Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  To je paráda

Odesílatel:  Benq

Datum:  06.02.2005 16:47

Tak sjem se po delší době rozhodl, že přece jen něco zase napíšu ..... jsem moc moc rád, že se sem přestali psát odpůrci těch cca 15ti lidí co si zde dopisují a přizvukují sami sobě navzájem (mezi ty odpůrce co jsem psali patřil i já). Úsměv . Pro admina ...
mohl by vytáhnout kolik různých lidí četlo to co se zde probírá za poslední třeba měsíc ??? a kolik bylo návštěv celkem ?? protože to že sem píše celkem cca 20 lidí a z toho 10 aktivně si spočítá každej HAHAHA! díky .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  06.02.2005 21:48

Pokud jsi na seznamu příspěvků, tak úplně vlevo dole máš tabulku, která ti ukazuje počet návštěv - za den, týden, atd...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  06.02.2005 23:16

díky, ale o tom vím také, jde mi o to zda to je jen na toto forum, ale myslím si že to je na celé WWW.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  07.02.2005 10:45

Ta tabulka pod diskusí měří čistě přístupy do diskusního fóra dle metodiky měření toplist.cz

Pak je tu ještě určitý okruh čtenářů, kteří si nechávají nové příspěvky jednou denně zasílat na email.

Ještě prozradím, že návštěvnost celého serveru je k dispozici na: http://www.toplist.cz/obce-mesta běžně 11.-12.místo z registrovaných obcí behěm týdne ~550 návštěv/den

http://www.toplist.cz/stat/?menu=256&n=82271

Pak ještě statistika z logu Apache: Webalizer Version 2.01 měsíc návštěv Led 2005 - 893 Pro 2004 - 784 Lis 2004 - 968 Říj 2004 - 841 Zář 2004 - 782 Srp 2004 - 650 Čvc 2004 - 556 Čer 2004 - 544 Kvě 2004 - 538 Dub 2004 - 607

Začínám se obávat, že diskusi podlomila povinná registrace Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  07.02.2005 13:36

Já si myslím že to není v registraci prostě ta dikuze je o ničem, píše sem fakt do 20ti lidí a z nich si těch 15 podkuřuje navzájem.
Navíc takové ty chytré řeči ať již jsou podložené tím že to ti lidé fakt umí či jen kecají o tom že si jsou schopní na anonymní diskuzi "najít a pojmenovat" toho či onoho kdo co napsal tomu taky moc nepřidají. Hlavně to ale bude o tom že to nikoho moc nebere hodně lidí se podívá max. něco přečte a pak na to peče. HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  komik

Datum:  08.02.2005 21:11

Máš pravdu v tom, že ta diskuse tady je o prdu. Koho by taky zajímalo půl roku číst o tom, že nějaká silnice měla vést o 10 metrů vedle. Taky nechápu /chápu/ jedince, který furt řešej, že nějakej kruhovej objezd měl bejt posunutej o pár centimetrů, a přitom třeba právě oni mají na střeše vysílač nějakýho mobilního operátora, a to je vůbec nesere. /Což by mělo, protože se to může podepsat na jejich zdraví/.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  08.02.2005 10:29

Tomu "najít a pojmenovat" někoho anonymního se trochu usmívám, zajímalo by mě jak to kdo zjišťuje.

Faktem je, že nás tyhle detektivové svým způsobem poškozují Bohužel, škoda

Původní smysl diskuse byl mnohem prozaičtější - vytvoření místa kde se mohou chrudimští občané pobavit o kultuře, životě, místních problémech (konstruktivně), atd., ale trochu se to zvrtlo a postavilo nás to do určité "proti-radnicové" pozice Hmmm

Je to ale čistě na vás všech co sem píšete a jak to využíváte.
Diskuse není z naší strany většinou moderovaná ani cenzurovaná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.02.2005 20:05

Lze najít a pojmenovat, obzvláště je-li tomu odesilatel nápomocný. Vím kdo se skrývá a oním anonymem a pod jakým jménem vystupuje nyní

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.02.2005 10:00

Jméno "Anonyma" prosím nezveřejňujte, ale objasněte nám prosím svoje detektivní metody.

