Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Odesílatel:  fakt nemůžu

Datum:  13.05.2003 01:01

Jsem rád, že se konečně ukazují i jiný lidi, kterým vadí novinařina zdejšího plátku...konkrétně pana Dubskýho. Měl jsem tu čest se s ním dostat do konfliktu, když o mých aktivitách napsal ničím nepodložený a lživý článek do novin. Teda on ho měl podložený asi jen svojí inteligencí..Škoda, že zde nemohu uvést o co šlo a ani svoje jméno, protože v Chrudimi podnikám a ještě bych pár let chtěl a nemůžu si opravdu dovolit novou kampaň proti mě, ta minulá mě málem stála existenci. Jínak moc fandím Michalovi Tereskovi a bojuj za slušnost, já se brzy přidám.Abych ti upřesnil kdo jsem, dělal jsi pro mě jeden projekt...teda jsem ho od tebe odkupoval asi před dvěma lety.
Zatím Čau

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  13.05.2003 12:15

Teda ty musíš být opravdu ikona nevinnosti a ctností a pravý rytíř, když by tě zničil podpis na jednom fóru, které čte pár lidí. Já se nepodepisuju, protože nechci a nikoho tady nenapadám, na rozdíl od lehce paranoidních stínů a spol, ale když tady svojí anonymitu odůvodnuješ tak, jak jsi to předvedl, tak potom věřím všem pomluvám na tebe, aniž bych nějakou předem slyšel.
Jinými slovy: Kdo se plíží stínem a chová se jako zloděj, tak bude vždycky považován za zloděje. A jestli o tobě někdy někdo něco nepěkného napsal, tak sis o to koledoval, teď jsi podal důkaz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  13.05.2003 23:05

Divokej bill zřejmě žije v jiné Chrudimi než já.
Osobně si myslím, že je Chrudim hodně malá a drby a fámy se šíří jak kulový blesk - osobně to zažívám často, proto se vůbec nedivím anonymům či stínům, že se drží v ilegalitě, kór když se jedná o podnikatele, či lidi spjaté s radnicí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  14.05.2003 08:40

Divokej bill žje ve stejné Chrudimi. Ano, Chrudim je malá a drby se rychle šíří, bezpochyby. Ale drby se šíří většinou jenom o těch, kteří k tomu dávají nějajkou příčinu. Normálního, slušného a čestného člověka s minimálními zbytky odvahy nemůžou drby nijak ohrozit a omlouvat svoji anonymitu nebezpečím šíření drbů je obyčejná zbabělost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  15.05.2003 23:18

drby vznikají ve většině i z jiného důvodu a tím bývá !!!závist!!! těch ostatních, že se tomu dotyčnému může dobře vést. A je jedno jestli jde o práci, sport, ženy, zájmy, ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimka

Datum:  15.05.2003 01:36

Divokej Bill, je zřejmě malý človíček, který pracuje v kolbence a proto o něm není ani zmínka....takže tak...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  15.05.2003 11:05

I kdyby byl divokej bill ten nejposlednější a nejbezvýznamější člověk na světě, tak to nic nemění na faktu, že pan fakt nemůžu tady někoho obvinil ze lži, neřekl z jaké lži a ani se nepodepsal. Neudělal tak nic jiného, než to, na co si jedním dechem stěžuje.
Sprostě tady pomlouvá a pak se diví že jiní pomolouvají jeho? Neslyšel náhodou pan fakt nemůžu přísloví "nečiň jiným, co nechceš aby činili tobě?"Doufám, pane fakt nemůžu, že se o vás v brzké době dočtu něco hodně pikantního

