Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  kruhák

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  10.06.2003 10:35

Tak co říkáte novým kruhákám ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ctirad

Datum:  19.06.2003 15:20

Jóóó, opravdu super investice. Něco jako kup zajíce, ale pytel nechci. Jsem zvědav na funkčnost celého super systému po dokončení a pružnosti odbavení aut z Chrudimi. Možná tak nejde ani o funkčnost jako o to, aby několik pracovníků, jedné nezmiňované společnost, která celou akci provádí, zase měli co na nějakou dobu , dělat.
A co následná hlučnost, prašnost v okolí kruháku? Opravdu dobrá investice.8-))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jaroslav Malý

Datum:  19.06.2003 15:41

Vážený pane Ctirade, neodpustím si poznámku, že kruhový objezd je nejelegantnější řešení průchodnosti obce. Pokud se Vás nepřímo týká či ne, většina evropských měst nastupuje tento trend, s pozitivními výsledky. Investice je tudíž velmi dobrá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ctirad

Datum:  19.06.2003 15:51

A je to tu, očekával jsem takovou angažovanost, Vážený pane Malý / čili nevelký/ z vaší peněženky to asi určitě není, proto se neobávejte, že se to použije na nesprávnou věc. Státní úřady používají peníze daňových poplatníků jenom na akce, které přináší blahobyt a spokejenost občanům.
Neodpustím si malé přirovnání: mám v kapse 20 tisíc a potřebuji si koupit nová okna, i když současná okna jsou zatím vyhovující, jenom ten hluk nezadrží nebo raději počkám až bude hotový obchvat celé Chrudimi a potom si je nechám pouze opravit a ještě si koupím nové vchodové dveře s novou klikou.
A tímto kruhákem to je podle mě hodně podobné!?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  19.06.2003 23:16

Ctirade, myslím, že se mýlíš.
Kruhové objezdy umožňují zvýšení plynulosti dopravy, což je vidět i u Bídy. Problém byl, jestli se tam ten kruhák vejde, tak to ŘSD vyzkoušelo (město, s tím nemá nic společného). Podle mě to bude jedna z nejlepších investic. A co teprve, až se tam naučíme jezdit. To bude teprve paráda. Nebudeme čekat na pány v kloboucích až zjistí, jak je to s tou předností ...
Tohle řešení navíc do budoucna umožní průjezd od Pardubic k Široké ulici a k divadlu

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  20.06.2003 09:18

Přidávám se k názoru, že současné řešení křižovatek kruháky je ideální pro průjezdnost měst ( Francie, Holandsko - jeden kruhák vedle druhého ), jde opravdu jen o to - zvyknout si na ně. V souvislosti na další zprůjezdnění Chrudimě tzv. zelenou vlnou, by to mohlo být ideální. Co se týká okruhu - ten má v pokud vím v první etapě řešit napojení Pardubice - Vysoké Mýto, tak nevím přoč pan Ctirad do toho plete křižovatky týkající se průjezdnosti od Prahy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  15.06.2003 22:15

nejsou spatny. dokonce po tom, co provedli v pardubicich u hypernovy, jsem se prestal divit tomu, jak jsou maly. ma to asi nejakej ucel, jenom nevim, jakej. co se tyce vyhrad ke kruhaku na bide, rad bych jenom upozornil, ze jde jenom o pilotaz, o pruzkumnej model, ja to bude vypadat a co to udela. nejak do konce roku by se to melo vyhodnotit a pak se uvidi, co s krizovatkou dal. ale - proc ne, kdyz ho - opet pripominam - trochu zvetsi. mozna by to mohla preziti hlava masaryka na protejsim rohu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  14.06.2003 08:28

Kruhák u bohemky je jakž takž, ale odlehčovací pruhy by mu neuškodily a ty přechody by taky mohly klidně být vyřešeny jinak, takhle je otázkou času, nežli nějaký pošuk někohona přecho du srazí. Kruhák na bídě nemůže při téhle velikosti trvale existovat, je to normální pomsta kamiónům a pan projektant ignoroval fakt, že občas musí projet i něco věštího. Jinak jsem pro víc kruháků, ale rozumě velkých...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  15.06.2003 20:50

