Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Podávání alkoholu nezletilým2

Odesílatel:  Honza

Datum:  23.02.2003 17:52

Naprosto s "Chrudimkou" souhlasím!Noční život v Chrudimi mám také velmi dobře zmapovaný a mohu potvrdit, že až na vyjímky se alkohol prodává komukoliv!Situace na plesech je tomu nejlepším příkladem!Myslím, že jen málokterého z pravidelných návštěvníků chrudimských plesů překvapí nehybná hrouda sedící na schodech, ale je potřeba se zamyslet nad tím jestli je potřeba, aby tou hroudou byl 16-ti letý kluk!A když se podíváme na místo stojící nedaleko muzea, na všemi opěvovaný klub Agora, pak zjistíme, že ani tam to není vyjímkou-mimochodem Agora proti drogám?.....Ten kdo tohle tvrdí tak by se měl rovnou nechat vyšetřit, anebo neví, že drogou je zatím i "Tráva"!Ale abych jen nekritizoval, tak bych chtěl pochválit jedno místo, kde alkohol nezletilím opravdu nedají(nebo tomu alespoň před časem jestě tak bylo) a tím místem je Vegáč!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  05.03.2003 01:15

to ti povím, to sis teda vybral pro svý kratochvíle a srovnávání podnik!!! Jen tak dál, hlavně aby ses nedopracoval k tomu, že bys na Aralce koupil tvaroh.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kamil

Datum:  25.02.2003 22:48

Honzo, trochu průhledná reklama na Vegáč a trapnej útok na Agoru. K.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza

Datum:  03.03.2003 20:42

Omyl Kamile!V tom žádná reklama nebyla, protože Vegáč považuji za pěknej pajzl!Já jsem jen napsal s čím jsem se kde setkal, takže pokud to bereš jako reklamu tak to je čistě tvůj problém!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  24.02.2003 23:22

Když ti tak vadí, že se nalejvá nezletilým (a seš si tím tak jistej), tak učiň zadost své občanské povinnosti a nahlaš to! Neoznámení trestného činu je, mám takový pocit, také trestným činem! (s přestupky je to stejné). A jak jsi na tom vlastně byl ty sám, když ti bylo 16? Já jsem v tom věku párkrát také byl nehybná hrouda a nepotřeboval jsem k tomu, aby mi někde nalili. Prostě jsem si chlast s kamarády obstaral jinak. A nemyslím si, že by to na mě zanechalo nějaké následky, stejně jako mladická konzumace nelegálních veselých cigaret. A ještě k Agoře: Má ta tvoje narážka znamenat, že personál Agory distribuuje trávu? Nebo tím jenom upozorňuješ na skutečnost, že mládež, co chodí Agory hulí? Pokud tvrdíš to druhé, tak to je samozřejmě pravda. Hulí skoro polovina mladých, tak proč by neměli hulit zrovna ti, co chodí do Agory? A pokud tvrdíš to první, tak se seber a běž jim to říct do očí a nebo se alespoň podepiš, protože to je dost závažný obvinění.
Jinak si laskavě nech takový kecy od cesty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza

Datum:  03.03.2003 20:38

Pakliže jsi tím personálem v Agoře,Divokej Bille, tak se ti omlouvám pakliže to vyznělo jako narážka na Vás.Tak to myšleno nebylo!Mě jen prostě příjde divný,když se každou chvíli objeví v novinách článek, že Agora X drogám, či Agora=prevence proti drogám apod.Pakliže říkáš, že bych měl nahlásit, pakliže uvidím nějaký přestupek, tak bych tě chtěl upozornit, že totéž bys měl udělat ty!Neboť já tuto skutečnost alespoň vidím a "tiše" proti ní vystupuji, zatímco ty děláš, že jí nevidíš a zatloukáš =>přestupek!A jak jsem na tom byl já, když mě bylo 16?Tak to ti klidně povím: V 16-ti jsem alkohol nepil a proto jsem jako hrouda nikdy nebyl!Nejsem proti alkoholu, pakliže se se pije v přiměřené míře, ovšem jsem tvrdě proti alkoholové sebelikvidaci nezletilých, protože čím dřív se s něčím takovým začne tak se s tím velmi těžko v budoucnosti končí!Mimochodem to bys měl jako preventista z Agory vědět, ne?A u nich je to navíc jen spojeno s tím, že když budou pít tak budou větší tvrďáci,budou dospělejší(protože dospělí taky pijou)!Takže na závěr: Když budeme my dospělí chlastat(hulit, apod.)a budeme v tom nezletilý podporovat pak se tenhle kolotoč nezastaví ani kdyby bylo tisíckrát víc Agor,zákonů a řada dalších opatření!...........Teda pakliže to vlastně někdo chce zastavit?......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  05.03.2003 01:25

Von na nás alkohol chystá pandemickou razii, hrozící vymřením lidstva, či co? Děje se v Agoře, Muzeu nebo ve Vegáči něco, o čem by měli zapřísáhlí abstitenti vědět? Hoď první kamenem. Chlastalo se, chlastá a chlastat bude. Zaplaťbánbůh za to, je to jednak slast, a snad bys nechtěl ztrestat devadesátosm procent národa? Komu se zamane zakázaného ovoce, stejně si ho i třeba z vysokého stromu sezobne, moralisto!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podávání alkoholu nezletilým2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Millan

Datum:  17.03.2003 18:34

Naprostý souhlas

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.