Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Mladí konzervativci

Odesílatel:  J. Káles

Datum:  02.04.2005 21:22

1. dubna vznikl v Chrudimi Regionální klub Mladých konzervativců. Slyšeli jste o nás někdy?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ja

Datum:  23.05.2005 20:41

Nová webová adresa: http://www.konzervativci.cz/chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  03.04.2005 09:48

No to teda neslyšeli, zní to zajímavě. Nějaké další info by nebylo? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J. Káles

Datum:  03.04.2005 19:18

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  04.04.2005 09:58

Abych byl konkrétní a ukázal, s čím s Vámi příliš nesouhlasím, týká se to vaší poslední tiskovky ze dne z 17.6. 2004 k návrhu zákona o registrovaném partnerství.

Na oficiálně posvěcené svazky hosmosexuálů mám názor odlišný a současnou právní úpravu považuji za diskriminaci homosexuálů.

Ale smekám klobouk nad vaší argumentací v bodě 4), ta mně skutečně vyrazila dech (pozitivně), protože se na problém podívala poněkud z opačné strany, než je prezentováno v současných mainstreamových médiích:

Prohlášení, že respektujete soužití osob stejného pohlaví, nesouhlasíte však "se snahami různých menšin o partikulární právní úpravu jejich právních vztahů. Takový postup by následně vedl k celkové destabilizaci již tak složitého českého právního řádu, diktatuře menšin a postupné ztrátě svobody jedince," to je nosná a dobře propracovaná argumentace (jakkoliv ji ze svého pohledu nepokládám za takovou, která by vystihovala podstatu problému).

Vím, tohle téma se netýká příliš Chrudimě, ale už jsem unavenej z diskuze na tomhle webu, která se v poslední době motá v bludným kruhu několika málo exhibicionistů, zlodějů náplní do tužek na radnici a pár ostatních, kteří se je neúspěšně snaží trochu umírnit. Tak mě prostě napadlo, že by nebylo od věci změnit téma a pročistit vzduch.

zdarec

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  03.04.2005 19:46

To vůbec nezní špatně.

Trochu jsem teď přelítnul Váš hlavní web a líbí se mi to. Ne teda způsobem, že bych se k Vám chtěl připojit, na to s Vámi v některých věcech trošku nejsem na jedné lodi, ale líbí se mi samotná politická aktivita Chrudimáků, která není o extremismu a házení radních do Chrudimky, ale o seriozním politickém přesvědčení.

Těším se Vaše případné příspěvky, přeposílané z Vaší stránky chrudimské organizace i na toto fórum. Konečně někdo, kdo bezbřeže netlachá. (Ale nebojte, však oni se rejponi najdou, teda na tomto fóru určitě).

Takže výdrž, elán a komunikaci!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  02.04.2005 21:34

O vás ne, ale o tom, že se Lebduška naprosto schizofernně a nakonec bezvýsledně hlásil do vaší starčí frakce tj. do OSD Chrudim tak tom jem slyšel HAHAHAHAHAHH to jë jako kdybych říkal, že Standa G. je lump a zloděj a pak jsem se chtěl stát jeho nej nej nej kámošem a reformovat jeho myšlení a styl politiky HAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.04.2005 21:43

Vybarvuje se to pěkně. P. Lebduška se starostou v jedné straně, na jedné schůzi, no u toho být, to byl zážitek. Bohužel se toho asi nedožijem, protože pokud mám informace správné, tak starosta se p. Lebdušky bojí a proto ho do ODS nepřijal. Závěr? Nevím ale ukazuje to kdo z nich je větší poseroutka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  03.04.2005 19:23

Ano, přihlásil jsem se a dostal jsem průkazku člena ODS, přesto jsem nebyl místním vedením přijat. Proč to to zatím nevím. Mým úmyslem bylo prostřednictvím politické strany se pokusit ovlivnit dění kolem mne. Nechtěl jsem nikam kandidovat ani se hádat s p. Libým či kýmkoliv jiným. Prostě po všech zkušenostech ve mě dozrálo přesvědčení, že jako jednotlivec mohu pouze mluvit na těchto stránkách, jako člen nějaké politické strany mám možnost se aktivně podílet na jejím programu a tak prosazovat demokraticky své názory. No nevyšlo to a nevím jak mi to zdůvodní místní vedení ODS s ohledem na stanovy. Určitě se na to zeptám. Nevím proč z toho byly vyvozeny takovéto závěry, které jsou zde prezentovány a ani nevím co v tom je za schizofrenii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  12.04.2005 13:33

Vracím se k mému nepřijetí. Ve dle stanov ODS se mohou bývalí členové KSČ stát členy ODS. Ano, byl jsem členem KSČ, byl jsem řadovým členem, nebyl jsem v žádné funkci, ani v milicích. Tam jsem nemohl být už jenom proto, že jsem byl málo spolehlivý z důvodů řady emigrací v příbuzenstvu, ale i jiných důvodů, které jsem zjistil až po r. 1989. To, že jsem byl členem KSČ, jsem uvedl na přihlášce a informoval jsem o tom oblastního manažéra ODS.
Takže chce-li někdo i nadále tvrdit, že jsem cosi zatajil, je to jeho problém a ne můj.
Důvody, proč jsem chtěl vstoupit do ODS spočívají v tom, že jedině aktivní účastí na schůzi politické strany, mám jako jedinec možnost ovlivnit vývoj v tomto městě. Na veřejných zasedáních Městského zastupitelstva mně sice zdvořile vyslechnou a to je vše, neboť jak jsem poznal, o problému se rozhoduje jinde.
Z toho co mi bylo řečeno jsem pochopil, že hlavním důvodem mého nepřijetí je obava, že bych prosazoval názory odlišné od názorů současného vedení místní organizace. Nevím čeho se pánové v místním vedení ODS obávají. Normálně fungující demokracii má přeci každý právo říci svůj názor, obhajovat jej a ponechat na vůli většiny rozhodnout co je to správné. Dle mého mínění to, že se někdo bojí jiného názoru, jen ukazuje, že si svým názorem není tak zcela jist a neumí jej obhájit. Tímto nijak neútočím na ODS či její chrudimské vedení. Nemám osobně nic proti p. Libému ani p. Čechlovskému a dalším pánům ve vedení chrudimské ODS a ani mi nikdo z nich nijak neublížil a ani já si nejsem vědom, že bych někomu z nich udělal něco zlého. Jen mám poněkud jiné názory (např. PZ, její napojení apod.), ale mám takový dojem, že se tyto věci, možná i díky protestům, začínají hýbat správným směrem.
A to je vše k tomuto problému, chce-li někdo za každou cenu hledat senzaci jako třeba přispěvovatel Flaschback, já už na to reagovat nebudu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pravicak

Datum:  12.04.2005 19:54

Mě by také zajmalo, jaké má svědomí vedení chrudimské ODS!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mladí konzervativci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  12.04.2005 16:40

Pane Lebduško, v pohledu na fungování strany jste dle mého soudu dosti naivní. Jako jedinec nezmůžete v partaji (je jedno jaké) - vůbec, ale naprosto vůbec nic. Řídíte se stanickými zájmy a Váš názor (arci je-li odlišný) nikoho nezajímá. A když se jó moc ozýváte, tak hrajete druhé, třetí, čtvrté....housle, no a pak Vás vylejou.
Je to začarovaný kruh - jedinec nic nezmůže, "pod"-partajník nic nezmůže.

Stejně je to s p. Čechlovským, ten se ve svých názorech musel asi hodně zkrotit... Bohužel, škoda

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.