Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  POZOR ŮCHYL

Odesílatel:  muzikant

Datum:  12.03.2005 15:42

Určeno všem obyvatelům sídliště Víta Nejedlého,okolí a vlastně i nejen celé Chrudimě.Včera t.j. 11.3. 2005 cca 16hod.byla jedna moje známá atakována neznámým úchylem na rohu u garáží Bohuslava Martinů a V. Nejedlého.Okamžitě volala celá vyděšená na 156 a tam ji bylo sděleno,že než přijedou stejně uteče.Mám 12-ti letou dceru a proto k tomuto nemůžu v žádném případě lhostejný.Popis:175 výška, knírek,střední postavy,samozřejmě černé brýle.V tom zděšení mi toho nebyla známá schopna popsat víc.Nemá někdo z Vás další zkušenost?Buďte ostražítí a vnímaví.Díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ŮCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  majiixx

Datum:  13.03.2005 10:04

Hezký den, myslím, že vím o čem mluvíte...já sama jsem bydlela na sídlišti Dr. Peška a s ,,úchylem ,,jsem se potýkala nejméně rok.
Bydleli jsme v přízemí a jeho noční a časné ranní návštěvy na balkoně bytu byly téměř pravidelné, mohla bych vám vyprávět kolik bezesných nocí jsme si prožili. Ukradené spodní prádlo, vyházené květináče, dobývání se do bytu skrz balkonové dveře, zburcovaní sousedé, několikrát přivolávaná Městská policie, oznámení na Policii ČR....I když mohu říct, že především MP byla na místě i během několika minut(telefon neustále u postele a číslo 156 jsem vytáčela okamžitě) nepodařilo se nám ho nikdy zadržet. Nepomohlo ani bezpečnostní zařízení-alarm na balkoně, ani ho neodradil ostnatý drát natažený přes celé zábradlí. Odstěhovali jsme se a máme od úchyla klid, ale jak jsem si přečetla příspěvek, tak vidím, že situace se nezměnila a na sídlišti si pobíhá a veselí se dál...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ŮCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  muzikant

Datum:  14.03.2005 17:17

Díky za bleskovou odpověď(příspěvek).ani jsem nedoufal,že se vůbec někdo najde.Možná by bylo dobré skontaktovat Vás s onou mojí napadenou známou abyste se buď shodly na tom, že je to tentýž úchyl a dělo se s tím něco dál nebo to vyloučily.Jenom nevím,jak to provézt,protože z pochopitelných důvodů ji nebudu jmenovat,ani o tom ,že jsem toto sepsal neví.Zkuste něco vymyslet,jak to udělat-třeba SMS?Odstěhovala jste se daleko?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.