Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  to: p. Pavlíček

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  19.01.2003 23:36

Chci se optat na jednu jedinou věc - to ,že jste chtěl pěstovat ekologické plodiny vedle průmyslové oblasti, to jste myslel opravdu vážně ???!!?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: to: p. Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Pavlíček

Datum:  23.01.2003 21:44

Nikdy jsem nikomu netvrdil, že chci pěstovat ekologické plodiny. Dokonce jsem nikomu netvrdil ani to, že bych chtěl pěstovat neekologické plodiny. pp.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: to: p. Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Milan Kušta

Datum:  20.01.2003 11:09

Myslíte si, že je možné, aby spousta vlastníků prodávalo svoje pozemky za mnohonásobky odhadů s vědomím, že se tam v delším časovém horizontu bude provádět zem. výroba? To vše v době, kdy se v jejich sousedství prodává bývalá TRANSPORTA, u Chrudimi se buduje infrastruktura pro RD a v Markovicích se budují RD. Prodávající bych nestavěl do role hloupých a napálených. Křik možná pramení z toho, že si někteří říkají, že mohli vydělat více. Nevím u kolika jednání o prodeji jste byl, že víte jak probíhala a jak byli prodávající informováni. Myslím, že u žádného, protože by jste psal jinak.
A jestli stojíte za svými jasnými výroky, tak se třeba příště i podepíšete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: to: p. Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  20.01.2003 21:05

to je troch mimo mísu - co jste napsal - já se jen zeptal na to, co se na místě průmyslové zóny mělo realizovat - a to pokud se nepletu mělo být ekologické zemědělstvíekologické zemědělství vedle průmyslové zóny ( Transporty ) - to prostě nechápu ???

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.