Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudimská nemocnice na prodej?

Odesílatel:  shot

Datum:  17.04.2005 22:51

Nemáte někdo informaci o snaze prodat chrudimskou nemocnici? Údajně se o její koupi velmi zajímají známé osobnosti v Chrudimi, osoby spojované zejména s problémy okolo letiště. Je na tomto šprochu pravdy trochu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stb

Datum:  18.04.2005 13:35

Ano, mohu potvrdit, že tato informace se v minulých dnech šířila a šíří. S velikými obavami o budoucnost je přijímána zaměstnanci CR nenocnice, a strachem v nejistotě o zdravotní péči je vnímána širokou veřejností v Chrudimi.
Bohužel mi není znám prvotní impuls pro tuto informaci, ale pravda je ta, že s investičními záměry se "podnikatelé" nechlubí,pokud chtějí být úspěšní musí využít momentu překvapení.Proto si myslím, že občané musejí být obezřetní před pány jedné nejmenované strany, pana ředite a pana starosty , spolu za přispění úspěšného podnikatele a "možná" i majite a zakladatele 1.golfového klubu v Chrudimi; mohlo by přijít veliké zlo.

Nová informace je ta, že privatizace proběhne pouze v nenocnici v PCE, kde by se prováděli všechny lukratinví zákroky . Z nemocnice CR by se mělo stát státní odkladové pracoviště. PS: V Pardubicích jsou větší loby.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  18.04.2005 20:50

Pokud by byla pravda, že chrudimská nemocnice by byla jenom jakési doléčovací zařízení, pak by to byl soumrak zdravotnictví v Chrudimi. Za vším bychom pak asi museli jezdit do Pardubic. Rozumím tomu dobře? Problém nakousl Shot, dobře je zřejmě i informován Mara a STB. Můžete napsat něco, co se vlastně děje?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  18.04.2005 22:25

Pane Lebduška, neměl byste věřit všemu, co se na tomhle fóru objeví. A už vůbec ne tomu, co "pýše za přýspěvki o pardubycké loby pan StB".

Tím neříkám, že na tom opravdu nemůže být něco pravdy, také jsem něco slyšel (konkrétně o investičním záměru našeh milovaného pána z Podhůry, samotnýmu mi jde z toho hlava kolem), ale určitě ne o chrudimském odkladišti. To skáčete na první špek, který vám kdo předhodí. A to není dobrá vizitka pro občanského aktivistu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.04.2005 23:19

Ovšem logiku to má. V Pardubicích doktoři, v Chrudimi felčaři.
Ani toho personálu by v Chrudimi mnoho měnit nemuseli. P. Libý by mohl být presidentem, Řezníček vicepresidentem a až by prodali zahradu a kuchyň s kotelnou, mohli by na sebe podávat trestní oznámení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan P.

Datum:  18.04.2005 11:15

Je to tak Shote. Jede v tom starosta Libý, oba místostarostové, senátor Pithart, Standa Gross, Bill Gates a stará Blažkové z Rozhledny. Ta proto, že je to vzdálené setřenice Šloufa a její neteř má kamarádku, jejíž manžel se dobře zná s člověkem, který půjčil Grossovi, Kalouskovi a Tlustému na bydlení. Prostě nemocnici nám prodaj a nic s tím neuděláme. Klasické spiknutí.
Je to škoda. Napadá mne Shote, kam budeš chodit k psychiatrovi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  18.04.2005 12:06

a na kožní taky Ok? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  18.04.2005 09:59

A nyní vážně : snad PCE kraj schválil materiál kde se píše že v tomto volebním období (tj cca 4 roky) se nemocnice v Chrudimi rozhodně prodávat nebude. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  18.04.2005 12:13

Nevím, jestli se to, co se s chrudimskou nemocnicí chystá, dá nazvat prodejem, ale fakt je, že se počítá v nejbližším období s jejím "odstátněním". A nejenom jejím, ale všech "státních" nemocnic v Pardubickým kraji. Bude z nich asi něco po vzoru nemocnic v Královéhradeckém kraji, kde se z nich staly akciovky s (tuším) 100% účastí kraje. Od té chvíle šlapou tamnější nemocnice líp než dřív.

O tom, že kraj půjde cestou Hradce, se nedávno nechal slyšet, myslím v ČRo Pce, i samotnej radní Janeček. Sice to přímo nepotvrdil, ale dostatečně naznačil.

Pochopitelně, nižší zdravotnickej personál z toho jímá hrůza a děs, protože jdou z dnešní jistoty do (pro ně) neznáma.

Jinak, taky jsem slyšel prapodivné fámy, že má nemocnici někdo kupovat, a dokonce, že tím kupcem má být - a teď se podržte - někdo kolem Berana. Připadá to mě to jako fáma-fór století. Ale divné mi na tom je, že tahle fáma, co vím, měla přijít přímo ze špitálu.

Vykládám si to (zatím) tak, že syndrom Shot a s ním B+B už jsou tady ve městě (resp. na fóru) takovej zuřivej fenomén, že babky kořenářky z prádelny už pokládaj za hotovou věc to, na co Shot a další teprve přijdou... (a už je to tady) Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  18.04.2005 09:58

Jasně : 1/ je to skoro na spadnutí 2/ jde o komplot a spiknutí (co do toho zase zatáhnout staré známé co máš už v malíku a prolustrované)

Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv

Sleduj to jako sleduješ další kauzy Ok? máš čich a tah na branku a voooooo toooommmm toooooo jeeeeeeeeee.

PS: už si tady dopisujem skoro jen my dva to co ?? (no jsem dopadnul) Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.04.2005 23:12

Maro to, že si dopisujeme skoro jen my dva, to je především tvůj problém. Já píši pouze pod jedním jménem, ne jako jiní, že ano? Ale jak je vidět něco pravdy na tom je. O chrudimskou nemocnici je zřejmě zájem, jen aby to s jejím provozem nedopadlo jako s provozem na letišti, případně dle dotazu p. Lebdušky. Má otázka jenom zněla: je pravda to, co se povídá? A je jenom zajímavé, že ty a znovu ty, najednou hovoříš o spiknutí a spiklencích. V tvém případě zřejmě platí ono biblické: hoď do hejna kamenem a potrefená husa se ozve sama, že? To co říká stb, skutečně po Chrudimi koluje. Co je na tom pravdy to nevím, ale říkáš-li ty v tomto případě ne, znamená to ano. Protože zatím vždy pokud jsi něco obhajoval, tak se prokázalo, že pravda je někde úplně jinde a nebude to jiné tedy i v tomto případě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  19.04.2005 00:06

Teď se mi rozsvítilo!

Máš pravdu, Shote, už to chápu, Mara a já (anonym) jsme jeden a ty s Stb druhej.

A já se zase vrátil nalitej z hospody a koukám, že jste mě ve dvou zase obklíčili všichni čtyři.

Půjdu radši spát, snad se z tý vopice vyspím. :- ))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská nemocnice na prodej?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stb

Datum:  19.04.2005 07:59

Vstávej anonyme, už je ráno! Rád bych Ti doporučil občas změnit lokál, protože chodit pořád do stejný hospody, ke stejnýmu stolu se stejnými lidmi a pít stejnou limonádu vede k otupělosti a iluze, že nakoupená opice Ti rozsvítila, sorry ale raději si uvař ranní kávu. Až se dáš do gala, tak se běž projít mezi lidi.
Třeba se něco dozvíš, jak to na tom světě chodí, kdo a kde na jaké židli sedí.
Hodně zdaru, myslím že budeš překvapen.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.