Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Asi to děláme špatně

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  08.10.2004 08:29

Dostal se mi do ruky dokument z r. 1913. Takže již vím jak oslovovat naše radní, aby nás vzali na vědomí.
Cituji: Slavné Radě Král. Věnného města Chrudimi. Já níže podepsaný snažně a uctivě žádám Slavnou Městskou Radu o schválení postavení dřevěnné kolny ......

Taže prosím užívejte alespoň takovéhoto oslovení. Žádosti bylo vyhověno.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  08.10.2004 13:16

Výborně to hnedka zkusíme HAHAHA! ))))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Aleš

Datum:  08.10.2004 09:36

Myslím, že Vy sám toužíte po postu, který by Vám umožnil neomezeně rozhodovat a přijímat ponížené žádosti. Zdá se mi, že Vaše osobní zájmy považujete za zájem veřejný. Ve skutečnosti nejste objektivní, ačkoliv používáte styl jednání, který má objektivnost Vašich zájmů doslova stavět na odiv.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  08.10.2004 15:52

Nevím, zatím jsem takové touhy nepociťoval. Vím jen jistě, že když se někdo snaží neomezeně rozhodovat a přijímat ponížené žádosti, většinou dopadne špatně. Já spíše vehementně hájím své názory a snažím se o nich přesvědčit druhé. Ale oni dělají totéž. A začneme-li všichni přemýšlet o názoru protistrany, je to nejlepší cesta k dohodě.
Jinak můj příspěvek mělo být takové zlehčení, ten dokumet mne zaujal. (Ta kolna totiž dodnes stojí.)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  08.10.2004 13:15

Předpokládám, že jsi s tím člověkěm kterého osočuješ nikdy ani nemluvil. Ale je vidět, že máš jasno Tak to je fakt na ... (((

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xarat

Datum:  10.10.2004 08:13

Taky jsem nikdy s p. Lebduškou namluvil, ale podle příspěvků souhlasím s Alešem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Asi to děláme špatně

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukas Nemec

Datum:  12.10.2004 15:11

Souhlasit nemohu ... pan Lebduška je jeden z mála bežných občanů, kterým není vývoj našeho města naprosto lhostejný ...
má právo na svůj názor i jeho svobodnou prezentaci.

... a i kdyby "toužil po postu" .... není to fuk? Má na to jako kdokoliv jiný právo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.