Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  MĚSTSKÁ POLICIE

Odesílatel:  Lary

Datum:  28.10.2005 13:48

Zajímalo by mě kolik Nás občany města Chrudim, stojí Městská policie ročně.Myslím si ,že investice do této organizace by byla jistě potřebná na stavbu nových bytů pro mladé lidi,které v CR tolik chybí.MP by měla dohlížet na pořádek,ale stačí se podívat ve dne i večer do ul.Štěpánkova....Ve dne přecpána auty a večer plná opilců, ...a nikde žádny městský policista.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  31.10.2005 22:05

Milý kolego, a ty nejsi názoru, že bydlení je soukromou investicí každého z nás?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  30.10.2005 19:12

Ona by asi ta ulice byla v noci klidnejsí, kdyby tam jaksi nebyla ta agora a co chcete po policajtech?Myslíte si, ~e budou treba v 6 lidech rozhánet 50 opilcu? Chtel bych Vás videt v jejich situaci. A boticky? Kdyby lidi parkovali tak jak mají, tak se jich bát nemusí. Buhuzel cvasto je to o lenosti, nepujdu preci 5 minut pesky, kdyz muzu zaparkovat hned u toho, kam potrebuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza Navrátil

Datum:  02.11.2005 20:45

Má pravdu předsedo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.10.2005 22:05

Člověče nekecej. Policajti jsou tady skutečně od toho, aby zajišťovali pořádek ve městě. A to i rozháněním opilců. Ovšem daleko jednodušší je zajet k Transportě či do Široké, rozdat pár botiček těm co si u Smetánků vyzvedávají dort, nebo jsou na rehabilitaci v Transportě a vykazovat jaký je ve městě pořádek počtem nasazených botiček. Nevím komu vadí auto v Široké, stojící tam pár minut, ale to je nutno změnit zákonnou úpravou – třeba stáním do ½ hod. To že dávají botičky, to je jejich práce, to že nic jiného nedělají – to už je práce p.
Řezníčky, který zodpovídá za městskou policii a také pana starosty Libého, který zodpovídá za chod města. A pro ty ostatní: nemýlím-li se, pak 12. 12. 05 má být řádně zasedání zastupitelstva města, přijďte se tam zeptat pánů Řezníčka a Libého. Jak to že město Chrudim pod jejich vedením spíše vadne, než rozkvétá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  31.10.2005 22:02

Hele, ty si hojíš, co se týká radnice radnice, nějaký komplexy? Za rok jsou komunální volby, tak se postav do čela nějaký kandidátky, vyhraj a předveď nám všem, jak se to má dělat. Jen na okraj - já bych bych si v životě nedovolil zaparkovat za dne v Široký ulici ani na 3 minuty a když si jdu ke Smetánkům pro dort, tak si za pětikačku zaparkuju na náměstí, protože na to za a.) mám a za b.) stání v Široké považuju za mimořádně neohleduplné ke všem ostatním účastníkům provozu. Ale čtu tě často- je příležitost si kopnout, tak si kopneš. Doufám, že se předvedeš a já se těším se na tvý vítězství v komunálních volnách, ty anonymní hrdino diskuzních fór.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  31.10.2005 19:08

A ty si myslís ze ti policajti ráno prijdou do práce a reknou si tak dneska budem dávat boticky? to asi tezko,spíse musi plnit to co jim nadrízení urcí, kdyz jim reknou bude stát jak trubka u posty, tak tam proste stát budou, na nich to nezálezí. A co treba stíznosti lidí? Myslís ze je policajti neresí?Kdyz si nekdo stezuje na blbý parkování v nejaké ulici, tam tak to tam musí policajti vyresit.A myslím, ze ne jenom parkování, treba pak i krádeze, chytání psu atd. A co se týce parkování v siroké ulici, jel jsi tam nekdy kolem 3 hodiny odpoledne, kazdý si odskocí neco koupit nechá tam stát auto a pak je to tam pkne zasekaný a pritom se jedná jen o stání na pár minut.To je tak tezký nechat auto na námestí na parkovisti a venovat 1 minutu chuze do siroké ulice treba pro ten slavne zminovaný dort ke smetánkoj? to jsou ty dorty tak tezké, ze nejdou unést tech pár metru.
Souhlasím s tebou v tom, ze nekdy to opravdu vypadá, ze policajti nic nedelají, ale ruku na srdce, to si opravdu naivne myslís, ze kazdý pracující clovek maká v práci na 100 procent? Jak sám uvádís, na zastupitelstvu se snad muze kazdý dotázat na výsledky policajtu, preci musí mesto vést nejakou evidenci, co a kdy policajti resili

