Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Krabicový strom

Odesílatel:  Ing. Ladislav Huda

Datum:  24.11.2005 07:55

Krásný Vánoční strom se objevil na náměstí. Tak přemýšlím, jestli ho opět letos pokryjí nevzhledné papírové krabice jako každý rok. Možná je to věc vkusu, ale mně se osobně víc líbí Vánoční stromy většiny ostatních měst - bez krabic. Nebo to je zvláštnost Chrudimi? Vyzdobit náměstí a přilehlé uličky a pak doprostřed picnout na smrk pár krabic. Vám se to líbí? Možná tak před nějakým obchodním domem...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Krabicový strom

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  24.11.2005 14:28

"Dárky" na vánočním stromečku vkusně ovázané mašličkou jako symbol štědrého dne, proč ne? Mám obavu, že pod stromečkem by dlouho nevydržely Úsměv

Nevkusná je spíš vycapená plechová obluda (asi klimatizace) na střeše Kauflandu. Nevím jestli se to někomu líbí, ale mě to přímo děsí. A to je první co řidič uvidí, přijíždí-li od Vysokého Mýta.
Určitě to šlo udělat lépe nebo nějak zakrýt. Není to dobrá vizitka Kauflandu ani města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Krabicový strom

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  28.11.2005 20:48

Kauflandovic krabice už to nezachrání. Tři prsty sou vidět už od hranic s Polskem. Ostatní směry nevyjímaje, zbloudit se nedá Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Krabicový strom

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  28.11.2005 21:12

jojo .... viditelnost těch našich "Třech oudů" je skutečně výtečná. Mohu to potvrdit na vlastní oči. Při troše hledání jsou rozeznatelné i bez dalekohledu z míst jako jsou: - Velká Deštná (a celý hřeben Orlických hor) - Dobrošov u Náchoda - Suchý vrch nad Červenou Vodou - o Vysočině ani nemluvím ......

Po všech těchto místech jsem se osobně toulal za příznivých viditelnostních podmínek - a měl jsem i dost času hledat naše město.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Krabicový strom

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ing. Ladislav Huda

Datum:  28.11.2005 12:28

Ač jsou ty krabice dejme tomu vkusně ovázané, stejně rozmoknou.
V noci když nejsou vidět, je ten strom hezčí. Dokonce i před Kauflandem je hezčí. Což takhle mrknout po jiných městech? Třeba v Jihlavě jsou ty symboly štědrosti Úsměv z umělé hmoty a svítí. Ohánět se tu třeba Prahou, Brnem, Vídní... by asi na Chrudimské poměry bylo příliš troufalé. Zkuste tu udělat anketu jestli krabice na Vánoční strom ano nebo ne. Když jsem se ptal známých, většina mi řekla, že se jim to moc nelíbí, ale pak pokrčili rameny, že se jich to v podstatě netýká, že je to někdo na "městě" prostě zvyklej tam věšet. Ostatně mně by to mohlo být také jedno. Z Chrudimi jsem se odstěhoval a na smrk na zahradě si krabice nevěším HAHAHA! Jen jsem to myslel v dobrém.
Hezký den přeji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Krabicový strom

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  waterway

Datum:  28.11.2005 22:34

Tož oslovme technické služby, které mají výzdobu na starosti, co pravíte?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.