Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  O nás, bez nás

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2005 10:08

Pan Čechlovský, místostarosta Chrudimi se v dnešních Novinách Chrudimska vyjadřuje, že město bude držet v tajnosti veškeré jednání s případnými investory hodlajícími vstoupit do chrudimské PZ. Pan Čechlovský žije zřejmě v duchu doby zcela jiné, než která je nyní. Doby, kdy se vše zamlčovalo, občanům se dávaly pouze ty informace, které uznalo nějaké grémium za vhodné, jsou snad již minulostí. V demokratické společnosti je pravidlem, že informace o tom , co kde má stát a jaké to bude mít dopady, jsou veřejné. A demokracie spočívá v tom, že volení zástupci hájí zájmy svých občanů a ne svoje. Ačkoliv je p. Čechlovský členem ODS, z jeho vyjádření vane duch jiné strany z padesátých let.
„My, víme nejlépe co občané potřebují, jak to udělat a vy občané nám do toho nekecejte.“ Má-li Chrudim jít cestou prosperity je nutno celý spolek těch tří králů a jejich nohsledů z radnice vyhodit a nahradit je jinými, schopnějšími a demokraticky smýšlejícími lidmi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ChesterF

Datum:  22.03.2005 07:16

Shote, klídek, snažíš se dobře, ale Chrudim není město, které někdy přitáhne zajímavého investora.
Každý kvalitní investor si rozmyslí jít do holportu s managementem, který vede tohle město.
A k tomu managementu, neočekávejme od nich žádnou sebereflexi nebo morální či jakoukoliv slušnost, to dnes nefrčí, důležitější je být vidět! Před pár měsíci tady létalo heslo Broďáku, Půlpáne odstupte a co se stalo? Koukni se na Broďáka, jak si tam vesele sedí dál a hovno dělá.... A jak mu to jde....
Ale zpět k realitě, Chrudim bude relativně pohodové město s celkem slušným hyper, super marketovým zázemím, pohodovými sportovišti, ale za dobrou prací musí a budou muset obyvatelé do Pardubic či Hradce.
A to je realita a budoucnost tohoto města.
Takže proč se vlastně kvůli nějakým výrokům mistra Čechlovského vzrušovat???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  20.03.2005 22:25

Tak jsem si schválně dala tu práci a po mnoha peripetiích (nikdo z mých známých tyto seriózní noviny totiž nečte...) jsem si sehnala inkriminovaný článek. V celém článku jsou dvě citace - jedna p.Řezníčka, druhá p.Čechlovského. Obě citace jsou psány kurzívou a jsou v uvozovkách. Věta, o které píšete, není ani v uvozovkách, ani psaná kurzívou, tak mi tedy vysvětlete, proč jste ji vložil(a) do úst p.Čechlovského...?!?! Stejně tak to mohl říct i p.Řezníček nebo úplně někdo jiný, anebo to taky mohlo být řečeno úplně jinak... Milý pane/milá paní, na vlastní kůži jsem zažila, jak Noviny Chrudimska dokážou vyřčené věty totálně překopat podle svého, jen aby se to dobře četlo...

...být p.Čechlovským, dám si tu práci, zjistím si, co jste zač a dám vám na zobák...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.03.2005 17:53

Takže se Vám Georgino omlouvám, za otření se o Váš idol. Ale bohužel mnou byly do volby p. Čechlovského vkládány jiné naděje. Zatím se jeví tak, že byl zvolen jen proto, aby moc nevadil. A to mu jde dobře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  21.03.2005 21:24

Milý Shote, tak tohle byl tedy opravdu výstřel (bohužel ze tmy)HAHAHA! . Mockrát vám děkuji, že jste mě pobavil hned při pondělku. Škoda, že jste to nenapsal už ráno, hned mohlo být v práci veselejc To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  22.03.2005 07:12

Úsměv taky čučím jak umím ..... podle mě se Georgina zastávala v minulosti hlavně toho , koho Čechlovský nahradil, takže podle mě shote neumíš jak číst .... tak máš i krátkou paměť Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  22.03.2005 21:12

Ajaj, škoda, že taky nemáte nick "shot". Protože tohle byl snad ještě větší výstřel. Už při úterku se směju, jen se za břicho popadám. Úplaně se bojím toho, co přinese středa. Očekávám, že už možná spadnu ze židle...HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  23.03.2005 08:55

Musím se touto cestou omluvit : 1) především Georgině, protože jsem si popletl její nick s jinou osobou ... tímto se jí omlouvám Úsměv , protože ona nikdy nehájila Trávníčka ... alespoň jsem jí pobavil Úsměv 2) omluva shotovi neboť tentokrát měl pravdu .... u očního jsem byl a v pohodě .-) ... příště se polepším

shote, napiš mi prosím kde jsem zde lhal a podlož to podobně jako jsi to udělal nyní ..... díky Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.03.2005 17:22

Maro takže: Ode všeho trochu – 23. 03. 04 říkáš, že PZ není 20 m. od stávajících baráků. Ve skutečnosti je přes šířku ulice a cca 2 m pruh z každé strany.
Proč - 25. 10. 04 skrytá výzva ve smyslu, když se vám to nelíbí vystěhujte se (zaobaleno do formulace každý by se měl zamyslet proč zde – Chrudimi – žije) Proč - 27. 10. 04 popření formulace z 25. 10. 04.
Věřím, že to nebyl úmysl a vezmu-li to vše jako neznalost a neobratnost při vyjadřování, měla by přijít omluva. Proto prosím přijmi mou omluvu. Nejsi lhář a z mé strany to bylo chybné vyjádření. Jen podotýkám, že po znovupřečtení tvých příspěvků mám pocit, že jsme názorově na jedné lodi, ovšem každý na jiné palubě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  24.03.2005 07:35

