Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Podávání alkoholu nezletilým

Odesílatel:  chrudimka

Datum:  17.02.2003 17:38

Jelikož jsem noční pták Chrudimi, tak velice rád navštěvuji různá kulturní zařízení. Je plesová sezona, takže teď chodím na plesy do Muzea. Jsem v šoku co mé oči nevidí, podávání alkoholu mladistvím je zde na dením pořádku. Zaráží mě to o to více, že Muzeum, jak všichni moc dobře víme, patří městu. Je snad snahou města naučit mladistvé pít alkohol? Rád zajdu na disco dolů do Vinárny, nebo do Finlandie a tam jsou kontroly Městskou policíí jasně zřetelné. Myslím si, že by se s tím mělo něco začít dělat. Nebudí to dobrý dojem, když se po noční Chrudimi motají opilí 16ti letí kluci v kvádrech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza

Datum:  23.02.2003 17:34

Ačkoliv se mi chce věřit, že si dáš jen jedno pivo, tak mi to nějak nejde. A i kdyby to tvuj připad teda byl tak jsi asi jeden zmála a navíc ti prostě a jednoduše není 18 takže je jedno kolik si jich dáš, jelikož zákon platí pro všechny a není v něm stanovena žádná vyjímka, která by se týkala množství. Takže smůla!p.s. Je opravdu nechutný potkat kluky jako ty uplně-lidově řečeno-"na sračky"!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Millan

Datum:  19.02.2003 21:00

Je mi 16 let a podle mého názoru mě jedno pivo nezabije. Když by přestaly nalejvat, tak by jim tam taky asi nikdo nechodil, nebo prostě ty co jim bylo 18 by koupily alkohol mladším.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Roman Málek

Datum:  18.02.2003 23:23

Hezky den,clanek nijak nekomentuji, jen jednu vec. Odesilatel je uveden chrudimka, nevim proc. Clanek nema nic spolecneho se serverem www.chrudimka.cz!!!Takze prosim, mily anonyme, kdyz chces vystupovat pod prezdivkou, zvol si jinou. Diky moc. Diky za pochopeni.
Roman Malek

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  05.03.2003 01:02

Romane, ty jsi se normálně zbláznil. Aby ses náhodou neupejpal, že se někdo dovolil nazvat Chrudimka. To si vážně myslíš, že ti chtěl ukrást tvoji značku nebo nedejbože pošpinit tvůj - pochopitelně, jistě pane - SKVĚLEJ server? Dyť ho třeba ani v životě nenaklikal...?Příště trochu nad věcí, Romane, prosím.
čau, kamil

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Roman Málek

Datum:  14.03.2003 21:42

Kamile,dnes jsem se dozvedel, ze byla od Tebe nejaka reakce (a ted jsem si ji precetl).
Ja to zase tak z ostra nemyslel a chapu, ze dotycna nemusela server znat, ale chtel jsem radeji udelat jasno - zejmena pro nezasvecene, kteri z tohoto diskusniho fora mohou delat nespravne nazory. Takze se omlouvam autorce clanku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimka

Datum:  23.02.2003 15:48

Uvedla jsem se Chrudimka ( nikoli www.chrudimka.cz),protože jsem z Chrudimi a s tvým serverem nemám nic společného. Nashle.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.