Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Výhled na koupaliště?

Odesílatel:  karel

Datum:  08.06.2004 06:44

Místo aby bylo toto pěkné a drahé koupaliště vidět a tím si ďálo reklamu samo je U nemocnice cedulka ukazující do křoví.Bylo by určitě vhodnější posekat to klestí a prořezat stromy.Městu to přinese peníze,protože každý kdo jede a nebo jde z kopce dolů ho uvidí a určitě i dost lidí se zajde vykoupat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Výhled na koupaliště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  12.06.2004 10:19

No jistě že ano Úsměv a hlavně by pak koupající ocenili že je na ně hezky vidět .... pokud někam jedu a chci se koupat tak si zjistím předm co kde a jak .... myslím si že to není dobrý nápad protže takto když je nědko na koupališti tak je kolem něho přírodní prostředí (samozřejmě vyhma technologií,...)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Výhled na koupaliště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  08.06.2004 15:16

Na koupaliště sice nechodím, ale zrovna dneska, když jsem jela autem okolo, jsem si říkala, jak to je super zarostlý a tím i odizolovaný od silnice. Nevím, toť můj názor, ale podle mě je lepší koupaliště aspoň trochu kryté než tam být vystaven všem na očích. Chrudim o něm ví (a loni, tuším, probíhala na nějakém pardubickém radiu i soutěž o nejlepší koupaliště v kraji, takže o něm ví i značná část kraje) a pochybuju, že někdo, kdo projíždí Chrudimí v rámci delší trasy, by jen tak "mýrnyx týrnyx" zajížděl na městské koupaliště...to radši hupsnout někde do rybníka a pokračovat dál.Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Výhled na koupaliště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  08.06.2004 22:00

No? Já si jen představuju, že nejsem místní, jedu autem a zkouším ho najít.... To bude fakt lepší to křoví!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Výhled na koupaliště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  09.06.2004 19:53

Jo, beru, značení by se zlepšit mohlo, ale to prořezání a vykácení by bylo na škodu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Výhled na koupaliště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  16.06.2004 16:19

souhlasím - je příjemnější být na koupališti odříznut zelenou bariérou od městského okruhu.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.