Nevím, kdo přišel na to, že PZ je 20m od zástavby v Markovicích. V řešení území PZ a okolí, které je na městě a je součástí územního plánu je seznam opatření, které mají PZ odstínit od obydlených lokalit. Je to vytvoření zeleného pásu, protihlukového valu, vysazení zeleně atd.. Pak je tam ještě cesta a to se na 20 m fakt nevejde.
V téhle souvislosti mě napadá ještě jedna lokalita, kde je všechno úplně obráceně. Jsou to nové bytovky na Rozhledně.
Nemyslím, že by byly dál, od areálu bývalé Transporty než nějakých 100m. A jaký byl o byty zájem. Dokonce se muselo losovat. Bydlí tam asi 50 rodi a všechno je v pohodě. Poznáte rozdíl ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.03.2005 12:48

No a do těch Markovic se podívej, silnice je široká tak 5 až 7m, z každé strany je tak 1 až 2 m pruh a za ním plot PZ. Přesně jak to schválilo zastupitelstvo. Nic jiného od té doby zastupitelstvem neprošlo, tak nelži a nebo uveď, na kterém zastupitelstvu byla projednána změna části PZ na zónu zeleně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  24.03.2005 13:58

Plácáš nesmysly shote : PZ dle UP končí dle usnesení zastupitelstva u onoho VN ... to jest bude muset bejt ještě o těch minimálna 7m od krajního vodiče užší (dál od Markovic), já se na rozdíl od tebe na tom úřadě byl podívat jak to tam mají nakreslené. A ten plot o kterém mluvíš není plotem PZ, ale dočasné deponie zeminy .... jsi mimo jako většinou a u PZ jsi mimo vždy jen víš kde PZ tak možná je (v Chrudimi) . Jinak PZ se nedotýká NIKDE ulice Okružní a od jejího kraje je nejblíže 25 m. Už fakt neplácej Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.03.2005 17:21

Znovu opakuji. Na zasedání zastupitelstva , na kterém byl schválen projekt výstavby PZ a nákupu PZ byla předložena mapa PZ. Dle ní se PZ dotýká ve dvou místech Okružní ulice v Markovicích. Dle této mapy je plánována nejbližší hala cca 40 až 70 m od nejbližšího domu v Markovicích. Vzdálenost je určena pouze odhadem z šířky ulice, neboť tato mapa je bez měřítka. A takto to bylo schváleno zastupitelstvem. Není mi známo jiné usnesení zastupitelstva, které by měnilo toto původní. Je pravdou, že v ÚP Pardubického kraje je PZ vybarvena tak, jak zastupitelstvem schválena nebyla. A z toho vyplývá, že kterýkoliv investor může v Markovicích postavit svou výrobní halu přímo přes ulici. Toť vše.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  24.03.2005 19:19

Shote tohle dokazuje jaký jsi mimoň ..... nějakej projekt nemá naprosto žádnou závaznost .... tak poslouchej a už pak konečně kušuj, alespoň do té doby než si pro ty informace někam dojdeš : PZ byla do územního plánu zanesena (schválená) cca rok po schválení záměru tu PZ udělat, tak je fakt 50 m od krajního domu a to je naprosto zavazné a neměnné (alespoň prot tento okamžik).
Ty pracuješ naprosto s neadekvátními materiály jako je nějakej projekt (naprosto nezávazný a o ničem) a pak obrovské měřítko pro UP kraje ... mimochodem na kraji PCE je ortofotomapa, tak se tam podívej a uvidíš jde je ono vysoké napětí o němž se zde mluví a jak je to daleko. Než sem začneš něco psát tak si k tomu na chvíli sedni (nemyslím tím ale na onu místnost Ok? )

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.03.2005 21:43

Tak mi jenom ukaž, kde je usnesení zastupitelstva, ve kterém je vyčleněno území pro onu ochrannou zónu. Ukaž mi ji na územním plánu. Ukaž mi usnesení zastupitelstva určující, že PZ je pouze k stávajícímu vysokému napětí. Co to je tedy za území, které město vykoupilo směrem od vysokého napětí k Markovicím? Na co je určeno? Jednoznačně bylo vykoupeno za účelem vybudování PZ. A zastupitelé rozhodli, že to je území pro PZ, na kterém se může vybudovat téměř jakákoliv fabrika – mimo vyjímek uvedených v usnesení. Nebo to území bylo odkoupeno jenom proto, aby si někdo nahrabal? To, že dnes není zahrnuto v ÚP jako průmyslová zóna nic neznamená, protože již jako PZ je toto území schválené. V ÚP také není zakreslena PZ za depem, přesto se starosta již nechal slyšet že tam mají zájem stavět menší firmy. Takže je to jinak, že ano? ÚP v Chrudimi je naprosto nezávazný dokument, který téměř na každém zasedání doznává změny. Proto se mu vůbec nedá věřit.
Vždyť jenom za r. 2004 proběhlo na 8 zasedáních min. 6 změn v ÚP a z toho naprostá většina v souvislosti s onou PZ západ. A až se rozhodne o budování (rozšíření) tak pan starosta bude opět koktat o tom, jak je to již schváleno a že se občané měli ozvat dříve. A Beng, Mara, a jim podobní to opapouškujou, rozšíří a pokusí se všem ostatním vysvětlit, že ten kdo se ozval proti je vlastně úchyl, že město vše dělá pro blaho obyvatel, jen pomlčí kterých. Prostě jednou je to schváleno jako PZ a jiné využití to nemůže mít, pokud zastupitelstvo nerozhodne jinak. Do té doby je to jen oblbovačka pro publikum.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  24.03.2005 22:18

