Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  osobní pozn. pro shota

Odesílatel:  anonym

Datum:  10.08.2005 08:41

Shote, poslouchej, ty si tady na fóru zase vesele píšeš po té, co jsi se na pár dní odmlčela, aby jsi snad nechala zapomenout na mou otázku po tvém jméně? Kázala jsi přece tehdy vodu, ale pila jsi víno. Jménem svého nicku "shot" jsi po mně požadovala, abych vystoupil ze své anonymity. Tak jsem ti opětoval, aby jsi logicky začala první. Dočkáme se toho? Nedočkáme, viď...

A co ta Pavlasová, jak jsem se tě ptal? Opravdu ti to jméno nic neříká?

Fajn, to nic, jen se ptám, aby nestála řeč mezi tvým kydáním hnoje všude kolem.

Tvůj anonym

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: osobní pozn. pro shota

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.08.2005 23:09

Ach jo. Jmenuji se stará Blažková a za manžela mám starýho Bláhu.
V psaní příspěvků se střídáme. Ale tebe znám moc dobře, velmi často se spolu potkáváme. Pátrej dál.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: osobní pozn. pro shota

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kacafírek

Datum:  10.08.2005 09:14

Jestli tady někdo (slovně) kydá hnůj, je to anonym.
Pane anonyme, doporučuji Vám, jděte to dělat i v reálu, bude to tak pro všechny lepší.....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.