mi...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.02.2006 00:09

Máš docela pravdu, připravuje se hodně zajímavých událostí.
Bohužel na úkor města Chrudim, jako vždy. Začíná to rušením SPŠS, vynikající školy s tradicí, totéž se týká i zemědělky.
Opět se připravuje rozjezd prapodivného prodeje pozemků na Skřivánku, no a můžeš hádat jaké bude zdůvodnění a jaký bude konec. Jenom doufám, že až budou volby, tak si voliči vzpomenou. Bude-li to pokračovat, tak budeme rádi, že v Chrudimi máme alespoň poštu. Nu což, můžeme se jít odreagovat do některého z obchodních domů, možná v něm bude lacinější Dobrá voda , než voda z kohoutku. A ti méně majetní si budou moci jít zabrkat na schodech v Široké ulici, ať si také užijí.
Dostane-li se pan starosta do parlamentu a tam bude pracovat pro blaho občanů jako pracuje nyní, pak kakaové a s bytové kauzy budou jenom slabým čajíčkem.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.