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza Navrátil

Datum:  02.11.2005 20:47

Plně s tím souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HANNY

Datum:  29.10.2005 12:24

Mám stejný názor snad bych jen něco dodala.Místo nesmyslného dávání botiček na velkém parkovišti na Transportě by se mohli pohybovat u Domu dětí a mládeže v době kdy jsou odpolední kroužky aby nedocházelo k opakovanému napadání našich dětí romy.Je mě jasné,že z nich mají strach,ale co potom naše děti.MP je tady od toho aby se starala o klid a pořádek ve městě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  30.10.2005 19:17

to je zajímavé,ptal jsem se u mestáku, jestli meli hláseno nejaké napadení deti od romu, u domu detí, ale prý nemeli, takze kdyz máte takový problém, ze jsou vase deti napadeny, tak ty policajty taky musí nekdo zavolat. A aby tam stály preventivne celou dobu trvání krouzku je asi nesmysl, pak bych treba i já mohl ríci, ze mi v noci nekolikrát nekdo poskrábal auto, tak at mi tam k nemu postavej na noc jednoho policajta, myslím, ze je to trosku nelogické.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HANNY

Datum:  31.10.2005 19:15

JE JASNÝ,ŽE TO NIKDO NEHLÁSÍ A CO MĚSTSKÁ VYŘEŠÍ TADY JE DŮLEŽITÁ PREVENCE.PŘIROVNÁVAT DĚTI K AUTU JE HNUS JE VIDĚT,ŽE NEMÁŠ DĚTI!!!JAK SE JEDNÁ O ROMY TAK SE RADŠI DÁVAJÍ RUCE PRYČ A NAKONEC TO ODSE... MY.NEJSEM RASISTA,ALE POŘÁDEK BY MĚL BÝT.KAŽDÝ KDO PŘIJEDE DO CHRUDIMI JAKO PRVNÍ VIDÍ NAŠI SUPER ČÁST MĚSTA JE TO ČERNÁ DÍRA.MYSLÍM,ŽE S NIMA MAJÍ PROBLÉM I PRODAVAČKY ZA SAMOOBSLUHY NA NÁDRAŽÍ.DNESKA JSEM TOHO BYLA SVĚDKEM.CO NA TO ŘÍCT!A KDE JE MP!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  31.10.2005 19:26

A bude ještě hůř.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.10.2005 22:06

A můžeš nám sdělit, kde tedy stojí? U Aralu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  30.10.2005 23:34

Tak prevázne jezdí po meste, nebo ty jsi je nikdy nepotkal?já vcelku casto, dokonce i v noci treba v sídlisti u stadionu. a ze si na aralu dají kafe? a co, ty v práci kafe nepijes?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  31.10.2005 07:49

Je potřeba se zeptat pana Řezníčka.Ale ono bude lepší,když policajti budou radši chodit, než jezdit.
Aspoň ušetří PHM.Něco jako pochůzkáři.Nebo to už neexistuje?Chrudim přece není tak veliké město.
A co se týká pořádku?Když policie nestačí,tak aŁ páni radní najmou nějakou bezpečnostní-zásahovou agenturu.V jiných městech to funguje.Hlavně u restaurací a zábavných podniků.Oni se opilců tolik nebojej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  31.10.2005 19:12

To más pravdu, ze lepsí chodit po meste, ale v noci je to asi o necem jiném, ty jsi pres den nevidel chodit policajty po meste? Já jo, je ale fakt, ze stojí hlavne na parkovisti nebo tak nekde, ale jak jiz jsem uvedl v jednom predeslém prýspevku, nezálezí to na nich, ale na vedoucích, co jim narídí, kde a co budou delat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  31.10.2005 21:15

Já se taky přimlouvám za pěší MP. Aspoň nebudou dělat zmatky na kruháčích. A nebo jim sakra povinně zaplaťte školení řidičů v nějaký solidní autoškole!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: MĚSTSKÁ POLICIE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  29.10.2005 12:35

Ano je to tak.Ono je to ale složitější.
Botičky jsou bezproplémové.Tam jim nehrozí trest za nepřiměřený zásah.Ale zasáhnout proti cikánům,to je veliký problém.Především je potřeba zapracovat a zákonech a upřesnit pravomoce všech policajtů.Jestipak víte,kdo je v Chrudimy nadřízený městské policie?Tam je potřeba se obrátit.
Ale vzhledem k bordelu jaký tady je to asi nemá cenu.
Takže zase budou dávat asi jenom botičky.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.