Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  chrudim a radnice

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  18.07.2004 22:47

Nechci být pesimista, ale Chrudim a její fungování by zachránila jen defenestrace ( referendum a předčasné volby ).
Chrudim uhasíná, miliony v hajzlu a kde nic tu nic. Starosta by měl za Chrudim dýchat a né se cpát víš a víš a při tom Chrudimáky a jejich přání přehlížet.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  24.07.2004 18:27

Tento fejeton mne prisel emailem

Dostane se Město Chrudim do Guinessovy knihy rekordů?

Snaha přeskupit koalici na chrudimské radnici a odvolat místostarostu Jaroslava Trávníčka je zjevná a jak se domnívám skutečné důvody jsou dávno veřejným tajemstvím. Co ale působí dost humorně, jsou důvody formálně uváděné. Jak se zdá, bude Chrudim asi jedinou obcí, která někoho odvolala z funkce za to, že dodržoval obecně závazný právní předpis – v tomto případě nařízení vlády č. 146/2003 Sb., ale ještě na něj podala trestní oznámení. Až dodneška jsem netušil, že dodržovat ustanovení – zde § 6 odst. 4 písm. c se za jistých okolností a ve vhodné chvíli může stát trestným činem. To je skutečně něco, co bychom mohli nahlásit do redakce proslulé Guinessovy knihy rekordů. Naše drahá vlast by byla zase o něco slavnější.

Někdy si říkám, jestli není lepší takový „korzár“, ať už v obecní, regionální nebo celostátní politice, který Vám bez všeho předstírání řekne tvrdě, ale otevřeně do očí: „Máme určité cíle a plány a ty překážíš, takže tě pošleme ke všem čertům!“ Politický korzár a ranař, který se za nic neskrývá, jde tvrdě ale přímo za svým cílem a smete každého, kdo mu v tom brání, sice může vypadat odpudivě, ale jedno takovému ranaři přiznat musíme – nedostatek pokrytectví.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  24.07.2004 19:30

Snaha pánů Libého a Řezníčka, zbavit se místostarosty Trávníčka jakýmkoliv způsobem, je naprosto zjevná.

Vytvoření nové koalice na chrudimské radnici je sice politicky „čisté“, ale zdá se, že úmysly už tak čisté nemusí být.Důvody, které uvádí pan starosta jsou chvílemi opravdu humorné, chvílemi až diletantské, ale nakonec se zdá, že budou i tragikomické.
Jak to tak vypadá, bude město Chrudim asi jediným městem i obcí, které odvolá někoho, pokud to dopustíme, kdo dodržel obecně závazný právní předpis. V tomto případě se jedná skutečně o nařízení vlády č. 146/2003 Sb. o použití prostředků Státního fondu rozvoje bydlení ke krytí části nákladů spojených s výstavbou bytů pro příjmově vymezené osoby. Navíc místostarosta Trávníček svým postupem ušetřil 9 mil.Kč našemu městu.

Je neuvěřitelné, že dodržení ustanovení § 6 odst.4.písm.c (obec doručí Fondu smlouvu uzavřenou se zhotovitelem stavby) se může stát v představách nám dobře známé dvojice autorů trestního oznámení trestným činem. Jsou to diletanti anebo u nich přestal působit pud sebezáchovy?

To je skutečně něco, co by stálo za to nahlásit do Guinessovy knihy rekordů. Naše město by se stalo opět o něco slavnější.

Za úvahu také stojí, zda by znovuotevření případu „průmyslová zóna“ naše město i pana starostu neproslavilo ještě více.
Jedno je však jisté, že odvolání místostarosty Trávníčka zcela jistě prospěje naši známé dvojici Libý a Řezníček, aby mohli i nadále, zcela bez zábran, pokračovat v cestě za svými cíli.
Zbývá si snad položit otázku: „Kam patří naši známí pánové“? Na smetišti dějin je, zdá se, ještě dost místa! Pošleme je tam v nových, předčasných volbách? Pojďme společně do referenda a projevme se jako občané, kterým není lhostejný osud našeho města!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  24.07.2004 21:26

Jen na okraj .... je obecně známo že ten kdo vyvolá předčasné volby tak z 85 % neuspěje vůbec.... takže pozor na věc!!!! Navíc je třeba cca 1900 podpisů, započítat nemalé náklady na referendum a pak následně to samé na volby (odhad 3-5 mil Kč za obě akce) a navíc musí někdo dát do kupy protihodnotu proti minulýnm komunálkám, protože jednotlivé uskupení doznají pravděpodobně jen kosmetické změny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  komik