Shote jsi blázen a hlavně lhář : pokud se najde někdo, kdo dokáže to co bych mu poslal na jeho e-mail někam umístit, aby se na to mohli všichni kdo mají zájem podívat tak během týdne dokážu : 1) kde je přesně PZ a jak je určena v uz. plánu včetně onoho usnesení ZM 2) dokážu, že kousky pozemků okolo PZ nejsou pro stavbu čehokoliv určeny 3) že lokalita nad Depem je už několik let v UP jako PZ vedena 4)že v roce 2004 nebylo min. 6 změn UP 5) výše uvedeným prokážu, že shot lže jako když tiskne a že jen plácá aniž by si někde cokoliv co říká ověřoval a nebo si to cucá z prstu

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.03.2005 10:09

Já říkám jenom jedno. Pro PZ byly vykoupeny pozemky a bylo na nich schváleno vytvoření PZ. To, že PZ je zamalovaná pouze na části těchto pozemků, neznamená, že se na zbývajících pozemcích vykoupených městem nedá stavět fabriky. A dokumentuji to vykoupenými pozemky za depem, které v ÚP Pardubického kraje nejsou zakresleny jako PZ vůbec (neplést s zónou v Májově) a přesto p. starosta v novinách pustil zprávu, že jedná s menšími investory, aby tam vstoupili. Pokud město uplatní stejný postup na pozemky v Markovicích, které byly pro PZ vykoupeny také, je PZ max. 15 m od nejbližšího domu. A takto to schválilo zastupitelstvo v minulém volebním období. A protože jak starosta tak místostarosta, ale i někteří další členové zastupitelstva v minulém i tomto období jsou stejní lidé, nelze uvažovat , že změní názor. Ani z jejich projevů to nevyplývá. A protože změna ÚP v Chrudimi není až tak velký problém a obecně lze o mnohých členech zastupitelstva říci, že jim je zájem občanů šuma fuk, může se v klidu stát, že jednoho dne vyroste někomu fabrika pod okny. Někde na úřední desce bude viset oznámení, na ppč. XY se bude něco stavět a normální občan z toho nezjistí ani na kterém konci Chrudimi to bude. A někoho o tom informovat? Vždyť to slavná RM zakázala.
Pro mne z toho vyplývá, že takové politiky, kteří kašlou na své voliče, já nepotřebuji a volit nebudu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  25.03.2005 22:28

Shote psal jsem ortofotomapa .... to není žádnej územní plán PCE kraje ... to jjsou letecký snímky ..... nic víc a nic míň a na www.chrudim-city.cz je v materiálech k PZ vidět kde je ta u Markovic a je tam i ta u depa na těch novejch kde psal p. Roček.
Počkej do příštího rýdne hodím ti to sem všechno včetně změn UP ( a ty ti rozdělím kolik jich bylo o PZ a kolik ostatních). Pomož mi prosím hned kde jsem napsal, že na UP PCE kraje je naše zóna ??? protže jedinek kdo o tom psal zde jsi byl ty .... Datum: 24.03.2005 17:21 .. já pouze napsal že UP PCE kraje je velké měřítko a tím pádem na nic.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  25.03.2005 19:17

Takže si stačí otevřít stránky, na které Beng odkazuje ve svém příspěvku O nás, bez nás ze dne 24. 03. 2005. Žádná PZ za depem na tomto výkresu není. Rovněž tak i na územním plánu Pardubického kraje www.uzemniplany.cz/up_vuc_pk.htm - otevřít koncept řešení a hlavní výkres, žádná PZ za depem není. Tak jak je to? Co se týče změn v ÚP byly projednávány na 9., 10., 13., a 15. řádném jednání zastupitelstva. Opět si stačí otevřít stránky MěÚ Chrudim a podívat se na zápisy z těchto jednání. Každý si může spočítat sám, kolik bylo schváleno změn. Možná na MěÚ máte jiné podklady, než které dáváte k disposici veřejnosti. A o tom je tahle diskuse. Ne o tom jak čí výrok překroutit a vyhlásit ho za lháře. Lhář jsi ty a odvolám to, dokážeš-li že na ÚP Pardubického kraje je zóna za depem a že na uvedených jednáních nebyly projednávány změny ÚP.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  25.03.2005 12:30

OK bude dodáno do ST (snad) Úsměv Jinak všem pěkné svátky Úsměv Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  25.03.2005 12:22

Samozřejmě ... není problém. Pošlete, vystavíme. info@chrudim2000.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  25.03.2005 07:27

To by zajímalo asi více lidí. Když mě to pošlete na e-mail, tak to umístím na web, ale musí to mít rozumnou datovou velikost a obrázky ve formátu JPG nebo GIF.

Osobně si myslím, že je téměř jedno, jestli je PZ od prvního domku 20 nebo 50 metrů, mnohem důležitější bude ekologičnost budoucí fabriky - jak hlučná / nehlučná, prašná / neprašná, smradlavá / nesmradlavá, škodlivá / neškodlivá výroba tam bude umístěna.
Při převažujících větrech od západu se to bezprostředně týká také obyvatel Rozhledny. Těžší výroby by měly být směřovány spíše do PZ sever (za depem), která je ovšem v současnosti pro velkého investora příliš malá - navrhuji její rozšíření. Další vhodnou rozvojovou lokalitou je Májov.

Dále jsou odkazy na nové stránky MÚ Chrudim, ale je třeba upozornit, že takovéto nákresy pro web bývají často nepřesné a realita může být i o několik desítek metrů jiná...

http://www.muchrudim.cz/index.asp?p=20&s=217&id=228&u3=355

http://www.muchrudim.cz/index.asp?p=20&s=217&id=228&u3=356

PS: Pokuď mají být Markovice odstíněny nějakým valem či pruhem zeleně, je nejvyšší čas začít sázet... Úsměv

jr@excelia-hifi.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  24.03.2005 19:28

Jo a ještě se všichni koükněte na tohle: je to sice měřítko na prd, ale je vidět že je to fakt dál něž se zde píše PZ je ten modrej flek na druhé straně odkazu http://www.chrudim-city.cz/przdow.htm pokud admin (nebo někdo jinej) je schopen sem někam posadit výsek z UP kterej bude v měřítku tak to seženu a pošlu mu to aby byl konec diskuzím jak je to daleko a aby se na to podívali i ti co nejraději teoretizují bez čekhokoliv pádného.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  25.03.2005 12:13

Samozřejmě ... není problém.

