Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kam s ním?

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  15.10.2004 17:19

Tato vpravdě klasická otázka nabývá čas od času na aktuálnosti.
Teď právě v souvislosti s přemístěním "pasťáku" do Chrudimi.
Co takhle zabít dvě mouchy jednou ranou? Nedaleko Chrudimi stojí krásná vila, kde by se dětem určitě líbilo. A rozhodně by jim nevadila blízkost letiště. Třeba by tam mohli chodit na brigádu sekat trávu. A pokud by "někomu" vadilo přestěhovat děcka do této vily, hned vedle stojí nevyužitý objekt - bývalá restaurace Kometa... Hezký víkend.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kam s ním?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  15.10.2004 17:22

Dobrý nápad. Našel by se někdo, kdo by za město projednal její koupi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kam s ním?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  arcanus

Datum:  15.10.2004 20:37

Než, pane Lebduško, zorganizujete další petici, skromný dotaz. PROČ by MĚSTO mělo ze svých (Vašich) peněz kupovat drahý majetek, který bude následně užívat STÁT, prosím pěkně? Vaše poznámka nebyla ani vtipná, tak přemýšlím, jak si ji vyložit - a ejhle - napadlo mne řešení: Vy budete halt 'samosprávní buzerant', co? Kdybyste bydlel na katastru Slatiňan, budete jim vysvětlovat, nač a proč mají odkoupit státní zámek, tuším, kdybyste bydlel na katastru Pardubic, Semtín už nedýmá a koně už doběhli, že? Ok? Někdy užitečnej, bezesporu, většinou k zabití, co? :o)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kam s ním?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  18.10.2004 08:44

Asi neznáte jinou alternativu než někoho zabít, pokud s Vámi nesouhlasí. Jinak jsem pochopil, že poznámka na kterou jsem reagoval nebyla míněna až tak docela vážně, jen její autor vyjadřoval svůj názor o nevhodnosti umístění dětského diagnostického ústavu (a jsou s nimi problémy) v těsné blízkosti zástavby rodinných domků.
A ty pozemky, které město převedlo (lze říci za hubičku), bude skutečně užívat stát. Takže to se již stalo. Město Chrudim z toho nebude mít nic. Nebudou jej stavět chrudimské firmy a ani nezvýší zaměstnanost v Chrudimi. Jen se opět naštvalo pár obyvatel.
A je skutečně spousta dění, které mi vadí. Rozhodně mezi ně nepatří Velká pardubická a zámek ve Slatiňanech.
Použiji-li terminologii Vaší poznámky pod čarou: měl -li byste vystoupit pod svým jménem, tak je poděláte až za ušima, ale jinak to se nadává co?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.