Tyhle všeobecné náznaky nevrhají dobré světlo na naši diskusi a náš server.

Děkuji za pochopení!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.02.2005 23:05

To opravdu nebylo přes Váš server. Více nemohu, jen tolik, že anonym se prozradil sám a to svou blbostí, či neznalostí v používání internetu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  10.02.2005 13:14

ale Shote, jaká ty jsi kebulka chytrá...
(...domýšlivá). Ještě jsi zapomněl dodat, že to jsem já, kdo pěstuje za tím oknem na radnici marihuanu a také to, že moje nová identita na fóru, na kterou jsi upozornil, je Lebduška Josef.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  10.02.2005 19:05

Nerozmím tomu. Nepracuji ani na radnici, ani nepěstuji marihuanu, ani nezjišťuji kdo co píše. Tak si to vyříkejte a mne do toho netahejte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  10.02.2005 20:17

Pane Lebduško, pardon, to nebylo nic proti Vám, to byl vzkaz pro Shota. Promiňte, ale Vaše jméno se v tom příspěvku objevilo čistě namátkou, náhodou, jen jako obrazný příklad přispěvovatelů diskuse. A všehovšudy vlastně ani nesouvisí s Vašimi příspěvky. Když si projedete zpátky příspěvky, na které ten dotyčný navazuje, z kontextu pochopíte. Tentokrát - i když přiznávám, že skoro výjimečně - to vůči Vám myslím naprosto v dobrém.

Nashle

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  11.02.2005 08:56

Děkuji Vám za to, že jste na mne hodný. To se mi zde od anonymních přispěvatelů tak často nestává.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Miriam

Datum:  08.02.2005 19:45

Zdravím nás Chrudimáky! Již dlouho jsem nepsala a chci přispět k tomu, aby se neříkalo, že tato diskuse je pouze "protiradnicová". I když nic proti tomu nemám, protože si myslím, že naši radní nepracují dobře a uvidíme, jak se starostovi podaří probojovat na přední místa do voleb do Parlamentu. Kdyby byl někde vzadu, třeba by se v CR začal více snažit, aby se aspoň zde udržel. (Ha, ha) Tak k něčemu jinému.
- kultura: Kdysi se zde psalo, jak málo je předplatného v CR do divadla, že A a B předplatné je málo. A hle, najednou bylo zavedeno i předplatné C.(o výběru představení radši nemluvit). Zde je ukázka toho, že když se zde o něčem mluví, má to i odezvu. Mělo by to být ale dotaženo do konce a vybírat hodnotnější představení!!! - doprava: Po dlouhé době jsem jela do centra(z náměstí dolů).
Hrůza!!! Přesto, že by se nemělo vpravo parkovat, čekala jsem dost dlouho, než přejedou auta z protisměru, abych se mohla dostat dolů k Muzeu. Jestliže tedy obousměr, tak je nutné zajistit, aby tam ta auta nestála.
-obchvat: Četla jsem, že bude obchvat snad kolem Markovic.rybníka, ale nikde od Admina na to odkaz? Je v tom něco nového???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.02.2005 09:40

-obchvat: bohužel nemám více informací než je mapka v článku http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=159 a pak články co vycházejí v novinách, viz. poslední z nich: http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=3232&pid=3159&days=30&js=0&lang=cz#focus

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  09.02.2005 10:52

Právě se pracuje na změně ÚP, nová vartianta přeložky 1/17 (obchvatu Markovic) je znázorněna na mapce červeně:

http://www.excelia-hifi.cz/cr/obchvat_new.gif

Řeší jednoduše i dopravní napojení PZ a Transporty a vyhýbá se obydleným zónám. Doufám, že se tato varianta podaří prosadit co nejrychleji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  10.02.2005 18:00

