Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Klaus v Chrudimi

Odesílatel:  garnier

Datum:  29.04.2005 12:46

Cítím se hluboce uražen připravovanou návštěvou pana Klause na květnových oslavách v našem městě.Těžko se mi chápe, že je zván člověk, který je ve funkci i díky komunistům a který prezentuje svoje soukromé extremistické a nacionalistické názory nejen na Evropskou unii, jako většinové v naší zemi.Patrně o něj už opravdu nikde nestojí, tak se nechává využít i místními snaživci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Klaus v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Fox

Datum:  30.04.2005 09:10

Pro Tebe by asi bylo nejlepší kdyby přijel Grebeníček nebo Gross viď.Je zajímavé,že Klaus štve akorát zamindrákovaný průměráky a nýmandy.Tak ahoj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Klaus v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  garnier

Datum:  01.05.2005 08:24

Vážený (á), je mi Vás trochu líto, když ve výsledku Vašich myšlenkových pochodů mi podsouváte Grebeníčka, tu Grosse.Nejsem v současnosti příznivcem žádného politika (bohužel),myslím, že normálním lidem je už dávno jasné,jací lidé se u nás do politiky derou a proto mne uráží(tj. něco jiného než štve) účast toho ješity o kterém kolují fámy (jenom v ČR,v zahraníčí o něm koluje něco úplně jiného) o jeho vzdělanosti a ekonomickém vizionářství.Naštestí jsem tu žil v době kdy byl premiérem a pamatuji si.A ještě k Vaší poznámce o mé průměrnosti.Můj život se dá charakterizovat všelijak,ale rozhodně není průměrný, (opravdu nejsem pan Novák)platím vysoce nadprůměrné daně a trpím představou že mé peníze jsou využívány i k takovým zbytečným návštěvám jaká se odehraje v našem městě.A jen tak na okraj.Nejste průměrný VY?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Klaus v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.05.2005 12:55

A co myslíš Garniere, nenašlo by se pár schopných lidí, kteří by šli do politiky ne za účelem zbohatnutí a soukání sítí intrik, ale proto, že chtějí dělat věci veřejné lépe? Jinak s tebou souhlasím, že bylo těžko mezi těmi, kdo byli na volební listině vybírat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Klaus v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  08.05.2005 19:48

No jo Shote. Kdybys čet pořádně noviny, tak bys věděl, že i kdybys chtěl dělat věci jinak a třeba líp, tak minimálně v jedné partaji budeš označen za kariéristu a kandidatura ti bude upřena. Takže zrovna tahle kandidátka zůstane stejná jako minule. A to je třeba podpořit popularitou Klause, třeba to na někoho zabere...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.