Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re:Dokážeme být svobodní?

Odesílatel:  zvedavec

Datum:  04.02.2003 16:48

Rad bych zduraznil, ze ctu obcas prispevky diskusniho fora a zapojil jsem se do nej pouze jednou. Motivaci tohoto cinu bylo udelat si nezavisly pohled na "roli" Ch.v. ve meste. Prispevky "holadskeho" kolegy anonyma vykazuji, krome slusne znalosti anglictiny, take po certech dobrou znalost materstiny. Navic se obavam, ze jsou skutecne dost fundovane a k veci a netenduji operovat s obecne nadcasovymi tematy. U uskupeni jako Ch.v. bych proto ocekaval, ze bude vitat prispevatele tohoto typu a na jeho otazky bude poskytovat odpovedi.
Proto jsem jej podporil.
Na druhe strane rozumim Vasim rozpakum bavit se s "anonymem" a hadam, ze za anonymitou prispevku vetsiny z nas neni strach, o nemz Vy spekulujete.
Souhlasim vsak s Vami, ze Stin radnice je kapitola trochu odlisna a proto jeho prispevky nectu (jako napr. Blesk a taky Pravo).
Dovolte mi malou vsuvku o demokracii: komunalni politika je zakladnim stupinkem pro karieru politika.
Zde se testuje hlavne jeho schopnost komunikovat se stoupenci a "protivniky", s kterymi bydli na jednom miste povetsinou uz leta. Prave na diskusi s nami (CR volici), Vy jako politik ziskate ostruhy. Proto me je naopak lito Vas, ze nechcete s NAMI obcany svobodne diskutovat. Dat nam fakticke odpovedi na zretelne a naprosto neosobne polozne dotazy.
Jinymi slovy mame povazovat vskutku prispevek pana Kusty ze 17.1. za to povazovat. Ja stale verim, ze ma Ch.v. navic nebo se mylim??? Let me know.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Re:Dokážeme být svobodní?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Pavlíček

Datum:  05.02.2003 02:27

I když - popravdě řečeno - právě internetové diskuze jsou právě o pseudonymech, prostě je to tak, ať se to líbí nebo nelíbí. Navíc - pseudonym nemusí být zrovna synonymem pro anonyma, se vším zlým a sprostým, co slovo anonym evokuje. Myslím, že i pseudonym dokáže být v pohodě svobodným. pp.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Re:Dokážeme být svobodní?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luboš Jelínek

Datum:  04.02.2003 17:26

Milý pane Zvědavče, vyčítáte mi, že nechci s Vámi občany (!) diskutovat ... Chci si povídat (a povídám) s kýmkliv.
Pouze nechci dikutovat s anonymy.
Už jste někdy viděl občana bez jména? Já ještě ne.
Jenom jsem o nich slyšel. Bylo to ve starověku a byli tak ubozí, že ani jméno nepotřebovali:) Nic ve zlém, ale trochu mi diskuse s Vašimi argumenty připadá mimo.
Pěkný denLuboš Jelínek

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.