Pošlete, vystavíme.

info@chrudim2000.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.03.2005 12:41

Zase oblbovačka na publikum. Lidi to není pravda jaképak fabriky pod vašimi okny. Uděláme, zóny zeleně, odhlučnění, přiryjeme vše deklem, nic nebude slyšet, nic nebude cítit, ani vidět. Kecy, kecy a kecičky, tak jako ostatně ve všem co se vylíhlo v hlavách oné nejchytřejší trojice a jejich přisluhovačů. Pokud jim o něco skutečně jde, tak pouze o peníze a pěkně pro sebe. Kde máš nějaký základ protihlukového valu se zelení? Ta zeleň tam vyroste za rok? To by nedokázal ani Mičurin.
A ta bytovky 100 m od Transporty? No trochu přidej, nebo se nauč měřit a pak se podívej se do u nich je. Budova celní správy a vrátnice. S bývalou Transportou už nikdo nic nenadělá, prostě je tam. Ti lidé co tam bydlí budou mezi prvními co budou protestovat. A mudrlíni jako ty zase budou vykřikovat svá moudra o tom, že si byty kupovat nemuseli, že to věděli, protože tebe se to netýká, ale těch lisí ano, Tak nech rozhodovat je. A ani ti bývalí mocipáni si nedovolili dělat takové zhovadilosti jako ti nynější. V době, kdy veškeré lékařské studie ukazují na negativní dopad hluku na zdraví, kdy v EU jsou přijímány směrnice a programy jak eliminovat tyto dopady, kdy téměř každý týden vyjde v novinách zpráva na toto téma, pár poblblíků přijde s nápadem, a bohužel ho uskutečňuje, obestavět fabriku bytovkami a rodinné domky fabrikou. A aby to vše vypadalo pěkně ohání se zaměstnaností. Zjisti si jaký dopad na zaměstnanost v Kolíně a jaký přínos pro Kolín má ona TPC, shodou okolností je o tom článek v dnešní MF Dnes. Průmyslovou zónu ano, ale ne tam, kde je nyní, a volit ty dva krále? V žádném případě, ten třetí se bohužel začíná vybarvovat podobně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  24.03.2005 10:06

Hranice PZ je max 15 m od nejbližšího domu. Na žádném výkresu, které byly do nedávna k disposici, žádná ochranná zóna nebyla.
To je také jeden z důvodů odporu okolních obyvatel. Zveřejněte ten výkres.
Pokud se týče bytových domů, je logické, že když někdo nebydlí, bere vše. A nevím jak těm lidem, kteří si koupili onen byt někdo vysvětlil, že bydlí skoro v PZ. Já jich už pár znám a ti říkají, že v době koupi o žádné PZ nevěděli a kdyby věděli, tak by onen byt nekoupili. Lidé v Markovicích nekupovali dsomy u PZ, to ta PZ byla u jejich domů umístěna. Takže takovéto srovnání mírně řečeno kulhá a je tak trochu podpásovkou diskuzi o budoucí podobě PZ. Občanské sdružení v Markovicích, prosazuje odstínění a oddálení vlastní PZ od obytných zón. Bohužel, zatím občany Markovic ani členy sdružení nikdo nevyslyšel, natož aby je informoval o nějakém řešení, které by mohlo vyhovovyt všem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  24.03.2005 12:16

Počítejte (shote a Lebduško především) se mnou : od domku co je nejblíže k PZ je to k plotu toho domu cca 11m, pak je pruh trávy cca 2m silnice 4,5m , dále ke krajnímu drátu vysokého napětí cca 18m samotná šíře vysokého napětí 6,5m a ochranné pásmo VN je min 7m od krajního vodiče ... celkem tedy cca 49 metrů k zoně. Takže zde jsem se o moc neseknul, dále pokud napíšu zamyslete se proč někdo někde je .... to v žádném případě neznamená že má vypadnout, ale zamyslet se a udělat to co uzná za vhodné. Shote pokud takto vezmu tvoje řádky zde a podobně je začnu překrucovat budeš jako největší Baron fon Prášil co kdy žil. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.03.2005 12:54

Před sebou mám plán PZ. Ta samozřejmě celá neprobíhá pouze podél Markovic. V místech kde je Markovicům nejblíže se přímo dotýká ulice Okružní (nebudu se přít o nějakých pět metrů). Takže opět mluvíš z neznalosti? Byl jsi se tam vůbec někdy podívat? A Baron Prášil, s tím se nesrovnávej, ten sice prášil, ale nelhal. Je v tom trochu rozdíl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  24.03.2005 17:11

Dvě technické poznámky:

1) mára má pravdu v jedné věci: shote, tvoje příspěvky jsou plné kritiky, nadávání, stěžování si a urážek, ale o to méně je v nich faktů. Lépe řečeno, zatím jsi, narozdíl od p. Trávníčka, p.
Lebdušky, Divokého Billa, Georginy a nekolika dalších nepředložil skoro žádné (a je jedno, že s já osobně nemusím ani trochu souhlasit s jejich názory, tredy se způsobem, jakým ta objektivní fakta interpertují). Ty spíš přednášíš jenom výlevy, jak bude špatně, až... A když už výjimečně nějaké pádné argumenty předložíš, tak ti je všichni okolo vemtou do ksichtu jako lež. Vrhá to pak dojem, že si i to minimum faktů, které předkládáš, vlastně jenom cucáč z prstu.
Nevím, zkus mi to vyvrátit.

