Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  tanec v Chrudimi

Odesílatel:  Mííla

Datum:  06.10.2005 23:35

Jsem v Chrudimi nový - poradí mi někdo, kam se dá jít v pátek večer tancovat? Kde to žije a dejchá?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ujajak

Datum:  09.05.2006 12:42

Ahoj, diskotéky, zábavy, sportovní akce a další se pořájí v letním areálu v Licomělicích - asi 6km od Heřmanova Městce. Více na licomelice.wz.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nurse

Datum:  22.10.2005 18:05

V Chrudimi to přestalo nějak žít...co skončil Zazi bar,tak tu moc možností není,lepší je si asi zajet do Pardubic,ale i tam je to už nic moc...V zazi byl skvělý D.J. Jarda Meduna,tak by to chtělo zjistit,kde teď hraje...nevíte to někdo?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  upírka

Datum:  23.10.2005 10:33

Zeptam se ho, když na to nezapomenu. Ale myslím, že něco říkal o tom že občas hraje ve Finlandii...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petule

Datum:  11.10.2005 18:44

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdemoc

Datum:  07.10.2005 09:25

a odkud tě vítr přivál?? a kolik je ti?? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mííra

Datum:  10.10.2005 23:31

Přiválo mě to ze severních Čech přes Prahu.
A nejsi nějak moc zvědavej (zvědavá?) na to, žes mi nic neporadil(a)? Co diskotéky a podobné akce v Chrudimi? Mííla

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  13.10.2005 16:17

Zrovna před pár minutami jsem koukal v Bohemii na plakátek se zvadlem na páteční a sobotní hudební a taneční večery - tuším že od 20 hodin. Ale jaký styl hudby tam bude nevím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  20.10.2005 11:45

Restaurace Penalta Na Rozhledně.22.10.2005.
Už tuto sobotu od 20.00 hodin.Hudba pro všechny generace.Taneční večery se konají jednou za čtrnáct dní.Reservace na čísle 739080696.Vstupné žádné!!! Více informací v rubrice inzeráty-nabídka-hudba.

Další tanečky se budou konat v Markovicích.
Restaurace Stop.První taneček se koná 18.11.2005 Rezervace na čísle:776106500

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rosťa

Datum:  04.11.2005 16:42

Golf jsem zažil na Penaltě,bylo to dobrý,ale Penalta není stavěná na tanec mezi stoly.Půjdeme s partou do Markovic,je tam dost místa na sále.Je tam nový nájemce,který to zviditelňuje a to se nám líbí.Tak se k nám přidejte.GOLF+RESTAURACE STOP MARKOVICE může být super zábava.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  24.10.2005 09:59

Dobrý den, příliš se nebráním zveřejňování společenských akcí v Soukromé inzerci, možná občas i v diskusním fóru, ale chci upozornit na možnost prezentace akce v sekci Kultura - to je místo, kde by takováto informace neměla chybět a kam by měl návštěvník serveru zavítat nejdříve.

Žádný strach, je to zdarma, stačí mi dát jen vědet.
portal@chrudim.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  12.10.2005 18:58

OK. Tancovat: kromě tanečních nikde. Pařit: nevim; na to jsou hospody v sousedních obcích, tam se hraje bigbít naživo.
TucTucem nemůžu sloužit, neposlouchám. Ale hrajou to skoro v každý hospodě/baru/.../.. a myslej si že je na to někdo zvědavej. Takže se neurážej a vyžvejkni se, čemu říkáš tanec. Pak ti tu možná někdo poradí líp.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdemoc

Datum:  12.10.2005 12:41

No,kdyby jsi mi odpověděl,tak by Ti ostatní diskutující mohli poradit,já už ne,chodili jsme pařit dříve do vinárny,do jámy jak se říkalo,ale už v Chru nežiji ovšem sleduji diskuze o mém rodném městě je to docela sranda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  07.10.2005 07:07

Přijde na to, o jaký taneček jde. Jestli společenský, tam mám tip - na konci října začínají taneční kurzy pro manželské a přátelské dvojice. Podle mých zkušeností je to lepší, než nějaký ples - zatančíte si, něco se naučíte, pak se to hodí na plese... Bližší info je na http://www.vademecum-kultury.cz/akce_sdruzeni.php?sdruzeni=ts_bohemia. Jinak v pátek bude tancování i v Pardubicích v TC-Lípa, jednou za tři týdny - www.tclipa.cz, ale ten web moc nefunguje... Začíná se 14.10.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mííra

Datum:  10.10.2005 23:36

Nemám nic proti společenským tancům, jen momentálně nemám partnerku a taky by to mělo být v Chrudimi. Ale díky za snahu.
M.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kalousice

Datum:  23.11.2005 20:57

Miro nic proti, ale v Chrudimi je to na diskotéky zabitý. Do Muzea chodí jen horních deset tisíc, samý vocasové a v Krmelci to vyhořelo, takže zrušeno. Jedině Agora a to je spíš rockovej klub.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: tanec v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  24.11.2005 15:51

Co takhle zkusit restauraci Penalta v Chrudimi na Rozhledně,nebo restauraci Stop v Markovicích.
Restaurace Stop pořádá 3.12.Mikuláškou zábavu.Restaurace Penalta 10.12.před Silvestrovskou zábavu.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.