Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Koželužská

Odesílatel:  René Salaquarda

Datum:  30.05.2003 19:53

Pokaždé, když se vracím k domovu jen s težkostí jde projet Koželužskou ulicí, tak myslím , že by bylo vhodné ošetřit stání vozidel jakousi příslušnou značkou, neboť i ve vyhlášce o provozu je cosi o stání a volném pruhu pro projíždění. Vjíždění na chodník u Klenotnictví mi připadá zcela nevhodný. Tak jestli to někomu zaparkovanému odřu tak se předem omlouvám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Koželužská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pája

Datum:  22.06.2003 16:23

Co se týče silnice kolem vietnamskýho hotelu centrál, zde je to šílené, vůbec zde nemohou projet auta k hotelu bohemia a nejhorší je když zde jede náklaďák.
Cestu zde blokují škodovky vietnamců, kterým je to uplně jedno jestli jim to někdo naboří. Jednou jsem byl svědkem toho, jak vietnamec naschvál nabořil jedno auto, jen kvůli tomu, že mu stojí na místě. Je to hrozný co si tady dovolují...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Koželužská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lenka

Datum:  22.06.2003 15:52

Souhlasím s Vámi a ráda bych se připojila ještě s jednou ulicí. A to u Centrálu směrem k cukrárně Myšák.
Tam už se stojí i na přechodu. Mé auto už přejezdy přes chodník nenávidí.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Koželužská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra

Datum:  03.06.2003 13:11

S parkováním vozidel je to všude stejné.
Jen tak mimochodem vy máte garáž, nebo parkujete na ulici??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Koželužská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  René Salaquarda

Datum:  04.06.2003 19:03

Jen tak mimochodem garáž nevlastním, ale svým autem nikoho neomezuji což se asi nedá říci o Vás....
Pokud bych tak činil nedělá mi problém byť delší procházka od zaparkovaného vozidla.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Koželužská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra

Datum:  05.06.2003 21:47

Z čeho usuzujete, že já svým autem někoho omezuji??Já jsem jen reagovala na problém s parkováním vozidel na ulici. Vidíte i vy na té ulici parkujete, stejně tak já, protože mi nic jiného nezbývá. Raději zaparkuji auto před domem na ulici a ne někde na odstavném parkovišti za paneláky, kde mi už auto vykradli.Ať se v Chrudimi podíváte kam chcete, všude jsou auta parkující na ulici, to není jen v Koželužské.
Ale tento problém my tady nevyřešíme, auta jsou a budou. Tuto věc bude muset řešit město např. výstavbou dalších garáží - nejen na Rozhledně.
Přeji Vám pevné nervy při projíždění Koželužské a někdy krásnou delší procházku od zaparkovaného vozidla.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.