2) ad tvůj předposlední příspěvek: Jak už jsem nedávno napsal, sám na Rozhledně bydlím. A lidí z těch dvou nových bytovek pár znám, dokonce není jich zrovna málo a dokonce je znám velmi dobře. A hodně se spolu o PZ a bydlení v jejím budoucím sousedství bavíme. Mohu tě proto upozornit, že alespoň na tomto místě si varování o budoucím odporu a protestech proti "kouřícím komínům" opravdu cucáš z prstu. Ti lidé z těch bytovek do toho bydlení s tímhle rizikem jednak šli (PZ stála vedle dříve než baráky), a jednak, což ty možná asi nepochopíš, ale - zas tak velký problém jim ta hrozba nedělá. A jsou mezi nimi dokonce tací, kteří říkají "už aby tady konečně nějaký ten investor byl".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  23.03.2005 15:29

Omluva se přijímá. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.03.2005 13:35

Asi jsem opravdu nenormální, čtu vždy něco jiného než Mara, a jemu podobní. Posuďte: Příspěvky Georgíny Místostarosta ze dne 19. 8. 04 – tak trochu odsuzuje p. Trávníčka Místostarosta 18. 8. 04 – jednoznačně pro p. Čechlovského Zastupitelstvo 17. 8. 04 – jednoznačně pro p. Čechlovského Takže nevím, kdo neumí číst a kdo by měl jít k lékaři – alespoň k očaři. Přípěvek Mary mně vůbec nevzrušuje, pokud si dobře pamatuji v kauze PZ taky jenom lhal a překrucoval. Inu každý dělá co umí. A můj názor, podpořený takovým malým soukromým průzkumem, pokud se ODS a SNK nezbaví svých stávajících lídrů, tak ve volbách v Chrudimi asi prohoří. Ono to už bylo vidět v minulých volbách, kdy jednička z ODS mnoho hlasů nepřinesla.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  22.03.2005 15:51

Inu, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

A je jedno, jestli chceš bít Trávníčka za to, že se mu nepodařilo pohlídat collorobii, Libýho za to, že se mu nepodařilo přitáhnout investora dokonce vůbec žádnýho, Kolumba za to, že objevil Ameriku, hokejisty pardubického Molleru za prohraný pátý zápas s Kladnem, Čechlovského za to, že chce držet jednání o investorech do PZ co nejvíc v tajnosti, Pána Boha za to, že kvůli rychlýmu tání způsobil povodně, úředníky za to, že si za okno místo muškátů dali květináč s marihuanou a k tomu si ještě uvařili kafe a Georginu za to, že se názorově shoduje dejme tomu s Čechlovským.

Užij si to, Tvůj anonym (jinak, jsem zhulenej úředníček radnice, kterej sice nekrade náplně do tužek, ale v práci se fláká, promrhává tvý daně a protože je naprosto neschopnej, musí poklonkovat a nosit kafe svýmu šéfovi)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.03.2005 20:58

Asi ses popsal velmi dobře. Inu každý zná sám sebe nejlépe. To že vkládáš jiným do úst věty a témata o kterých nikdy nemluvili, to je tvůj problém. To, že jinak než anonym neumíš vystoupit, to taky. Protože zřejmě nemáš vlastní úsudek, papouškuješ a rozvíjíš jiné. A taky lžeš. Ostatně co jiného můžu od anonyma čekat. O tvém sebevědomí a schopnostech hovoří už to anonym, za minulého režimu dosti mocná zbraň proti pracovitým a schopným.
Ani tu přezdívku si neumíš vymyslet jinou. Kolikrát si se takto v minulosti podepsal na dopis, jenž jsi pak zaslal příslušným orgánům vedoucí strany? Jen pokračuj, ale nyní to už nemá tu šťávu, že ano? Ale aby se ti zvedlo sebevědomí, napsal o tobě a takových jako ty, krásnou písničku Karel Kryl, jmenuje se Anonym. Poslechni si ji, určitě se tam poznáš.
Jinak si vážím přispěvovatelů, jako Georgina, p. Jarkovský, p.
Roček a dalších. Nemusíme se shodnout, ale můžeme diskutovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.03.2005 23:31

Spousta Vašich příspěvků se mi líbí. Jednoznačně však mezi nimi není nic kritického vůči p. Čechlovskému, odtud tedy ten idol. Bohužel zatím p Čechlovský nenaplnil mé naděje. Důsledně ctí stranickou linii, podporuje vše co p. starosta a lídr téměř všech politických stran vymyslí a tak se bohužel pro mne stává tím, kdo napomáhá a nyní aktivně, rozprodeji města za podezřele výhodných podmínek pro kupující. Důsledky poznáme až po letech. To je celé. A Vám přeji dobrou náladu minimálně po celé jaro.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  21.03.2005 23:45

člověče, běžte už radši spát... Oh my God!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  22.03.2005 07:09

Úsměv nesplet jsi se ??? Neměl jít jinam ???? Úsměv Ok? , třeba alespoň k doktorovi ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.03.2005 17:40

Tak nevím, mám ten článek před sebou a ať čtu jak čtu, stále jasně vidím, že je to zpráva o jednání rady města. Źe by autor článku ron byl v radě města? Pak by to byla jeho zpráva, ale celý článek vyznívá, že p. Řezníček spolu s p. Čechlovským poskytli rozhovor. Pasáže, které chtěli buď zmínění pánové či autor článku zdůraznit, jsou kurzívou. Takže to co není kurzívou to neplatí? Podivný výklad. Snad oba pánové, pokud to neřekli a ani rada takovýto postup neodsouhlasila, uvedou v některém z příštích čísel opravu, ale pozor, 1. dubna by to asi nikdo nebral vážně.
To jaké máte zkušenosti s těmito novinami nic nemění na faktu, že článek s takovýmto obsahem vyšel. A p. Řezníček, který v jiném případě velmi rychle podepisuje trestní oznámení na kolegy by jistě už podal trestní oznámení, pokud by si to autor pod značkou ron vše vymyslel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  21.03.2005 21:20

Pan Čechlovský, místostarosta Chrudimi se v dnešních Novinách Chrudimska vyjadřuje, že město bude držet v tajnosti veškeré jednání s případnými investory hodlajícími vstoupit do chrudimské PZ.