Doplňující poznámka k MÚK Vestec: Zdá se mi nedořešené napojení 1/17 na 1/37, kdy řidiči jedoucí od Transporty směrem na Vysoké Mýto budou odbočovat vlevo a dávat dvakrát přednost.
Logičtější by bylo ještě jedno rameno pro plynulé napojení (odbočení vpravo). Taky samotný Vestec mi přijde dost nešikovně "odřízlý" od nájezdu na obchvat. Stavba bude mít zřejmě kvůli nedostatku financí skluz, takže by byl ještě čas udělat drobné vychytávky v projektu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  10.02.2005 06:59

Ta mapa, do které je obchvat zakreslen, je nějakých 30 - 40 let stará. V Markovicích bydlím a vím, jak to tam vypadá. To přece není možné plánovat obchvat nebo cokoli jiného na základě takhle starých podkladů. Pane Ročku nebo kdokoli: pokud máte možnost sehnat novější mapu, ve které bude zakreslana nová zástavba, ale třeba i ten zmiňovaný rybník, prosím o zveřejnění. Pokud totiž změna ÚP probíhá na základě takovýchto vstupních podkladů, tak nevím, co k tomu dodat. Pak se nelze divit, že se naplánují nesmysly. Jinak jsem zastánce obchvatu CR za železniční tratí, je to podle mě jedna z mála možností, jak situaci co nejlépe vyřešit - spojit trať a silnici do jednoho koridoru a ten důkladně odstínit, co se týká hluku atd.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  11.02.2005 12:14

Detail studie západní části přeložky 1/17 i s částí Markovic jihovýchodně od rybníka (platí červená varianta)

http://www.excelia-hifi.cz/cr/obchvat_zapad_1_10000.gif

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  09.02.2005 17:20

Velice zajímavá varianta. Zbývá jen dořešit část u rybníka v Markovicích. Nebylo by možno zjistit, kdo variantu zpracovává a pokusit se dořešit větší vzdálenost od stávajících obydlí? Případně navrhnout opatření chránící před negativními dopady hluku, vibrací ap.? A nebylo by možno přeložku vést tak, aby doprava směrem od Bylan do Chrudimi vůbec před Markovicemi nekřížila železniční trať? Jinak tato varianta při důsledném zpracování umožňuje to, co prosazuje sdružení Zdravý život Chrudimi: doprava mimo obytné zóny, odstínění průmyslové zóny a možnost postupného rozšiřování PZ, které nebude na úkor stávajících obytných zón.
Zatím ze všech navrhovaných řešení se mi jeví jako nejlepší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stb

Datum:  09.02.2005 21:23

Tato nová varianta je z mého pohledu zcela logická a nechápu proč Ti naši úředníčci navrhovali první variantu středem obytné zóny, když i málé dítě ví, že Chrudim potřebuje obchvat (PCE-HB, PCE-ČÁSL)a ne nějakou pěší zónu.

Přesto bych rád upozornil, že nově navrhovaná varianta vůbec neřeší jeden základní problém! První varianta totiž umožňovala bezproblémový příjezd k budoucí vilové čtvrti, pardon ke golfovému hřišti, nebo taky lze říci k bývalému letišti.

Už mám zase vysoký tlak,končím. Ciao.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  09.02.2005 19:16

Pane Lebduško, nebuďte prosím tak hááááklich. Ten budoucí západní "obchvat", jak ho nakreslil pan Roček, je v dost velké vzdálenosti od domků v Markovicích...rozhodně větší než vzdálenost většiny všech současných domů v Markovicích vůči stávající I/17!!! Hlavně žádné blokády, lehání na silnici apod. Myslím, že to ulehčí centru CR a quasi i I/17 v úseku CR viadukt - Bylany. Jenom už aby to bylo.

