Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  silvestr před divadlem

Odesílatel:  Martin

Datum:  06.01.2003 13:51

Musím říct, že oslava silvestra před divadlem, místo na náměstí mě velice zklamala.
Letošní silvestr se nedá ani srovnat s těmi předchozími.
Možná i proto, že ani nevím kdy vlastně půlnoc nastala.Věžní hodiny tu zkrátka chyběli.
Z projevu pana starosty sem nezaslechl vůbec nic přestože byl ode mne asi 15m.
Vyhřejvaný stany byl dobrý nápad ale na náměstí by se vešli taky.
Byl bych rád kdyby se příští oslava silvestra přesunula opět na náměstí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silvestr před divadlem

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel

Datum:  12.01.2003 10:14

Musím souhlasit s panem Martinem.Oslava Silvestra před divadlem byla skutečně ubohá a s předchozími ročníky se nedá vůbec srovnávat.Tajně doufám že příští rok to bude lepší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silvestr před divadlem

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  12.01.2003 20:50

Nelze nez souhlasit. Ocenuji snahu Chrudimske besedy, ktera letos udelala za neporovnatelne vetsiho usili pestrejsi paradu nez predchazejici roky, ale ani nemohla vynahradit malickost nejdulezitejsi: namesti je proste namesti. Historicky stred mesta je uz svou symbolickou podstatou mistem pro spolecenske akce nenahraditelnym. Veskere logisticke vyhody presunu k divadlu, jako zminovany vyssi komfort (technicke zazemi apod.) bych klidne ozelel, navic mi neni zcela srozumitelne vysvetleni mesta, ze na namesti by bylo technicky narocne upevneni stanu. Doufam, ze letos na silvestra adios, divadlo!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.