Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  PROČ

Odesílatel:  Mara

Datum:  25.10.2004 07:32

Zamyslel se někdo z těch, kteří zde pořád něco kritizují (je jich tak cca 15-20 a to možná přeháním počet ), hledají na všem a nějaké vady i nad tím jestli je v CR vůbec něco v pořádku ??? Možná by si pak měli položit otázku PROČ zde bydlí a hlavně se podívat jinam ...
podle mě je to mnohde (a tím nemyslím jen někde) daleko daleko horší. Pěknej den. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  26.10.2004 18:21

Ano ptám se také proč? Proč není možno spravovat věci veřejné lépe. Nejde přeci o to, že bych se jako kritik cítil povolanější, chytřejší či co. Jde přeci o to, aby oněch pár politiků - snad 8 možná 15 (použiji-li Vaši citaci) spravovali město pro občany - cca 20 tisíc. Proč se před rozhodnutím neporadí s místními občany, kterých se jakékoliv rozhodnutí týká nejvíc. Jako příklad uvedu převod pozemků pro pasťák. Nejprve na veřejném zasedání převod neschválí (asi se báli přítomných a protestujících občanů), a po přestávce, kdy v sále protestující občané nebyli (odešli spokojeni, že je jejich zastupitelé vyslyšeli), se hlasuje znovu a převod se schválí. A podobně se postupuje v mnoha případech, jednací řád se ohýbá dle potřeby, všichni zastupitelé nedostanou stejné informace atd. Proč se někteří z nich nechali zvolit, když je zajímá jen, aby chodník byl opraven u nich, průmyslová zóna byla co nedále od nich, aby obchody byly v blízkosti jejich bydla, aby ... Asi proto. Divíte se že jsou nespokojenci? Já ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ChesterF

Datum:  27.10.2004 07:34

Tak to je chuťovčička, pane Lebduška, jestli to takhle opravdu funguje v rámci hlasování, že se před veřejností sehraje komedie a poté se pěkně v tichosti (po Půlpánovsku a Broďákovsku) odhlasuje vše tak, jak to bylo původně zamýšleno. A občan je postaven před hotovou věc! Nejhorší na tom je, že nás všechny, ať už kritiky z této diskuse či všechny zbývající občany Chrudimě (kromě rodinných příslušníků, kamarádíčků a přisluhovačů), mají lidé na radnici slušně řečeno naprosto v prdeli a pro pozitivní rozvoj Chrudimě se nědělá vůbec nic.
Ono bude asi opravdu lepší tohle město přestat jakkoliv podporovat, nenakupovat v chrudimských obchodech (kde je mnohdy kvalita stejně horší a cena vyšší než v Pardubicích), nepracovat v Chrudimi (stejně je zde minimum pracovních příležitostí a ty lepší jsou předem rozdány kamarádíčkům), neutrácet zde peníze za benzín, neutrácet zde za zábavu, jednoduše tohle město bojkotovat, třeba se potom začne dít něco jiného.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  25.10.2004 18:06

Tvůj názor mně připomíná soudruhy, který dali disoušům a chartistům na výběr - buď budeš držet hubu nebo táhni k imperialistům a tam je to o hodně, ale opravdu o hodně horší...


Jak píše Chester, kdo nechce slyšet kritiku a hlas lidí, kteří si ho jako zástupce zvolili, ať táhne k čertu.

Servus

Max



Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ChesterF

Datum:  25.10.2004 09:52

Aha, takže pokud je na radnici partička lidí, kteří normálním obyvatelům Chrudimě znepříjemňují život v mnoha směrech, tak je lepší se odstěhovat a nechat je řádit dál? To je rada, která vyplývá z výše uvedené zprávy? Tak to nemá chybu, když se Ti něco nelíbí, občane, neupozorňuj, ale tiše se sbal, prodej vše, co zde máš, ukonči veškeré sociální vazby k Chrudimi a rychle vypadni, a opovaž se kritizovat!!!! Pěkně děkuji za takovou radu, to radši budu kritizovat, jak to jen půjde.
Když je někdo placen z daní a tu práci dělat chce, tak ať se taky nebojí kritiky a hlavně, ať se nad konstruktivní kritikou zamyslí! Toho se právě u našich Timurovců na radnici obávám, že jim některé věci dochází až po tom, co primárně udělají chybné rozhodnutí, a to v mnoha případech a až poté následně na bázi kritiky ze strany občanů svá rozhodnutí revidují. A ptám se, na co je úředník, který se nejdříve nezeptá, udělá chybu a až následně popřemýšlí o důsledcích, které tím občanovi způsobil??? Odpovím si: je na výměnu, a to urychlenou!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.10.2004 07:39

Nevím jakou cestou někdo dospěl k tomu že se má někam stěhovat, jen jsem všechny co sem chodí vyzval aby mysleli. Na to že ne vše je zde špatné, a že pokud se podívám při cestách po ČR jinde a mluvím s lidmi odjinud tak si myslím, že to tady není tak šílené. A replika zamyslet se proč zde bydlíte(me), je až v poslední řadě o případném stěhování, ale to si průměrně inteligentní člověk jistě domyslí a i domyslel (tím neříkám že ti co moji minulou repliku účelově použili mají IQ 80 a nižší, to vůbec ne, ale že jen účelově překroutili co jsem napsal a využili ne přesné formulace). A přesně se ukázalo kdo se snaží kritizovat konstuktivně (byť možná ne vždy objektivně "Lebduška") a kdo bez větších problému od PC napraží na toto forum cokoliv (což byli to zbývající co se k tématu PROČ vyjádřili doteď). Pěknej den Úsměv .-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ChesterF

Datum:  27.10.2004 08:37

Možná by si pak měli položit otázku PROČ zde bydlí a hlavně se podívat jinam ...

Z výše uvedeného konstatování nic jiného než naznačení odsunu v případě, že se mi něco nelíbí, nevyplývá!!! Mě nezajímá, jaké to je jinde, abych se utěšoval, že přece není tak zle, že může být ještě hůř!!!!! Mě zajímá jako to vypadá v Chrudimi.

Zamyslet se PROČ někde bydlím???? Když se zde někdo narodil a žije tady třeba přes dvacet roků, tak o takové věci primárně nepřemýšlí a spíše ho zajímá, jak se mu žije nyní a hlavně bude žít v budoucnosti! A nedomnívám se, že pod vedením těchto lidí na radnici, nás čeká růžová budoucnost města, které je pro své občany schopné vytvořit dostatek pracovních příležitostí a především kvalitní úroveň bydlení a života! A pro mistry světa na radnici, uvědomte si, že tam nejste pro sebe a pro dohazování kšeftíčků Vašim kamarádíčkům, ale hlavně pro obyvatele Chrudimě, tak se podle toho chovejte a neznepříjemňujte jim život, když už jim ho neumíte vylepšit!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PROČ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.10.2004 12:28

Je to sice přesná citace .... ale špatně vyložená. Podívat se jinam bylo myšleno očima ne se hned stěhovat Úsměv to je mi jasné, že ani pro mnohé moc dobře nejde.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.