Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ankety

Odesílatel:  anonym

Datum:  10.02.2005 22:34

Tohle je hlavně vzkaz pro Admina: myslím, že ankety by mohly být na stránkách viditelněji umístěný. Je to totiž možná lepší, minimálně víc vypovídající fórum než to diskusní. Bohužel ale ve dvou, už dlouho probíhajících anketách zatím hlasovalo cca jen kolem stovky lidí. Dost málo na to, aby bylo skutečně reprezentativní.

Totiž, abych to řekl přímo, o co mi jde, nechce se mi věřit, že skoro dvě třetiny lidí hodnotí penny market tou nejhorší kategorií ("je to hrůza"). Já sám jsem hlasoval zcela obráceně a domnívám se, že podobného názoru je mnohem větší podíl Chrudimáků, než těch 22 procent, kteří tady hlasovali

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ankety

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.02.2005 00:06

Také by se mi moc líbilo, kdyby se ty počty alespoň 10x vynásobily Úsměv ..... třeba se toho jednou dočkáme.

S tím Penny marketem, je mi to líto. Ale jak správně říkáte, vzhledem k počtu hlasujících, není výsledek reprezentativní Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ankety

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  12.02.2005 17:44

...ještě mě napadlo, co je třeba vyjmout z diskuzního fóra a mrsknout přímo na hlavní stránku chrudim.cz ? Byla by to navíc pro web výborná reklama, poutač. Kde jinde na Chrudimsku by se lidé mohli zúčastnit "všelidového hlasování"? Úřednicky strohý a k veřejnosti naprosto nevstřícný oficiální web chrudim-city.cz nedává prostor k ohlasům žádný (což je v porovnání s jinými městy docela ostuda), o jediných zdejších komerčních novinách ani nemluvě.

Ano, byla by tady pro účastníky hlasování určitá nevýhoda, museli by se zaregistrovat.

No a? Možná by pak diskuzní fórum aspoň přilákalo nové přispěvovatele, který by rozehnali ten zatuchající smrádek nedůvěryhodného gangu monologistů typu Shot, p. Lebduška, stb, Zoro, koneckonců i já a dalších (bohužel v součtu sotva dvou desítek přispěvovatelů z pětadvacetitisícové Chrudimi).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ankety

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.02.2005 00:13

Zajímavý nápad .... (za chvíli už budeme mít na titulní straně asi všechno Ok? )

Mimochodem, udělat anketu, jejíž výsledek by nešel SNADNO ovlivnit ruznými podvodníky, kteří hlasují vícekrát, by bez nutné registrace snad ani nešlo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.