Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Nové stránky města Chrudim

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.05.2005 14:38

Město Chrudim má nové oficiální webové stránky:

http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=415&id=417

Jak se Vám líbí?

Díky za komentáře a hlasy v anketě: http://www.chrudim.info/forum/index.php3?setviewtype=anketa#enquiry6

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nové stránky města Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  20.05.2005 18:03

No nevim nevim, v rubrice telefonní seznam městského úřadu bych očekával telefonní seznam zaměstnanců úřadu, a ne pouze čísla na ústřednu. Ani další odkazy v části městský úřad zatím moc nefungují.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nové stránky města Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  16.05.2005 07:39

Jen tak jsem tam na chvilku skočil. Vizuální dojem snad OK. Ale překvapilo mě, že jsem se nedokázal zapojit (ač jsem se o to snažil) do ankety "Jak se Vám v Chrudimi žije?", která mi padla do oka. Třeba bych na to po větším zkoumání přišel, ale neměl jsem na to chuť. To jsem takový tupec, nebo je něčím jiným? Takže sem se na to vybodl a otráveně zavřel okno.
S pozdravem Blix Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nové stránky města Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MsG

Datum:  18.05.2005 19:07

Neboj, nejses jedinej, kterymu ta anketa nesla. Chtel jsem take hlasovat, ale skutek ...
A ted kdyz se koukam na ty stranky tak to pise: "Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers chyba 80040e14'

[Microsoft - co to je? Ja znam jen GNU/Linux ][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Line 1: Incorrect syntax near '='.

/scripts\class\class.Menu.asp, line 714" Takze se strankama nazdar bazar.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nové stránky města Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  18.05.2005 23:59

proč to nefunguje je docela prosté - programátoři jsou prasata

/scripts\class\class.Menu.asp, line 714

zpětná lomítka v prostředí internetu nemají co dělat - to je vlastní pokřivený standart Mrcho$oftu. Takže ten, kdo nemá M$ Internet Exploder, tak se dočká místo www stránek jen této hlášky (já také nepoužívám Windowsy a jsem docela rád, že SW od Mrkvosoftu už na svém počítači nemám). M$ IE totiž obsahuje spoustu děr a chyb a tak si s výše zmiňovanou chybou docela hravě poradí.

A pokud si vzpomínám na zadání projektu vytvoření www stránek města, tak tam byla zmínka o přístupnosti webu - doufám, že firma, která to vytvořila, zatím zaplaceno nedostala. Už jen za ten skluz - mělo to být hotové už v listopadu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nové stránky města Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.05.2005 22:33

Nevím, nevím. Prostě nic moc. Jsem zřejmě příliš konzervativní, ale mám pocit,že staré stránky jsou lepší.
Navíc, alespoň mnou, bylo očekáváno, že na nových stránkách bude prostor pro vyjádření občanů. A třeba i neanonymní.
Osobně mi vadí to, že hned na úvodní stránce je hrubka, další v sekci občan atd.. A to byly nové stránky mnou otevřeny zhruba na 2 minuty. Bude to asi daň spěchu při jejich dokončování.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.