Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Jak se žije v Chrudimi

Odesílatel:  shot

Datum:  23.10.2005 21:25

Podle průzkumu uveřejněného v MF Dnes nepatří Chrudim mezi města kde se žije dobře. Ve východních Čechách ji předběhly města jako např. Svitavy. Kdo na tom má největší zásluhu? Je to zcela jistě vedení města v čele s p, starostou Libým a místostarostou p. Řezníčkem a zdatným sekundantem p.
Čechlovským. Jejich likvidační politika městského majetku přináší své ovoce. Rozprodejem majetku (pozemky, katastr, Vak) a likvidací toho čím se mohla Chrudim chlubit (urologické oddělení v nemocnici), nerespektováním požadavků svých voličů (Penymarket, stavba kruhového objezdu pro příjezd k TESCO), neschopností řídit město a zneužívání informací při prosazování soukromých zájmů, postupně likvidují a ožebračují naše město. Necháme si to líbit?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  25.10.2005 01:01

Jasně že necháme! Mě se v Chrudimi žije dobře a i kdyby se mi dobře nežilo, tak by to byl spíš problém můj, než radnice. Takovou moc nad životy lidí radní nemají.
Věřím, že taková menší defenestrace by ti udělala radost (otázka je, jestli by se při malé výšce radničních oken a fungující chirurgii v chrudimské nemocnici neminula účinkem), ale tobě by se nejspíš v Chrudimi dobře nežilo ani kdyby nám radní dělalo 12 apoštolů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.10.2005 20:54

Věřím, že se ti žije dobře. Všem těm, kteří se o to postarali se zajité žije také dobře. Ale smyslem onoho šetření nebylo zjistit např. co máš k obědu, ale porovnání dostupnosti možností v jednotlivých městech. A Chrudim v tom porovnání nedopadla zrovna nejlépe. A to je problém radnice a jejích představitelů a ne můj osobní problém. Ano, chrudimská chirurgie funguje dobře (zatím), ale předepíše-li mi chrudimská pohotovost v sobotu odpoledne nějaký lék, musím do pardubické lékárny. Chytne-li mne ve stejnou dobu ledvinová kolika opět musím do Pardubic. Nedořešená a zpackaná doprava v Chrudimi, obchvaty v nedohlednu, výmysly typu přestavby náměstí, mrhání městskými penězi, neschopnost zajistit prostředky na opravu historického centra, výstavba obytných domů pomalu v průmyslové zóně …, to jsou příklady, proč jsou v Pardubicích lepší životní podmínky, než v Chrudimi. A ty podmínky se u nás zhoršily. A ať se ti to líbí nebo ne, právě tu moc nad tím, jaké jsou životní podmínky v daném místě, za to může radnice. A nemohu za to já (snad ano, ale jenom tím, komu dávám hlas ve volbách – ale ten výběr?), ale znovu jen a jenom vedení města a v jehož čele stojí p. Ladislav Libý – je to jeho práce a jeho zodpovědnost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  26.10.2005 08:56

Divokej Bille, nevím, kde bereš k tak pregnantnímu vyjádření ještě navíc to (básnický) střevo, ale líp jsi paní Shotové odpovědět opravdu nemohl.
čus, anonym anonymovatič anonymovatej

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.10.2005 21:00

Střevo. Ano to je ten vhodný výraz. Lepší by bylo pro vás oba těžko vybrat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Erik Bouzek

Datum:  24.10.2005 11:01

ODS v Chrudimi navrhuje p.Libého do poslanecké sněmovny.Mít vlastního poslance v parlamentu prý bude výhodné pro město.
Zajímalo by mě, co prospěšného p.Libý pro město udělal dosud a zdali by v tom pokračoval i nadále v poslanecké sněmovně. Nebo to má být odměna za dosavadní činnost a útěk od městských problémů?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak se žije v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  24.10.2005 07:41

Mila(!) shote, obavam se, ze tentokrat si opet neuderila az tak spravne.
Kriteria tohohle pruzkumu zcela urcite nejsou porovnavani loupezniku na radnici (i kdyz je tam zohlednena kriminalita atd.).
Nicmene me velmi prekvapilo, ze na 2. miste jsou zrovna Pardubice a napr. Kolin se potaci hodne za nami.
Zohlednuje-li se napr. uroven zivotniho prostredi, tak nevim nevim jestli tam jsou sousedi z PCE zrovna favority.
Apropos, podobny pruzkum se delal pred ca 1/2 rokem a pokrok Chrudimi a zminovanych Svitav je navysost podivny.

Servus

Max

P.S. Tim neospravedlnuju nase radni, ale jak uz ponekolikate poznamenavam, blizej se volby, tak stastnou ruku...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.