Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  řezníček X městská policie

Odesílatel:  chrudimák

Datum:  01.08.2004 20:07

Na naší radnici se může asi dít už cokoliv - vysvětlí mně někdo, jak může být podmínkou pro výběr na pozici strážníka MP středoškolské vzdělání, když jí šéfuje člověk, který středoškolské vzdělání nemá ??!?? To si z nás dělá pan Řezníček srandu, že tohle už druhé volební období toleruje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: řezníček X městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  02.08.2004 09:28

Ani mi nijak nevadí, má-li někdo maturitu či nikoliv. Důležité jsou výsledky. Spíše mi vadí, taková nechuť městské policie dělat něco jiného, než dávat botičky v Široké ulici. Např. 31.
07. 04 probíhala nějaká akce na náměstí. Náměstí bylo uzavřeno.
Do Široké ulice byl od bídy povolen vjezd, ale za zatáčkou (za křižovatkou se Štěpánkovou) byla značka zákaz vjezdu. Bylo možno jet Štěpánkovou, ale opět jen na náměstí. Co to tam dělo si dovedete zcela jistě představit. Auta jela nahoru a v zatáčce se otáčela, prostě zmatek. Když jsem volal na MP aby tu značku dali dolů k Muzeu, aby auta nahoru Širokou ulicí nejezdila, bylo mi paní konající službu, dosti arogantním způsobem vysvětleno, že MP to nemá v kompetenci. Zřejmě ani nevědí, kam by měli zavolat. K čemu potom takovou policii máme? Co na to p. Řezníček?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: řezníček X městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.08.2004 11:06

Přesně tak. Maturita NENÍ zárukou odbornosti. Ale ochotu jim asi nelze vnutit Bohužel, škoda Ačkoliv: v tomto případě nejde o ochotu - neplní základní povinnosti vyplývající z jejich funkce. Viz. Vyhláška města Chrudimi č. 1/1992, o městské policii, čl. 8 bod g) upozorňují fyzické a právnické osoby na zjištěné nedostatky a podle konkrétní situace činí opatření k jejich odstranění

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: řezníček X městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2004 21:23

A tebe to pořád trápí, že? Ok? Co si tak vzpomínám, tak si údajně pan "šéfstrážník" maturitu dodělává...Hmmm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: řezníček X městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák

Datum:  01.08.2004 22:05

to jo - dodělává - už x let a stále nic

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.