Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  poděkování p.Pavlíčkovi - spek.prodej

Odesílatel:  občan

Datum:  18.01.2003 22:37

Děkuji za velmi vyčerpávající odpověď a poučení.Jsem rád , že na to nahlížete takto a ukazujete Váš enormní zájem o rozvoj města.
Musím se omluvit, za svou neznalost právních pojmů a použítí nepřiměřených slov.
pod pojmem spekulativní jsem mněl namysli vykoupení pozemků od soukromých osob za cenu v desítkách korun za metr ( pod slibem vybudování něčeho ) ale už s vědomím prodeje těchto pozemků městu za stovky korun za metr ( protože v radě už to prosadíme ), vždyť za to městu vlastně odvedeme daně , tak přece neděláme nic špatného.
takže ještě jednou přijměte omluvu, protože mé názory na pomoc městu jsou trochu odlišnější a mé představy taky.
Pokud jde o zastřešení zimního stadionu, myslím si že z hlediska mládeže a sportu a sportovního vyžití široké veřejnosti se podstatně prodloužila zimní sezona, podstatně se ušetřily sportovnímu klubu finanční částky vynakládané na pronájem krytých ploch v okolních městech při přípravě na nové sezony, a v neposlední řadě se značně ulevilo občanům v sousedství zimního stadionu. Jistě můžete namítnout, naco se v Chrudimi hraje liga, stačil by přece kraj, nebo okres.
Anebo proč se vůbec hraje v Chrudimi hokej. Ale to snad neuděláte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: poděkování p.Pavlíčkovi - spek.prodej

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Pavlíček

Datum:  19.01.2003 16:47

... myslím, že jsem nenapsal ani slovo o zimním stadionu...
... myslím, že jsem nenapsal ani slovo o tom, že daně které platím - resp. které jsem v minulosti platil pocházejí z příjmů za prodej pozemků - a to jakýchkoli..., prostě proto, že tyto příjmy neexistují...
... nerozumím tomu, o čem píšete, možná jsem hlupák, ale podepsat se umím.
Zdraví - PP.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.