Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Největší Chrudimák

Odesílatel:  Georgina

Datum:  23.02.2005 14:09

Před chvílí jsem si se znechucením přečetla článek o volbě čestného občana Chrudimě, či jak se ta anketa jmenuje. Naši zastupitelé asi čekají, že budou nejdříve zvoleni oni a teprve poté oni zvolí někoho z těch, kteří pro město skutečně něco udělali. Myslím si, že jak paní Hlaváčová, tak pan Molnár by si to ocenění zasloužili a opravdu velice ráda bych znala důvody pro jejich nezvolení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Největší Chrudimák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.02.2005 23:03

Naši radní opět udělali chybu. Měli odhlasovat návrh pomníku starostovi v průmyslové zóně a zároveň jej zvolit Největším chrudimákem, možná i největším modrým ptákem v Chrudimi. Neboť on jím skutečně je. Kdo jiný by dokázal prosadit, aby se prodal majetek města za stejných podmínek, které zastupitelé na minulém zasedání zamítli? Mohli to vzít z jedné vody načisto.
MÁME SKUTEČNĚ NEJGENIÁLNĚJŠÍHO STAROSTU KTERÝ SI POMNÍK ZASLOUŽÍ. Kéž by už stál, už je skoro pozdě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Největší Chrudimák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  23.02.2005 14:33

Škoda, že se Jára Cimrman nenarodil v Chrudimi. Ale máme také Kacafírka, nebyl by vhodný? Nevím proč bychom měli někoho neustále výzdvihovat, hodnotit kdo byl větší a kdo se více zasloužil. Aby pak celkový dojem nespočíval v tom, že jsme jako brambory, že to nejlepší z Chrudimi se nachází pod zemí. Snad bychom se především měli snažit o kontinuitu vývoje, vždyť Chrudim má na co navázat.
Bohužel mám takový pocit, že třeba takové chrudimské školství spíše upadá. Vždyť v Jičíně se otevírá pobočka liberecké vysoké školy, ale chrudimská jazyková škola otevírá ve spolupráci s angličany školu v Pardubicích. Nevím, jak moc se snaží chrudimské střední školy získávat nové možnosti a studijní směry. V Chrudimi chybí možnost studovat na různých bakalářských studiích. To by snad bylo možné ve spolupráci z různými universitami a vysokými školami. Především směry zemědělské, ochrana přírody, ekonomie, strojírenství. Nebo se mýlím?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Největší Chrudimák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  23.02.2005 18:03

Jo jo, Kacafírek mě taky napadl, když jsem psala předchozí příspěvek...HAHAHA! )

Osobně si myslím, že ocenit někoho, kdo pro město něco přínosného udělal, je dobrá věc. Oni si aspoň lidi uvědomí, že se o to všechno dobré musel taky někdo poprat. Mám takový dojem, že tu stále z dob minulých přetrvává dojem, že vše se děje tak nějak automaticky (on to někdo udělá...), ale běda, když někdo musí projevit snahu nebo když to náhodou není podle představ. To je potom jako píchnutí do vosího hnízda...

Takže oceňujme píli a záslužné činy...ale důstojně a bez různých show. Nic naplat, tohle, milí radní, opravdu důstojné nebylo!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Největší Chrudimák

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  23.02.2005 15:31

Osobně bych vybral nějakého komunistu z dob soudruha Husáka.Co ti tady dokázali udělat za 40 let, to se zatím nikomu nepovedlo.A ta nemoc má 15 let trvalé následky.
Když už je nemůžeme potrestat,tak proč z nich neudělat největší čechy-chrudimáky-soudruhy? Tak si pospěšme.Už jim socani podávaj ruku a nebude dlouho trvat a vemou to do rukou.
Je to děs,co se tady děje.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.