Tak nevím, mně ale opravdu připadá, že jste tuto větu vložil do úst p.Čechlovskému anebo mě přesvědčíte o omylu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.03.2005 23:38

Tedy omyl. Správně p, Řezníček a p. Čechlovský se ….. Mrzí mne že jsem to svedl pouze na jednoho. Nevím komu se mám omluvit více.
Tomu, na kterého bylo zapomenuto, či tomu na kterého to bylo mnou svaleno. Zajímalo by mne jak na toto téma hlasovali, každý z nich, v radě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  22.03.2005 07:07

Pořád si kladu otázku : Jsi fakt schizofrenik a nebo jen tak bezmezně omezenej ???? (tohle už hrát nemůžeš to by jsi byl nominovanej na Globy).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  21.03.2005 09:04

Nerozumím novinařině a ani nejsem odborník na češtinu. Nedalo mi a také jsem si uvedený článek přečetl. Skutečně nikde není řečeno, že onu větu řekl ten či onen. Ovšem pochopil jsem, že jde o informaci z rady města. Z článku vyplývá že se rada v tomto smyslu usnesla, alespoň to tak chápu já. Nevím, je-li to výmysl novin či skutečně závěr jednání rady.A v případě, že je to usnesení rady, ať jej v radě navrhl kdokoliv, se mi také nelíbí. A pokud se jedná o výmysl novin, měla by rada města požadovat dementi zprávy a omluvu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  18.03.2005 16:22

Podle mě na tom není do určité fáze nic špatného cokoliv o tom tajit (tím myslím než to jde na schválení do zastupitelstva), bva naopak je to naprosto normální jak ve státním, tak v soukromém sektoru. Nebo mi snad chceš Shote tvrdit, že jsi vědel o tom že Oskara kupuje Vodafone , nebo jsi veděl kde a jak se vykupovali pozemky pro CPA (Kolín), atd. atd. . Je to naopak nutnost to tajit, protže všichni zúčasnění to tak chtějí (především ten kdo chce investovat). Tímhle chci říci že je to normální, ale nechci řící že se pak nemá jít v pravou odbu ven s touto informací a pak si mohou všichni lk tomu říkat co uznají za vhodné, aby zaznělo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kacafírek

Datum:  01.04.2005 14:18

Benq má stylistickou a gramatickou úroveň "hurvínka".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2005 16:32

Jestliže nějaký soukromý subjekt kupuje něco za své peníze, tak do toho nikomu nic není. Ovšem jen do doby, než kupuje něco od státu, města, obce. To by mělo být transparentní a veřejné a ne jako Grosův byt. Ve světě je běžné, že se akvizice a expanze firem ohlašují dopředu, i při té kolínské PZ se vědělo o konsorciu automobilek a to vybíralo nejen kolínskou PZ. Doporučuji se jet podívat do oné kolínské PZ, jak je daleko od jakýchkoliv obydlí a když se vykupovala, tak se vykupovala pro účely PZ a ne na pěstování zeleniny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  18.03.2005 19:08

Jen hlupák se svěřuje se svými obchodními a akvizičními záměry, vyjma případů kdy se vhodné vypouštění informací stává prospěšným k úspešnému završení plánované transakce. Myslím, že město je dostatečně poučeno z halasného oznamování příchodu investora - firmy Colorobia. Nakonec z toho nebylo nic, protože prohlášení předběhla realitu. A úluhu lidí, kteří protestovali proti stavbě bych nepřeceňoval. Problém byl spíš v tom, že investor ještě sám neměl zcela jasno. To dokládá i fakt, že tato firma se do stavby nepustila nikde jinde v ČR, ani v Polsku o které ještě uvažovala. Když se podívám třeba do Pardubic, je vidět zcela odlišný přístup. Město informuje občany až v době, kdy je dohoda jasná.
Tím se nedává prostor zájmovým skupinám k tomu, aby potencionální zájemce vyplašily. Jak jinak si vysvětlit stavbu továrny Ronalu, který opustil Hradec Králové kvůli problematické výrobě a v Pardubicích se usadil ? Je to o schopnosti radních - docílit svých plánů a tím realizovat rozvoj svých měst.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2005 21:20

Tak se jdi podívat na pardubickou PZ, jak je daleko od nejbližších obytných domů. Tam se dá protestovat snad jedině proti výstavbě atomové elektrárny. Jinak máš pravdu v tom, že ona italská firma tady ani nic stavět nechtěla a petice byla k ničemu. To, že chrudimští radní se dílem nechali napálit a dílem projevili nebetyčnou hloupost, když schvalovali PZ v místě, kde vůbec nic takového nemělo vzniknout o tom není debaty. A že toho není dost a vrší jednu hloupost za druhou je také pravda.
Rozprodávání majetku města jako prodej katastru, výkup pozemků za vyšší ceny než za jaké je prodává, to vše způsobuje chudnutí města. Důsledky jejich jednání se projeví až po letech a bude to jen a jen zásluhou současných radních v čele s onou trojkombinací O-S-O. Protože má-li město prosperovat musí být bohaté. Snad jediné rozumné co se rýsuje, je avizované napojení PZ. A i to je vlastně vyvolané hloupostí, protože původnímu plánovanému napojení od depa přes Rozhlednu stojí v cestě soukromé domy. Jaké to vůbec předkládá příslušný odbor podklady pro jednání zastupitelů? Proto musí být vše tajné? A jak vede starosta město, když ani v takovýchto věcech neumí udělat pořádek? Mám dojem že hlupáky z nás a i z některých radních dělá současné vedení města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Čechlovský

