Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Skatepark

Odesílatel:  Jan Čechlovský

Datum:  21.01.2003 11:30

Dobrý den, myslel jsem si že mne nic nepřinutí účastnit se diskusí prostřednictvím diskusního fóra, ale chtěl bych odpovědět na dotaz týkající se skateparku, a protože by to možná zajímalo víc lidí, tak odpovím tady - tedy alespoň co vím já.
Město skutečně dostane od státu 1,5 miliónu, které jsou účelově poskytovány na skateboard a in-line.
Poskytnuté peníze budou rozděleny asi v poměru 800 tisíc na in-line a 700 na skatepark.Plocha na in-line bude na zimním stadionu (to už se zdá být definitivní rozhodnutí), místo na skatepark bylo vybráno v prostoru vedle zimního stadiónu a silnicí (když stojíte před zimákem zády k řece, tak napravo od něho). O této ploše se pořád diskutuje, ale z toho, co je ve městě k dispozici, se zdá být nejlepší: není úplně na okraji města a je docela dostupná, je tam dost místa, je to u sportovišť .. Vím o tom, že se vhodné místo hledalo už vloni nebo předloni po celém městě, ale tohle vypadá fakt na nejlepší variantu.
Co se týká doby realizace: podaří-li se dosáhnout shody v místě vzniku skateparku, tak nic nebrání tomu, aby se začalo. Peníze - jak je Vám asi jasné - je nutné proinvestovat letos. V případě, že město k těmto prostředkům přidá i nějaké svoje, tak by mohla vzniknout kvalitní plocha s rampou a překážkami. V případě, že město nic nepřidá, tak se udělá alespoň pořádná plocha. (Snad). To ale budeme definitivně vědět až na konci února, jestli zastupitelstvo schválí rozpočet.
Konečně proč o tom píšu já a jak o tom vím. Do konce roku jsem byl vedoucím oddělení sociální prevence okresního úřadu, takže o tom vím a tyto věci mne zajímaly z titulu funkce, a jsem členem chrudimského zastupitelstva, kterého kvůli mému předchozímu působení zajímají nejen záležitosti týkající se dětí a mladých lidí ve městě.
V případě, že by měl někdo něco ke skateparku anebo klidně i úplně něčemu jinému, budu rád za všechny dotazy, připomínky anebo podněty. Moji emailovou adresu máte k dispozici, nestydím se přiznat ani ji ani své jméno, jako například některé rozesírací stíny ...
Přeji všem hezký den!PS: Mimochodem - kvůli čtenářům tohoto fóra bych rád opravil jedno malé zmýlení pana Pavlíčka z jednoho z předchozích textů. Jako poslední se z kandidátky občanských demokratů nedostal do zastupitelstva pan starosta Libý, ale já. Tak snad méně vášní a střelby naslepo.
Díky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skatepark

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  22.01.2003 21:21

když tak stín radnice a né rozesírací stín :o))) Je fajn, že vybíráte lokalitu, ale tak nějak jste se zapoměli zeptat mladých. To jako vždy o tom jak radnice poslouchá chrudimáky. Víte v jaký lokalitě bydlí nejvíc mladých lidí ??? Ty Vám nepůjdou přes celý město. Zapomínáte na základy urbanismu. To se učí v druhém semestru, ale jak by jste to mohli vědět, když se stavaři sedící na zastupitelských židlích dají pomalu spočítat na prstech jedné ruky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skatepark

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Čechlovský

Datum:  23.01.2003 22:31

Vážený chytrý, leč strachující se podepsat! Jestli Vás to zajímá, tak naposledy jsem se skejťáky seděl a o té ploše hovořil včera. Vy kdy? Ono místo, o němž jsem mluvil, je jedno z mála, které ve městě připadá v úvahu. Když jste tak informován, řekněte mi prosím lepší lokalitu a já udělám vše pro to, aby se věc realizovala tam. Vybraná lokalita lidem, s nimiž jsem mluvil, vyhovuje. Vědí totiž sami, že podobné místo ve městě nenajdou. Protože totiž - navíc - kdyby se rozhodli využívat plochu organizovanějším zůsobem, třeba k závodům, tak místo u sportovišť je docela dobré - aspoň mi připadá.
A ještě něco. Můj telefon je 777 621 036. Jestli máte fakt něco, čím můžete věci prospět, tak mi zavolejte.
Jinak se klidně schovávejte za svou přezdívku a dál kalte vodu. A dokonce ještě jednu poznámku k Vám.
Možná bych vzal argument, že nechcete přiznat jméno, abyste mohl získávat informace z radnice. Možná... V takovém případě si ale odpusťte urážky a osočování některých lidí, protože potom to není argument, ale Vaše zbabělost.
S uctivým pozdravemJan Čechlovskýalias"ten, který se zapomněl zeptat mladých a nejchytřejšího stínu ve městě"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skatepark

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  28.01.2003 00:16

Proč jste neuvažovali o lokalitě kolem stromovky a větrníku !!! Zde není skoro nic - jedno větší hřiště pro 3tis. obyvatel!!!. Plochy pro takovou výstavbu jsou a mimochodem zastupitelé mohou upravit i územní plán ( prostor u restaurace Na kopci nebo dole u poloprázdného parkoviště - poslední křižovatka směr topol). protože pokud s tím přijdou zastupitelé - snadno to projde přes stavební komisi a radu. Rád bych si třeba i s Vámi o tom promluvil, ale to bych musel vystoupit z anonimity a to bohužel nemůžu, ale možnost je formou emailu - stinradnice@centrum.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skatepark

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  23.01.2003 20:58

technicka, prosim. mohl byste mi vysvetlit, co maji delat stavari na zastupitelskych zidlich? fakultni nemocnici prece v chrudimi taky nemame a v zastupitelstvu doktori dominuji...
nepletete si odpovednost politickou a odbornou? dekuji za odpoved, s pozdravem

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skatepark

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  25.01.2003 20:34

Tak si zjistěte o čem zejména rozhodují zastupitelé a pod koho spadá nemocnice. Je supr když doktoři jednají o otázkách územního plánu, památkové zóny, výstavby, ....
Některé Vaše otázky dokážu jen těžko pochopit - Vy že jste novinář ?????

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.