Jistě by bylo lepší ubourat kousek Bídy, budovy okresního úřadu atd.. Pak by byl kruhák větší. Ale bohužel. Až si na to řidiči zvyknou, bude to OK.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  13.06.2003 19:45

Copak kruháci,ale těch kreténů za volantem co to nezvládaj.To je hrůza.Pletou si to s o-kruhem,ale závodním.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Radek Machač

Datum:  11.06.2003 09:50

Kruhový objezd byl docela dobrá myšlenka, jenom by to chtělo u Bohemky nechat jeden průběžný pruh - Slatiňany-Pardubice - kruháku by se značně ulevilo. Na následné zařazení do souběžného pruhu při odbočení na Pardubice je dle mého názoru dostatek prostoru.
Jediné, co mi na samotných kruhácích nesedí, jsou ty přechody pro chodce. Takhle blízko u výjezdu z kruháku akorát samotnou plynulost dopravy značně brzdí.....
Nedalo by se přecházení řešit podchodem? Co se týká kruhového objezdu na Bídě .... slyšel jsem, že to má být pouze dočasné řešení a pouze v případě, že se osvědčí, bude tam natrvalo. Nevím, co je na tomto tvrzení pravdy, ale možná by to tak mohlo být. Co tam ale však potom dělá to značení pruhů na silnici? Konkrétně má na mysli značení odbočovacího pruhu do ulice vedle Zdravotní školy. To mi jako dočasné řešení nepřipadá. Nebyla náhodou původní myšlenka (nerad bych někomu křivdil, neznám všechny souvislosti) - pro občany dočasné řešení, ale pro město natrvalo?Předem díky za reakce ;c)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  12.06.2003 16:09

Dočasnost by měla být půl roku a pokud se osvědčí měl by se udělat nastálo.
Jinak pozor při výjezdu z kruháku směr Pardubice. Už se mně stalo, že jsem tam potkal auto v protisměru ( v tom pruhu co byl dřív odbočovací k plynárnám ) a od kamarádky jsem zaslechl stejnou zkušenost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ještěrka

Datum:  12.06.2003 08:19

Mně se oba zdají v pořádku a zvlášť u Bohemie je doprava skutečně ze všech směrů plynulejší. Kdyby se nechal průběžný pruh Slatiňany-Pardubice, zase by se to třískalo na výjezdu z objezdu a byla by to komplikace navíc.
U Bídy se mi zdá, že by bylo možné obětovat ještě kousíček chodníků. A oříznout živý plot před OkÚ, děti za ním nejsou vidět. Ale to byl problém i dřív.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  10.06.2003 19:55

Myslím, že jsou v pohodě, i ten na Bídě. Jenom si na to zvyknout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  10.06.2003 15:30

"kruhákám" nic :)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  11.06.2003 09:42

to je trochu trapný, aby někdo psal zprávy mým jménem, to nemáte svoje. Anonimní pisatele mi nevadí, ale tohle je ubohý a pokud někdo bude tvrdit to, že se jmenuje stejně, tak pro Vaši informaci, tohle jméno je v naší republice jediný.
Jinak co se kruháku týká - já osobně zastávám názor co má nemo - budeme si muset na ně zvyknou. PMně osobně ten kruhák u Bídy překvapil, myslel jsem si, že bude malinkej pro dopravu ale pro osobáky to vypadá v pohodě a akorát kamioňáci s nim občas zápolej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  11.06.2003 16:44

Anonimní pisatele mi nevadí.
Mě taky ne, ale anonymní mě se*ou! :))))P.S. Míšo: ubohá je Tvoje čeština! :((((

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  11.06.2003 23:35

ze Vás to baví - použítat moje jméno - to nemáte vlastní ?!?!? Možná mám slabší češtinu, ale vím jak se jmenuji.!?!?!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.