Datum:  18.03.2005 13:53

Prosil bych Shota, aby mi v článku ukázal, kde jsem řekl, že budeme jednání držet v tajnosti. V souvislosti s PZ jsem s novináři hovořil výhradně o přeložce mezi silnicemi I/17 a I/37 a významem této přeložky pro odtažení nákladní dopravy mimo městy. Žádnou podobnou věc, z níž mě viní Shot, jsme neřekl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondra

Datum:  24.03.2005 21:02

Pane Cechlovsky, vykaslete se na Shota, to je nemocny clovek.
Ale jestli (ron), tedy Romana Netolicka zkreslila informace, stezujte si na ni u jejiho sefa. Ale ne u toho, ktereho ma v Chrudimi. Jestli tam nejaky sef je, tak je to stejny matlal jako ti ostatni. Ty noviny prece museji mit nejake vyssi vedeni, kdyz to jsou Deniky bohemia. Ja bych si na Vasem miste nestezoval na noviny, ale na pani Netolickou. Vzdyt co ona dela, to by se v mnoha pripadech dalo oznacit za "sireni poplasnych zprav". nevim, mozna Vam to za to nestoji. Ja se o radnici vubec nezajimam, me nevadite ani neprospivate, ja vas nepotrebuje a vy me taky ne.
Ale tohle me napadlo, kdyz jsem po case nakoukl na Chrudim. Ten clanek jsem cetl, ale v Pardubickych, takze to slo do celeho kraje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2005 16:24

Myslím, že by bylo nejlépe, kdyby admin tento článek otiskl.
Noviny Chrudimska č. 65 str. 13 článek "Chrudimští radní vymysleli novou cestu k průmyslové zóně", autor ron. Z článku vyplývá, že p. Řezníček spolu s p. Čechlovským vysvětlovali novou trasu a zároveň je zde věta: „Vedení města se už nehodlá o jednání s potenciálními zájemci hned z počátku svěřovat veřejnosti ….“ Protože článek je koncipován jako zpravodajství z jednání Rady města a p. Čechlovský to buď musel říci, nebo alespoň nepopřít. A protože to je závěr Rady města a p.
Čechlovský je v radě, je to i jeho názor, neboť nevystoupil s tím, že nesouhlasí.
Zřejmě naši radní potřebují chrudimskou veřejnost pouze u volebních uren, aby je zvolila. Poté jakákoliv demokracie mizí a chrudimská veřejnost zvoleným radním vlastně překáží.
Tak proč Vás příště volit pánové, když zřejmě svými voliči pohrdáte. Rada města Chrudim: Ing. Ladislav Libý ODS Mgr. Petr Řezníček SNK-sdružení nezávislých Bc. Jan Čechlovský ODS Další členové ODS: Eduard Beránek, Mgr. Pavel Kobetič, Petr Vojtěchovský SNK-sdružení nezávislých MUDr. Miloš Broďák, Chrudimská volba: Luboš Jelínek KDU– ČSL, US – DEU: Bc. Miloslav Macela

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.03.2005 10:58

Rád článek do diskuse umístím, ať se věci uvedou na pravou míru.
Může někdo naskenovat a poslat?

Díky, Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  30.03.2005 08:12

Tady je celý článek ...
Noviny Chrudimska - 18.3.2005Noviny Chrudimska - 18.3.2005

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  18.03.2005 17:52

Myslím, že určitá obezřetnost při prvních kontaktech a jednáních s potencionálními investory je na místě, o investory je nouze a jiná města mají také volné PZ kam by investory rády nalákaly... Ovšem pokuď je investor již rozhodnut pro určitou lokalitu, jsem pro maximální a zejména včasné (!) informování veřejnosti. Občané by pak měli sami, ve svém vlastním zájmu, dění sledovat a nebát se projevit své názory. Zastupitelé by měli k těmto názorům minimálně přihlédnout a názor většinový pak prosazovat. Ovšem realita je taková, že lidé se o věci veřejné absolutně nezajímají a pak jsou mnohdy překvapeni, co se za jejich humny děje. Ale to už bývá pozdě cokoliv změnit či ovlivnit...

Jen pro zajímavost, včera byla veřejná a v médiích dopředu inzerovaná schůzka v Agoře o legálních plochách pro graffiti v Chrudimi. Přišli tam všeho všudy dva lidi... Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2005 21:24

Bohužel. To by pak všichni věděli kdo jsem a to zatím nechci. Ale informace mám, za chrudimsku veřejnost jste tam byl Vy a p.
Lebduška

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  19.03.2005 08:07

Podle mě jsi : cca 170 cm (možná jen 165), hubenj(70kg), černovlasej (mírně vlnité vlasy) mladá pán okolo 30 ti. COOOO ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zelený raul

Datum:  18.03.2005 22:33

Tak, shote, schválne, kdopak jsi? Typuju te na bejvalýho poslícka na radnici, kterýho vyhodili, protoze tam kradl sponky a náplne do propisek! Ze ti vadili pánové libý a reznícek, na to jsme si uz zvykli, ale ze ti prestal vonet i honza cechlovský, tak to ses, shote, vytáhl. Uz se tesím na komunální volby, za koho budes kandidovat? Rozumís vsemu, takze nejspís sám za sebe. jsem z tebe tak nadsený, ze se ti nabízím udelat pro tebe (zadarmo) volební kampan. Tu prdel si teda nenechám ujít!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  20.03.2005 12:15

