Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Ještě Mr. Lebduška a ODS

Odesílatel:  Flashback

Datum:  06.04.2005 18:01

Nejsem příznivcem webdiskusí, jen tak procházím, ale musím říci, že se mi udělalo trochu špatně, když jsem pročítal zdější příspěvky p. Lebdušky týkající se jeho vstupu do ODS.
1) Skutečným důvodem nepřijetí p. Lebdušky do ODS totiž bylo jeho dřívější členství v KSČ, které místní sdružení ODS mohlo těžko skousnout. To, že někteří lidé s komunistickou minulostí v ODS již jsou (V. Tlustý), je dáno tím, že neexistuje (veřejně přístupná) databáze členů KSČ (stejně jako funkcionářů SSM), a proto je nutné se spoléhat pouze na to, co Vám zájemce o vstup do ODS sdělí. Tlustý své členství v KSČ zatajil. Smůlou p. Lebdušky ale je, že o jeho minulosti ví členové místního sdružení až moc:) Vsadím se, že při vstupu k Mladým konzervativcům se svým členstvím taktéž nechlubil:) Nechlubil se asi ani věkem, jinak nevím, jak splnil podmínku věkovou - cituji: "členem se může stát pravicově smýšlející člověk mezi 15-35 lety" (http://www.konzervativci.cz/kdojsme.php). Takže buď pan Lebduška podstoupil omlazovací kůru a ideologický -vpravdě kopernikovský - obrat*, nebo se někdo v Hlavní kanceláři MK zbláznil. Budu tam asi muset napsat:) 2) Pokud se týče schizofrenie p. Lebdušky, nebyl bych tak radikální, spíše bych hovořil o ambivalenci, neboť pan Lebduška, na rozdíl od schizofreniků, koordinuje své jednání velmi dobře! Je to příklad bezcharakterního vyčůránka.

* Opět cituji ze stejného webu:"Cílem MK je v prvé řadě prosazovat konzervativní a liberální myšlenky s důrazem na svobodu jednotlivce a tradice evropské civilizace.". To chtěli komunisté taky, ne?:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J. Káles

Datum:  06.04.2005 20:16

Jsem členem Výboru RK MK Chrudim a nevím nic o tom, že by k nám vstoupil nějaký pan Lebduška ?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Flashback

Datum:  06.04.2005 20:45

Třeba je Mr. Lebduška členem celorepublikových MK. To lze také, ne? Nebo lže. Lhát lze též, neníliž pravda:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.04.2005 19:46

A co p. starosta Libý? Je-li to pravda, to co zde tvrdíš, pak by ani on nemohl být členem ODS jakožto bývalý okresní funkcionář SSM.
A je –li to pravda, pak by chrudimská ODS hodně prořídla. A má ODS vůbec něco takového ve stanovách? ODS snad nepřijímá pouze bývalé funkcionáře KSČ a milicionáře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Flashback

Datum:  06.04.2005 20:40

Z členů chrudimské ODS nebyl nikdo v KSČ! V SSM bylo mnoho lidí, kolik z Místního sdružení ODS, nevím. Byl to Pionýr pro větší (Pionýrská organizace byla součástí SSM). Navíc SSM nebyla politická strana, ani ideologická bojůvka (jak tomu bylo u ozbrojené pěsti dělnické třídy - Lidové milice). Nic proti.
Ovšem pouze někteří, resp. pouze ti, kdož prahli po kariéře, postupovali výše a výše - škola, pracoviště, místo bydliště, okresní, krajské a republikové organizace. Libý zůstal hodně dole (tzn. pod okresní úrovní). To např. Luboš Jelínek (Chrudmiská volba) byl členem ÚV SSM. To už nebyla "prča"! To byla kariéra jako krá... Opakuji, že mi není známo, že by někdo z členů MS ODS byl členem KSČ! A znám většinu osobně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Flashback

Datum:  06.04.2005 21:14

Teď jsem to pročetl celé pozorněji a omlouvám se panu Lebduškovi, není členem MK. Zbytek platí:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.04.2005 21:49

Tak se mi zdá, že především lžeš ty. Nejdřív je p. Lebduška členem, pak není, pak zase je celorepublikovým členem. A já osobně znám min. 1 člena chrudimské ODS, který byl v KSČ, ta tvrdíš, že nikdo takový neexistuje. Co vlastně víš? Stejně je to škoda, že se p. Libý a p. Lebduška nesejdou na jedné schůzi. U toho být! Vezměte ho do ODS, alespoň dočasně, já se přihlásím také.
Ale ukazuje to, že se p. Libý p. Lebdušky bojí. Že by p. Lebduška něco na p, Libého věděl? Nic, to je jen taková úvaha.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě Mr. Lebduška a ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Flashback

Datum:  06.04.2005 21:52

PANU LEBDUŠKOVI JSEM SE OMLUVIL, NEBOŤ JSEM HO VZHLEDEM K ZARAZENI JEHO PRISPEVKU POVAZOVAL ZA CLENA MK.

Kdo je ten ex-člen KSČ?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.