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hm

Datum:  17.05.2003 14:57

Zrejme jste pane Bille nepochopil o co zde jde. Kdyby ma sance na jakesi dovolani spravedlnosti byla stejna jako sance psat lzi a pomluvy panu Dubskymu tak se velice rad prihlasim a zverejnim sve jmeno a o co slo.
Dokonce jsem to i zkusil, to co se delo pak, bych nepral nikomu a je pravda, ze se to muze stat asi jen v Chrudimi. Ihned mi bylo naznaceno, ze napadat pravdy zdejsiho platku je pro me velice nevyhodne a mohlo by mit pro me i existencni nasledky, abych byl presny, naznaceno mi to bylo od postavenim vyssich lidi nez je pan Dubsky a pro ktere prave on tak rad pise... Vy pane Bille opravdu nevite o co se jedna, nebo naopak vite az moc dobre a snazite se zde nekoho branit zuby nehty. Nastesti nastava doba, kdy takovym jako vy odzvonilo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  18.05.2003 14:58

??? Když chcete zůstat v anonymitě, tak si tam promězamě zůstaňte, jestli si myslíte, že by vás někdo ukousl. Nevím o co se jedná a je mi to úplně jedno, nikoho nebráním a nemám s tím, co vám údajně způsobil p. Duský nic společného. Nic jsem vám neudělal, pouze jsem se ohradil proti tomu, že to co kritizuje a na co si stěžujete, zárověň činíte. Je mi jedno, jestli vás honí čerti nebo mimozemšťani, jestli jsou vaše důvody smyšlené nebo skutečné. Na něco si stěžovat a zárověň totéž dělat se mi prostě nelíbí. Možná, že kdybych věděl o co jde, byl bych na vaší straně, takhle být nemůžu. Je to srozumitelné? A proč čekáte, že by mělo odzvonit takovým jako mě? Znáte mě? Udělal jsem vám něco o čem nevím? Jestli ano, mail vidíte.
Jenom mám takový pocit, aniž bych ,opakuji, o čemkoliv věděl, že s takovým přístupem, jaký předvádíte a který mě přijde na hranici paranoi, budete mít asi problémy pořád a všude. Tím si ale nelamte hlavu, to opravdu není výhružka, jen pocit jednoho bezvýznamného člověka z kolbenky (dle chrudimky)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hm

Datum:  18.05.2003 15:14

Vy si asi myslite, ze ja stojim o vas nazor a to je chyba. Nechci vasi podporu, ale rovnost pro sve nazory. Nelibi se mi jen, ze nekdo zneuziva neco takoveho jako je tisk, podle nehoz si spousta lidi utvari obrazek o skutecnostech, ke svemu prospechu a uz se nikdo nepozastavuje jestli je to pravda, nebo ne. Vubec zde nejde o to jak se jmenuju a myslim, ze kdyby ch to sem napsal, tak se nic zajimaveho nestane, ale jde mi jen o ten princip. Nekdy se mi zda, ze pouze novinari utvareji obrazek spolecnosti. Co kdyz treba pan Dubsky napise do novin, ze z jeho droje pochazi informace o tom, ze obchodni inspekce provedla v reznictvi na namesti kontrolu trvanlivosti masnych vyrobku a ze zde nasla salamy s dvoumesicni proslou lhutou trvanlivosti. Co se stane? Spousta lidi si toto precte a aniz by vedeli jestli pan Dubsky lze nebo pise pravdu budou si myslet, ze to pravda je. A nejhorsi na tom je, ze to pravda urcite nebude... Co pak chudaci reznici? poctivve podnikaji a pak nejaky pan Dubsky znici jejich firmu jen kvuli tomu, aby mel co zajimaveho psat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pan Dubský... novinář po Chrudimsku!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  19.05.2003 09:09

"Jde mi jen o ten princip"?!Pokud je anonymní kydání špíny váš princip, pak se opravdu nemáme o čem bavit. Pokud jeden článek od místního pisálka dovede zničit třeba řeznictví, tak to není chyba pisálka, ale špatná zpráva o stavu společnosti. V každém případě vám přeju trochu pozitivnější přístup ke světu, buď to pomůže, nebo ňeuškodí

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.