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  10.02.2005 19:00

Mohu Vás ubezpečit, že jsem si nešel koupit termosku na čaj ani spacák, abych tam mohl nocovat. Naopak, děkuji p. Ročkovi za nápad. Domnívám se, že toto je jedna z mála variant umožňujících odklonění trazitní dopravy a dopravy do PZ co nejdále od obydlených částí. Jen je skutečně nutné provést to, co ve svém příspěvku říká p. Jarkovský. Tato varianda, pokud se současně s ní zruší onen vcelku nesmyslný koridor plánovaný přes Rozhlednu, zachová slušné bydlení na Rozhledně, ale i v okolí ulice Čáslavská, od Bohemie až do Markovic. Zbývá skutečně jenom vyřešit napojení kolem rybníka s ohledem na pomněrně blízkou zástavbu. A určitě je možno v této variantě nalést vhodné řešení se kterým budou spokojení všichni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  09.02.2005 18:31

Přeložka 1/17 v úseku mezi Bylany a rybníkem železniční trať křížit nebude, načrtnul jsem to v rychlosti od ruky, za malé nepřesnosti se omlouvám. Definitivní podoba trasy může být ještě mírně odlišná. Studii vypracoval SUDOP Praha a měla by být volně k nahlédnutí na odboru územního plánu. Projekt se začne řešit až po změně ÚP. Pro obyvatele Markovic, Rozhledny, ulic Pardubická, Čáslavská i Masarykova náměstí to bude jednoznačně výrazná změna k lepšímu. Nemyslím, že by hluková či jiná zátěž okrajové jihovýchodní části Markovic "u rybníka" byla větší než za současného stavu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  09.02.2005 18:37

Opravuji, samozřejmě rybník je na jihozápadě Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.02.2005 13:42

Ja to ještě doplňuji dalším článkem z iDnes.cz:

07.02.2005 - (tum) - str. 02

Chrudim plánuje nové spojení dvou výpadovek

Chrudim - Centrem Chrudimi by za čas mělo projíždět výrazně méně aut než nyní. Město chce totiž propojit dvě velké silnice.
Výpadovky na Pardubice a Přelouč by měla spojit nová silnice, která se vyhne obydleným částem města a zároveň zajistí spojení s průmyslovou zónou.
„Ve srovnání s původním plánem se silnice posune dál od města.
Bude sice delší, protože se směrem na Čáslav bude napojovat až za markovickým rybníkem, zároveň by ale neměla být dražší. Nebude totiž potřeba stavět tolik mostů a také se bude křížit se železnicí jen jednou,“ řekl starosta města Ladislav Libý.
Město ale zatím neví, kdy by se nová silnice mohla začít stavět.
„To se momentálně nedá odhadnout. Pracujeme na studii proveditelnosti. Investice by se ale měla vejít do původně plánovaných 200 milionů korun,“ dodal starosta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  08.02.2005 19:53

Na Admina : tak jak to je s tím, že si skoro kde kdo může zjistit odkud a pomalu i kdo u PC sedí ??? prosím PRAVDU.
k minulému příspěvku .... , když zde napíšu, že zítra vyjde slunce a pak nastane noc, tak to taky bude (alespoň doufám) pravda, ale nebudu si myslet že to je kůli tomu, že se zde o tom něco psalo Úsměv sorry, ale takhle to není nastavené nikde a rozhodně ne na tomto foru Úsměv Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: To je paráda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.02.2005 09:53

Pár komentářů na téma: "tak jak to je s tim, ze si skoro kde kdo muze zjistit odkud a pomalu i kdo u PC sedi ??? "

1. Jsme samozřejmě schopni zjistit IP adresu a doménu počítače ze které byl příspěvek poslán. Pod tou doménou se ale může skrývat dalších tisíc počítačů.
Navíc mohu s klidným svědomím prohlásit, že (až na jedno menší prokecnutí Ok? pan xxxx nám snad již odpustil) tyto citlivé údaje nikomu neposkytujeme a navíc se po zjišťování identity přispěvovatelů nepídíme.

2. Tohle není internet banking, tj. veškerá komunikace skrz internetový svět není zašifrována, takže je zde určitá možnost odchytávání komunikace. Na druhou stranu pochybuji, že by to někomu za to stálo.

Závěrem bych tedy dodal, že obavy nejsou na místě.

Rád si na toto téma promluvím s panem "Shotem": http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=3167#focus bude-li ochoten.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.