Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Techno

Odesílatel:  MIREK

Datum:  11.08.2005 20:34

Tak už se přestaňte tolik bát.Co takhkle technopárty? Zajímavé téma.Nebo ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  15.08.2005 14:19

Tedy nejsem příznivcem techna. Pokud jejich festival nikoho nebude rušit a bude probíhat na pozemku se svolením vlastníka, proč ne.
A můj názor na zákrok? Zákrok byl zřejmě v pořádku, ne však způsob, jakým byl proveden. Jinak pro všechny odpůrce techna, kteří tvrdí, že jinde technaře vyhazují také. V Curychu proběhl minulý týden techno festival, za účasti cca 1 milionu příznivců. Takže, chtějí-li technaři a místní samospráva, tak to jde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  14.08.2005 18:05

...jen tak mimochodem, nikde jinde by se s takovejma lidskejma zfetovanejma troskama neparali. Rozbusili by to stejne nebo jeste hur...

Techno a tancici zhuleny deti jsou az druhotny, celej ten teatr je ciste politika - nic viiiiiiiiic.

Výňatek z serveru idnes...

Ke kontinuitě názorů: je docela jednoduché si ověřit, jak je to s názorem ODS. V létě 2004 se konala také velká technoparty. Vláda byla podrobena tvrdé kritice. ODS byla rozhořčena, že policie nezasáhla dostatečně razantně. Například jejich interpelace z 21. září 2004 dnes stojí za připomenutí "... v každé zemi na západ by je do tří hodin rozehnali... Policie selhala při ochraně majetku, a to i přesto, že byla opakovaně a včas žádána nájemcem louky o zákrok."

Takovýchto prohlášení bylo tehdy mnoho. Dnes je důležité si položit jednoduchou otázku. Co mají tato stanoviska jedné politické strany, avšak v jiném čase, společné? Jedinou věc.
Kritiku vlády a jejích představitelů. Tvrdou, nesmiřitelnou.


O samu věc vůbec nejde.

http://zpravy.idnes.cz/prilohy.asp?r=prilohy&c=A050812_133633_prilohy_klu

...a mnoho dalších.

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ja

Datum:  19.08.2005 18:50

K ODS: Minulý rok nesouhlasil majitel s konaním této akce na jeho pozemku, tak bylo na místě zasáhnout. Ale tento rok majitel pozemku akci schválil! Takže neměli důvod proč zasahovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  19.08.2005 20:30

...jinymi slovy: mas barak, za barakem bude soused mit pastvinu, tak ty nechas souseduv DOBYTEK v poho prejit a jeste jim budes do pochodu hrat umca-umca-umcaaaarara.
Fajn...jsi opravdu lidumil Ok?

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  12.08.2005 20:57

No jo, ale kde? Co třeba na letišti? Nějak využít by ta plocha chtěla, ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  22.08.2005 07:45

Na letišti.Proč ne.Rota paragánů si může udělat ostré cvičení.AŁ to všechno nejní na policajtech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Co se staráš

Datum:  18.08.2005 14:18

Co by si chtěl jako podnikat na letišti? A na jakým. A ikdyby tak až to skončí na letišti tak kam myslíš že půjdou? Na pole asi ne a odnese to zase město. Na takové zábavy mají být kluby kde je zajištěný celý konání té akce a ne volné prostranství. Nazdar

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  22.08.2005 20:25

>Co by si chtěl jako podnikat na letišti? Já osobně nic, já mám jiný moře.

>A na jakým.
V CR je jen jedno, pokud vím. Dočasný plochy pro práškovací Čmeláky nepočítám.

>A ikdyby tak až to skončí na letišti tak kam myslíš že půjdou? Na pole asi ne a odnese to zase město.
Samo. Když tam můžou prudit takový jako ty nebo já, můžou i technaři, nebo ne?

>Na takové zábavy mají být kluby kde je zajištěný celý konání té akce a ne volné prostranství. Nejlíp uprostřed sídliště, že jo? Ok?

>Nazdar ..budoucí technoakce!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Co se staráš

Datum:  22.08.2005 22:55

>Co by si chtěl jako podnikat na letišti? Já osobně nic, já mám jiný moře. >A na jakým. V CR je jen jedno, pokud vím. Dočasný plochy pro práškovací Čmeláky nepočítám. - Nikdy sem neřekl že chci něco na letišti!

>A ikdyby tak až to skončí na letišti tak kam myslíš že půjdou? Na pole asi ne a odnese to zase město. Samo. Když tam můžou prudit takový jako ty nebo já, můžou i technaři, nebo ne?

- Já rozhodně nikoho nikde neprudím mám jiné starosti než se po víkendech ožírat!

>Na takové zábavy mají být kluby kde je zajištěný celý konání té akce a ne volné prostranství. Nejlíp uprostřed sídliště, že jo?

- Za to že bydlíš na sídlišti nikdo nemůže :o)) A navíc takových klubů je po ČR tisíce takže si nepomůžeš!

