Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  proč jsem nepřispěl na vymalování kostela

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  28.11.2004 14:00

Je to asi pozdě, ale v Chrudimi jsem poslední dobou dost málo a tak jsem si až teď všiml, jak je pěkně vymalovaný kostel. Paráda.
Před časem běžela na vymalováni kostelu nějaká sbírka a chtěl jsem přispět. Psal jsem tehdy mailem dotaz, jestli bude kostel po vymalování přes den otevřený, jak to bývá zvykem v normálních zemích a nedočkal jsem se ordpovědi. Tak jsem se na to vykašlal a nepřispěl jsem nic. Odpověď jsem dostal před pár dny, když jsem si kostel prohlédl přes sklo na zamčených dveřích.
Jak už jsem napsal, je to pěkné, ale jsem rád, že ne za moje peníze.
Pokud chce mít církev kostel zamčený, tak ať nepočítá s tím, že jí na to někdy budu přispívat

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: proč jsem nepřispěl na vymalování kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Adalbert

Datum:  29.11.2004 13:15

Myslím, že by to nebyl až takový problém, kdybys ještě přispěl na bezpečnostní agenturu, která by ten kostel hlídala.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: proč jsem nepřispěl na vymalování kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.11.2004 14:51

Ale no tak, byl jsem v množství kostelů, ale ty G-FOXáky jsem nikde neviděl!Oh my God!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: proč jsem nepřispěl na vymalování kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Adalbert

Datum:  30.11.2004 12:05

Tak to asi nebylo v téhle zemi, kde pokud je cokoli nezamknutého, tak to do hodiny zmizí. Nebo to ještě mohlo být v nějakém kalvínském kostele, kde jsou jen holé zdi

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.