Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ??????????????????????????????????

Odesílatel:  stín radnice

Datum:  06.04.2003 16:10

Dřív tu bývala živější diskuse - že by lidi neměli zájem o to co se děje v Chrudimi ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  To: STINU RADNICE

Datum:  05.05.2003 10:27

Stačí úplně, že máš zájem Ty. Však Ty to dohoníš za všechny chrudimáky :))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  08.04.2003 18:10

To je tím, že jste přestal přispívat :-) Občas to bylo docela zajímavé.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stín radnice

Datum:  10.04.2003 23:12

To je docela smutný, že jeden člověk si všímá věcí, co se týkají občanů, přitom v Chrudimi toho je stále dost k psaní a k zamyšlení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dubka vochru

Datum:  08.04.2003 17:47

ne, jenom mam pocit, ze stejne jako me, tak i ostatni prihlasovatele prestalo bavit resit nevyresitelne a drbat o nekonecne drbatelnem - pavlickovinach, nedokazatelnych skandalech kolem prumyslovych zon, kustovinach a podobne. holt nezbyva, nez se drzet v komentarich vice pri zemi. tedy oficialnich a verejnych dokumentu, tykajicich se veci, ktery pali mnohem hmatatelneji a jejichz naprava by nemusela byt az tzak v risi snu. tesim se. a pekne zdravimp.s. treba jako ulice vita nejedlůeho, kde to auta huli sedmdesat a vedle je pritom nove detske hriste, jehoz blizkost hrozi hodne brzkou tragedii. chtelo bvy to s tim neco delat, napadlo me uidelat ulici - ne znackama, ale fyzicky - neprujezdnou, aby sem jezdili jenom mistni a nezkracovali si to tudyma prespolnaci jedouci od nadrazi nebo od bramacu na okruh ci do slatanin. to, ze to tady cio nevidet smrdi pruserem, k jehoiz riziku pridava uzka silnice zacpana pri krajnici parkujicima autama, me reklo uz dost lidi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stín radnice

Datum:  10.04.2003 23:10

k tomu prvnímu odstavci - to mně docela dost zaráží, proboha, kdo by o tom měl psát jiný než novináří - to Vám musí člověk nosit věci až pod nos, i když u Vás mně to nepřekvapuje. Vloni jste mně napdl, že mluvím v otázkách a do větru a když jsem Vám tři věci popsal a tím předhodil pod nos, tak jsem si nikde nevšiml, že by něktrý z Vás novinářů na to v novinách reagoval.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  13.04.2003 22:52

vy jste mi ale predlozil tri flusance, nikoliv namety.
nejsem publicista, na to si zavolejte televizi. nebo konecne podejte na ty vami nenavidene "podvodniky" to donekonecna avizovane trestni oznameni. to je obcanska povinnost, nikoliv novinarska!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ??????????????????????????????????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  23.04.2003 19:40

Trestní oznámení se dá podat na trestný čin a né na to, když někdo zneužívá svůj post vedoucího nebo ojebává občany Chrudimě

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.