Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Odpověď

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  01.01.2003 22:02

Já píšu spíše o rozhodování a věcech, které jsou doložitelné, ale zároveň těžko soudně napadnutelné. ( např. rozhodnutí radních ). Zásadní přízpěvky byly směřovány pro redaktory ( včetně toho, kde získávat informace a podklady ), já sám jsem v anonimitě z toho důvody, abych si nezavřel dveře k informacím ( doufám že to chápete ). Pokud by se uzavřely zdroje, těžko bych mohl o něčem psát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Odpověď

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  04.01.2003 15:58

Dobrý den stíne radnic. Ano, ale:1)ani v jednom vašem příspěvku jste ještě nenapsal, kde TY informace KONKRÉTNĚ lze najít2)jak by také, když jste kromě všeobecného osočování a bezkontextuálně vytržených jednoslovných osočování radnice z korupce (kým, ohledně čeho), krádeže (to samé) či zpronevěry (jakbysmet) ještě NIC - a teď promiňte, že použiju stejné slovo - KONKRÉTNÍHO nenapsal. to, co píšete, to není ani tvrzení, protože netvrdíte nic faktického (jenom slovo "krádež" není totéž co "krádež těch a těch veřejných prostředků v oblasti "X" člověkem "Y" za takového a korupční pomoci úřadu "Z", odboru toho a toho). Pozn. když jsem byl malý capart, to jsem taky takhle taky jednou kradl.
Ovocné lízátko v samoobsluze).
3)Co se týče vašich výtek Novinám Chrudimska, pletete si adresáta. Jsou to noviny, nikoliv vyšetřovatelé.
nenechte se zmást rolí žurnalistů v aféře Watergate, zde za vším stála jenom běžná, profesionální a rutinní práce obou legendárních redaktorů. Poradím jedno: Sežeňte někoho, kdo za Vás podá další trestní oznámení na radnici. Ty stávající skončily do ztracena, ale nikdo jiný než vyšetřovatelé Policie ČR bohužel nic nevyšťourají, smiřte se s tím. Noviny o tom můžou maximálně informovat.
Buďte s pozdravem

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.