Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  zajímavé prvenství města Chrudimi

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  08.01.2005 00:39

Ahoj lidé, nejdříve bych všem chtěl popřát hodně úspěchů a štěstí v roce 2005.

Jak už jste určitě postřeli, tak v tomto roce se slaví 950 let od první písemné doložitelné zmínky o našem městě. A zrovna dneska jsem narazil na zajímavý článek, kde je i naše město zmíněno:

První včelařský spolek v Čechách byl založen v roce 1852 pod názvem Spolek pro zvelební včelařství v Čechách. Tento spolek byl veden jen německy. Teprve v roce 1864 vznikl první včelařský český spolek v Chrudimi.

Toto je převzato ze stránek včelařského spolku z Frýdku-Místku, jejichž autor se odvážil přinést "svoji kůži na trh" - to jest přihlásil svoje stránky ( http://www.vcelaricifm.wz.cz/vcely/historie.html )do kritiky na www.interval.cz - do kritiky, kde se hodnotí čistota zdrojových kódů a dodržování standartů platných pro internet - více na http://interval.cz/discussion-read.asp?disc=3727 ).

Tak by mně taky zajímalo, jak jsou na tom i oficiální stránky města - sice něco vím víc než ostatní - ale přesto si rejpnu - prezentace podle zadání měla být hotová v listopadu, je leden, a navíc je dosavadní verze docela podrobená kritice - a to jsem zvědav, zda autorská firma je nabídne ke kritice odborníkům i laikům - třeba na www.interval.cz .

( Jojo, prostě ty mrkvosoftí technologie jsou prostě problematické a dosti zásadním způsobem odporují ISO normám a všem dalším stamdartům !!!!!! )

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zajímavé prvenství města Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  08.01.2005 00:43

pro Admina:

Lukáši, máš nepořádek v říši - u první verze při pokusu o uložení mi to nahlásilo něco jako o time-outu při přihlášení (ostatně na to narážel i pan Lebduška) a že to nebylo uložené - tak jsem to trochu rozvinul a napsal znova - a jak tak koukám: najednou jsou uložené obě verze - snad se v tom čtenář zorientuje)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zajímavé prvenství města Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.01.2005 20:21

Zdravím, kód jsem ještě jednou podrobně kontroloval a žádnou chybu jsem tam nenašel.

Preventivně jsem ale začlenil další mechanismy, které by měly zabránit duplikování stejných příspěvků.

Tak uvidíme ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zajímavé prvenství města Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  10.01.2005 09:23

To mě tedy netěší Bohužel, škoda

Na základě informace od p. Lebdušky jsem se tím minulý týden zabýval, zkoušel, testoval, ... a vše se chovalo správně podle očekávaní.

ještě zkusím podumat ...... a díky za info!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zajímavé prvenství města Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  08.01.2005 00:45

.... a kdyžtak ten první příspěvek smaž, ať to nemate ostatní čtenáře

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.