Datum:  24.07.2004 23:37

Zdar revolucionáři ! Já bych neopravoval píchlý kolo záplatama. Chce to novou duši! Vyprdněte se na výměny politiků a snažte se raději změnit myšlení lidí a potažmo společenský systém. Howgh.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zorro

Datum:  24.07.2004 21:00

Cestou na propadliště dějin bych ty dva indické sluhy (gliding.cz, kolega Semtex) poslal nejprve do kriminálu. Za křivé obvinění, šíření poplašné zprávy, obecné ohrožení a nebo tak něco.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  23.07.2004 11:57

http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/7.jpg

Tohle je odpověd jednoho z obeslaných.

P.S: Omlouvam se za atlas.cz ale nepodpojuje linky takze prosim o otevreni v jinem okne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.07.2004 08:45

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  23.07.2004 12:48

Hodně zajímavé počtení, jen nevím jestli to je komukoliv schopno pomoci (či "uškodit") a jsem zvědavej jak se bude vše vyvíjet po odvolání Trávníčka (což je zřejmě uděláno a hotovo).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  23.07.2004 11:53

http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/5.jpg

http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/6.jpg

Tohle je ukázka jednání pana starosty. Nebudu to nijak komentovat, obrázek o chrakteru pisatele at si kazdy udela sam.




Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.07.2004 08:43

Oba dokumenty jsem uložil na náš server, takže čtěte: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=191

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.07.2004 08:44

A reakce jednoho ze zůčastněných na ně: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=192

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  23.07.2004 21:07

Rampo,zkus si otevřít svoje weby!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.07.2004 23:46

Když vzhledem k pozdní hodině odhlédnu od gramatických chyb (míří výše a výše), tak nezbývá než souhlasit. A také by stála za pozornost věc navrhovaná Likvidátorem v jiné diskuzi, a to jít podpořit pana Trávníčka na zasedání zastupitelstva.

A můj osobní komentář - když jsem se po delší době vrátil domů a od známého jsem slyšel, co se děje na radnici, tak moje první myšlenka byla, že to snad nemůže skončit jinak než defenestrací a předčasnými volbami.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  21.07.2004 13:38

Dovol abych se zasmál Úsměv na zastupitelstvu nikomu nikdo nepomůže, bude to možná nechutné, ale myslím si že velice rychlé, odvolaj a aninstalují nové lidi a jsou už dohodnutí, takže NIC žádné volby a podobné věci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  26.07.2004 08:27

Ano a protesty na tom nic nemění. Mimochodem, pan starosta má zcela určitě právo vybrat si své spolupracovníky. I když změna takovýmto způsobem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  22.07.2004 20:57

Když chceš pomoci tak přijď 28.7. na zastupitelstvo a možná se připojíš.Řekni starostovi co si o něm myslíš.Třeba Ti porozumí i pan Řezníček náš milý podrazák!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Likvidátor

Datum:  21.07.2004 14:58

A pro koho na radnici jsou? Jenom tak z legrace?Nebo pro Berana a jemu podobný?To jsme opravdu národ kecalů od piva? Já myslím že ne!Máme vše ve své moci a máme na to právo.Tak proč ho nevyužít!Jsou tady pro nás.My je můžeme vyměnit.Stačí jenom chtít.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  23.07.2004 18:16

O.K.
Sežeň pár slušných lidí, ochotných dělat práci zastupitelů a já jsem ochoten ve svém volnu dělat kašpara a obcházet chrudínáky s referendem o nových volbách. Žádná defenestrace, petice, jen referendum je závazné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  23.07.2004 21:04

Hele Lebduško, nedělej Kašpara,přijď na zastupitelstvo 28.7. tam se dozvíš,že je třeba získat cca 2000 podpisů pro referendum na předčasné volby.Potom přijď se všema svejma kamarádama,abychom získali víc jak 50% hlasů a volby můžou začít.Je to na delší trať,ale věřím,že nás to zbaví takových všiváků,jako Libý a Řezníček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  26.07.2004 08:23

Já tam určitě budu. Nedělám si ovšem žádné iluze, že má účast něco změní. O podpisech vím, jen je otázka, kde sehnat oněch 25 lidí, kteří budou ochotni dělat něco pro město a jeho obyvatele a ne se hádat a podávat ne sebe vzájemně trestní oznámení. Jinak to nemá smysl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  26.07.2004 09:01