Je mi jedno, kdo bude v čele radnice, jestli to bude p, Libý, nebo Zelený Raul. Pro mne je důležité co pro tohle město dělá. A p.
Libému toho lze vyčíst hodně. Stačí si otevřít tyto stránky, podívat se několik let zpět a popřemýšlet, kdo měl pravdu. Ať se jedná o slavnou PZ, ekologické znečistění spodních vod, různé uskutečněné či připravované prodeje, Palučiny, letiště aj. Co vlastně vláda těchto představitelů městu přinesla – myslím tím to, co by bez nich nebylo, co oni přinesli městu. Toho mnoho není.
Spíše opak. Vycházím-li např. z tvrzení p. Trávníčka na těchto stránkách, které je podpořeno i novinovými zprávami, mohlo město Chrudim požádat o dotaci na opravu historického centra, ani neprojevilo snahu. Místo toho, aby tito pánové projevili nějakou snahu najít nové zdroje a možnosti rozvoje města, vybíjejí svoji aktivitu v vnitroradničních půtkách, politikaření. Nové zdroje vidí pouze v prodeji městského majetku. Je to krátkozraké a městu to nic nepřináší a bohužel p.
Čechlovský jim v tom začíná vydatně sekundovat. Místo toho aby o majetek města řádně pečovali a rozmnožovali jej, tak jej ztenčují. Článek v Novinách Chrudimska jasně ukázal myšlení našich představitelů. My jediní jsme ti nechytřejší, nejpovolanější a vy ostatní nám do toho nekecejte a z jiných vyjádření vyplývá jejich stanovisko: kdo nesouhlasí ten je náš protivník. To jasně dokumentuje směr jejich myšlení. Nás, občany tohoto města, potřebují pouze k tomu, abychom je zvolili a pak abychom z našich společných peněz – peněz města Chrudimi, financovali jejich politické hrátky. A takové představitele já opravdu, ale opravdu nechci. No a budu-li shánět nějakého ředitele volební kampaně, tak si vyberu takového, který alespoň ví, že příjmení se píše s velkým písmenem na začátku. Nemáš tudíž u mne šanci, ale zkus to jinde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zelený raul

Datum:  20.03.2005 12:56

joj, shote, tys mi to zase nandal! a zas más pravdu, clovece, díval jsem se do slovníku, fakt se prijmení píse s velkým písmenem, a dokonce i krestní jméno, no, to cumím, co ty, chlape, vsechno nevís! ale, shote, citace: Článek v Novinách Chrudimska jasně ukázal myšlení našich představitelů.
Hmmm, myslím, zes to chytil za ten nejsprávnejsí konec, s tím musím souhlasit i já. noviny chrudimska pasovat do role interpreta radnicních myslenek - tak to je nápad opravdu hodný zeleného raula! a vubec, uz ten geniální krok, vztít si noviny chrudimska jako informacní zdroj... Shote, jsi fakt dobrej. a vázne me mrzí, ze mne nechces na tu svou volební kampan. tak já se zase stáhnu za ker a zase budu jen pozorovat.
a ty, shote, zatím cti noviny chrudimska. vsechno, co tam písou, tak je tak. psali to prece v novinách...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  21.03.2005 09:32

Raoule, nech ho bejt. Mně to trvalo půl roku, než jsem pochopil, že nemá cenu na shota reagovat. To není diskutér, ale, jak tady někdo trefně poznamenal, chová se jako ublíženej bejvalej úředníček radnice, kterýho vyhodili, protože krad náplně do tužek.

Nejvíc mě dostalo jeho odůvodnění odmítnutí, proč by tě nechtěl ani za mák za managera volební kampaně ...Kurva, kdy aspoň já se naučím psát svýho nicka "anonym" s velkým "A"... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.03.2005 17:24

Takže, když někdo říká něco co se ti nelíbí, tak nutně krade? Inu každý dle sebe soudí jiné. A příště, až zase budeš chtít být vtipný, tak si nejprve přečti na co reaguješ. Ono totiž příjmení našeho pana starosty se opravdu píše s velkým písmenem na začátku. A učit se taky nic nemusíš. Slovo anonym není jméno, to je nadávka a ty se s velkým písmenem na začátku nepíší. A pořád ti říkám v tvém případě neplatí, že 1+1=2. Piš jen pod jedním jménem, ten anonym ti sedí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  20.03.2005 21:37

Opravdu vím hodně, takže tě jako manažéra nechci, protože Zelený Raul byl oběšen v Manile, ale to místo není zcela jisté, vypadlo mi z paměti. Jistě uznáš, že oběšenec jako volební manažer, no nevím. Ale s potěšením kvituji, že víš co je slovník a jak ho umíš užívat. Jaký to byl? Rusko –český? Já bych to hledala spíše v pravidlech českého pravopisu. Jinak co se týče toho zdroje, proč ne Noviny Chrudimska? Tam lžou? Nebo to tam ti pánové neprezentovali a onen ron si to vymyslil? Když už nemohu napadnout pravdivost údaje, tak napadnu zdroj, že ano? Bohužel pro p. Čechlovského to tam tak skutečně stojí napsáno a pan. Čechlovský s panem Řezníčkem prezentovali v tomto článku postoj Městské rady města Chrudim. Znovu musím tvrdit, že ono spojení O-S-O takovýmto postojem dělá ze svých voličů nesvéprávné hlupáky. Takže proč je příště volit?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: O nás, bez nás

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  01.04.2005 00:46

shot by hledala??? je to nechtěné upsání (a poodhalení) a nebo má shot zmatek i ve vlastní identitě?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.