Ještě něco???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  24.08.2005 23:41

Zdar ještěři,jste kurva fakt asi vadný! Technařům vůbec nejde o nějakou pojebanou politiku,ty na ní úplně serou a na všechno co se tohohle cajzlu týká.Chtěj si pohodově užít a to že někomu někde sešlapou trávu a udělaj čurbes,tak to fakt neřešej!Museli by takovou akci ohlásit,zajistit hajzly,úklid,organizátora,...na to se ti každej normální technař VYSERE!!!My prostě jen jdem,prožijem,odejdem...Koukám,že ty matlákové,co tu píšou nějaký letišťopíčoviny maj v hlavě asi najebáno a techno slyšeli jen za jízdy z vlaku...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  25.08.2005 14:28

No a policajti si taky jen užijou. To že při tom někoho zmydlí, to je taky nežinýruje.
Ale o tom to přeci není. Je to o tom, že ten komu technaři pošlapou trávu, ten to nechtěl. A policie je tady od toho, aby bránila práva všech, jak těch majitelů trávníku, tak těch posluchačů techna. A protosi k tomu si technaři musí zajistit podmínky.
Pronájmy, vhodné místo, ale i ty záchody, zdravotníky a ani nevím co ještě. A o tom to je.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.08.2005 15:42

Ale oni nepotřebují záchody.Oni nepotřebují zdravotníky.Oni potřebují dělat bordel.To jte ještě nepochopil?Oni potřebují tu svoji svobodu,aba mohly narušovat svobodu jiným lidem.Pro takové lidi neplatí žádné pravidla demokracie.Oni mají svojí vymyšlenou demokracii pod vlivem drog a chlastu.Je to tak.
Pro tuhle pakáž neplatí žádné zákony.
Policajti jsou od toha,aby udržovali pořádek.
A o tom to je.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  25.08.2005 06:39

Doporučuji doc. Chocholouska.

Staale kvokaa, staale kvokaa...

(Mca-mca mcaaaaraaaara, tuc-tuc) Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv

Grüzi

Max

P.S. Ano, jsme tu vsichni zrali na blazinec, jen TY, velky osvicenec Miki, jsi nas prisel spasit. Graaaacia

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 10:07

Co to ty vole prosimtě plácáš??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  25.08.2005 13:44

...to bys nepochopil.

Stejne asi jako vetsina lidi na tomhle foru nerozumi Tvymu slovniku, kterej je opravdu na 1A urovni.

To ses takhle od prirody, nebo ses zhulenej jak indianska babicka? Tady neoslnis, vystav se na serveru: www.travicka-zelena-tojemojepoteseni.cz ...

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 20:51

Heh,no to mě poser jak teď sedim...jak nerozuměj?Skoč někdy na rychtu a uvidíš,jak se mluví...Nevim proč bych měl bejt zhulenej jak nějaká praindiánská babi,prostě tak mluvim,i proto,že mi okolí rozumí...tak to fakt neřeš.Jo mimochodem,když už chceš zazářit,oslnit,někoho dostat,posrat někomu záda,položit mu na šišuli kravský lejno,tak prosimtě nepoužívej odkazy,který nefachčej.Dik...to pak všechny tyhle požitky děláš jen sám sobě Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  25.08.2005 21:00

Ta adresa byla nahodne vybranaa, protoze sedela k Tvymu ego. Je videt, ze mas v hlavicce jen mjuuuuzik.

Jinak, dalsi diskuse s Tebou je ztrata casu...

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 21:04

...A kdo nemá??Podle mě je lepší aspoň něčim a pro něco žít,než se jen projebávat životem a nic nezažít...Ztráta času je to pro tebe,když se nedokážeš vcítit a vnímat...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Co se staráš

Datum:  25.08.2005 01:06

Reakce nactíletýho smrada... Víc k tomu nemám co říct

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 01:16

Koukám,že víš asi úplný hovno,kolik mi je,hlavně když ti my všichni připadáme jako náctiletý smradi!O všem o co tu kráčí nemáš ani tu nejmenší páru,protože jseš asi úplně vadnej,troubo.nazdar bazar

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.08.2005 14:09

Tak to je přesně to,na co jsem čekal.Ano takhle se chovají technaři.Tak že příště né mlátit.Ale rovnou chytat do klecí.A jsou mezi nima větší magoři.Tohle je průměr.
Myslím že ktomu není co dodat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 20:45

Vtipe...nemam co dodat,asi mi nějak něco nedoteklo do kešeně...prostě TO neřeš!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Co se staráš

Datum:  25.08.2005 01:35

Moje ségra chodila na technopárty 5 let a já se o techno taky zajímám, ale styl jakým se teď ty párty venku podnikaj je nechutnej. Před 5 lety šlo opravdu jen o hudbu, ale teď už to není to co bejvalo

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Techno

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miki

Datum:  25.08.2005 02:27

A byl jsi na tý předposlední a tý poslední??Já byl na všem,už asi sedm roků a povim ti,že jestli nejsi nějakej extra radikál,nebo tvoje ségra,tak se pořád nechá mluvit o stejném poměru.Jasně,že samo o sobě vnitřní techno dostalo novej nádech,ale určitě se tim tak nezkazilo!Já radikál nejsem,techno vnímám,technem žiju a vim vo co jde.A pokuď nechodíš na technopárty jen se zfetovat jak prase od nějakýho ještěra,kterej ti prodá smaho,nebo Maři,tak musíš uznat,že se nic moc nemění,podstata zůstává!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.