Doporučuji sehnat 26+1(vy ??) protože ZM je doposud 27 členné a každé volné místo oslabuje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  27.07.2004 08:06

Já ne. Jsou určitě lepší kandidáti a pár ze stávajícího zastupitelstva by jich tam mohlo zůstat.
Ale jde skutečně o to, aby z voleb vzešli zastupitelé. kteří povedou město k rozvoji a ne zastupitelé, kteří to berou jako jakousi medaili či příležitost k jiným aktivitám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.07.2004 10:34

To nemělo vyznít tak že právě Vy by jste neměl kandidovat ....
naopak ano proč ne ??? podnikáte a spoustu věcí vidíte jinak Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  catty

Datum:  21.07.2004 16:31

Chce si v příštích volbách vzpomenou kdo tu něco dělal pro lidi a kdo pracoval pouze na svém zviditelnění, možná také na svém kariérním růstu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  23.07.2004 21:11

Tak nevzpomínej a řekni to na plný pecky!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  20.07.2004 07:52

Ale může. Nic radikálního se přeci nestane, jenom přijde někdo, kdo bude taky držet basu a pojede se dál ve stejných kolejích a bude ticho po pěšině...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kaspar

Datum:  23.07.2004 21:14

jseš předem poraženej.Buď jsi foukat svoje bolístky někam jinam,anebo s námi pojď do toho!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  24.07.2004 02:01

Ty jsi trotl! za a) Mluvil jsem o vývoji situace po odvolání p.Trávníčka b) Až dostaneš z radnice Libýho a spol. tak dej vědět.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  20.07.2004 09:57

To si nemyslím. Je to otázka výběru. - min. nové koště dobře mete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  24.07.2004 11:15

JO ???? a mohl by jsi nám sdělit koho by jsis tak představoval ??? Podle mě je to v zastupitelstvu (včetně náhradníků) až na jednu či možná max. dvě osoby (a u nich si nejsem jistej zda nastane souběh toho, aby nejen mohli dělat místostarostu, ale i chtěli) šílehá holomajzna. Díky za odpověď.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  25.07.2004 19:22

ze stávajících je výběr opravdu těžký, protože ti co by za něco stáli, mají jiné lukrativnější místo ( nemyslím tím zrovna doktory ). Post místostarosty po panu Trávníčkovi je zaměřen zejména majetkově a investičně, takže profese stavaře, právníka či managera by byla ideální - tím je výběr z toho co zbylo skoro na nule, ale to již několikrát zmiňovaný problém komunálních voleb - volí se lidi podle známosti a né podle užitku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  24.07.2004 12:51

Ale no tak, níže je vysvětleno, že to vztahoval na volby. Já upřímně řečeno ne. Takže nejde o zastupitelstvo, ale o kandidáty v komunálních volbách. Tam mi je celkem jasný, koho by si pan Tereska představoval! :))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  25.07.2004 19:30

jestli to je narážka na mé kandidování do komunální politiky, tak se nemám zač stydět - stávající situace v Chrudimi se mně nelíbí a je jen škoda, že není více lidí v mém věku, kterým by nebylo jedno - jak se hospodaří s penězi nás všech - jak se Chrudim rozvíjí, atd.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  27.07.2004 08:17

Pane Terezka, neznám Váš věk, znám jenom Vaše názory z těchto stránek a soudě dle nich, nemáte se skutečně za co stydět. Těch nespokojených je v Chrudimi hodně a díky mému působení proti Colorobbii petiční výbor a mne hodně těchto lidí oslovuje. Je jenom třeba někoho - osobnost - která zapůsobí jako katalyzátor a dá tyto lidi dohromady na základě nějakého programu. Pak se snad Chrudim hne z místa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  27.07.2004 08:46

Pane Lebduška je mně 27let a pokud by jste věděl o lidech, kterým není lhostejná Chrudim, tak zde je moje emailová adresa - tery_art@centrum.cz a pár info o mně na http://tery-art.webpark.cz/ - jelikož i mně není lhostejné dění v Chrudimi a určitě budeme dávat pro příští volby do kupy kandidátku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.07.2004 12:14

Michale! To není vůbec žádná narážka. Já jsem tě volil a hodně mě mrzí, že se tam nikdo od vás nedostal - už jen proto, že strana, za kterou jsi kandidoval, je mi sympatická a myslím si, že by pomohla k větší otevřenosti vedení města vůči obyvatelům....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  26.07.2004 18:40

Vazeni,

jeste nez vyrazim vubec poprve na to "politicky haraseni" do muzea, rad bych Vas pozadal o kratky a velmi, ale opravdu velmi strucny (vid Zbynku) prehled, kdo ke ktere partaji patri, kde kope atd. Ono se mi to po tech komunalkach nejak zamichalo a ted uz v tom mam docela hokej...

Takze prosiiim

Servus

MAX

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  26.07.2004 19:44

Podívej se na www.chrudim-city.cz konkrétně na http://www.chrudim-city.cz/m_komise.htm a tam si to projdi nebop nej nej na http://www.chrudim-city.cz/zast.htm přeji příjemnou zábavu HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  catty

Datum:  26.07.2004 18:57

jen stručně :))

odvolávají pana Trávníčka (ČSSD) odvolává ho starosta pan Libý (ODS) Odvolání by mělo být kvůli trestnímu oznámení na pana Trávníčka (prý chyby při zpracování státní dotace na byty na Větrníku - mimochodem pro byty pro příjmově slabší rodiny), ale jak už to bývá v těchto kruzích, myslím, že to bude jedno s těch trestní oznámení, které bude odložené jako nepodložené. Myslím, že je to v komunální politice nová móda (podle toho jak sleduji tisk) :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  26.07.2004 19:22

Draha Catty,

uctive dekuji za strucne (vid Zbynku) vneseni do problemu, avsak prosim jeste nejak rozhazet ty partaje

Leva x prava (seno, slama...a Beranovi vidle)

Nevim, kde jsou v CR "rudi bratri", jestli nalevo nebo napravo, kde je KDU/US, a treba i Chrudimska volba etc.

Prosim jeste druhy pokus.

Rukulibam

MAX

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  26.07.2004 08:20

Nevím jestli by jsi zrovna ty byl ideální zastupitel, ale rozhodně ještě nemáš máslo na hlavě a podařilo se ti dát do kupy docela zajímavé lidi .... ale málo hlasů. Doporučuji doplnit a sloučit kandidátku s nějakým dalším proudem co nyní vzniká ve městě, protže pakliže bude moc "vlků v příštích komunálkách tak zajíce nechytnete".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  27.07.2004 08:53

Ono není se s kým spojit ( abychom si vyhověli navzájem ), před volbami nás oslovila Chrudimská volba, ale jejich představy a některé kroky nás od tohoto záměru odradili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.07.2004 10:42

Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  27.07.2004 12:28

Ses nám teda rozmnožil!!! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  28.07.2004 12:42

Omluva .... nějak jsem to zžejmě uklikal HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.07.2004 10:42

Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.07.2004 10:42

Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  27.07.2004 10:41

Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  20.07.2004 10:53

To jsem nepochopil. :( Otázka výběru? To jako, že když místo Trávníčka přijdou Pavlíčkovci, bude to ve městě fungovat líp??? Nebo snad otázka výběru ve volbách? No tam by se snad konečně mělo ukázat, že Libý a spol. už nemají na radnici co dělat....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  20.07.2004 15:27

Vztahoval jsem to na volby

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: chrudim a radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  catty

Datum:  20.07.2004 22:33

Když už se tady bavíme o odvolání pana Trávníčka - tak by se měl každý zamyslet, co v poslední době hýbalo naší ospalou Chrudimí. Napadá mě tolik mediálně známé téma letiště - kdo viděl reportáž na TV Nova, tak si o tom udělal vlastní názor a pochopil co dokáží peníze.
V mediální kampani, která na nás teď útočí ze všech stran, stojí proti sobě jedna osoba, v podobě pana Trávníčka, která se snaží udělat maximum pro obyčejné Chrudimáky (jak jsem třeba já) a na druhé straně stojí pan starosta Libý, který odjakživa podporuje podnikatele a na obyčejné chrudimáky trošku zapomíná .... tak mě tak napadá opět to letiště, kde jediná osoba, která to z radnice komentovala byl pan Trávníček, který se postavil za petici pro zachování letiště.

Pocitu, že při pokusu o odvolání pana Trávníčka jde o trochu něco jiného než co se dozvíme v tisku, se asi nezbavím.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.