Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudim = mrtvé město

Odesílatel:  Georgina

Datum:  02.06.2004 18:42

Myslím si, že zprůjezdnění Široké ulice oběma směry přišlo pozdě. Byl jste někdo v poslední době na náměstí? Místo Vápeníka -> Vietnamci, hned vedle směrem k náměstí otevřen další SOS textil, dva obchody v Břetislavce jsou k pronájmu, obuv u Kaslů se zavírá a copak tam asi bude za obchod, končí papírnictví v Široké a mě začíná mrazit v zádech...

Sami jsme nahnali lidi do hypermarketů, tím, že jsme si nachali Širokou zavřít. Teď jsou zvyklí, že mají všechno pod jednou střechou a zpátky do města je už nikdo nevrátí. A tak asi nezbývá než čekat na otevření dalších super a hypermarketů, aby ta šílená Hypernova konečně dostala nějakou konkurenci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  12.10.2004 11:39

Tak už je to tady Hmmm

Focena na dveřích vedle automatu České spořitelny na chrudimském náměstí:

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  04.06.2004 16:42

Noviny Chrudimska - 4.6.2004

Asijským prodejcům se daří, koupili dva domy v centru

http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20040604000004.html

Asijské obchodníky vnímá naše společnost rozporuplně. Mnozí lidé vítají levné oblečení a obuv, jiní poukazují na špatnou kvalitu nebo kopírování renomovaných značek. Každý ale vidí, že obchodů s tímto zbožím v Chrudimi přibývá.

Pro celý text článku klikněte na odkaz.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jeremy

Datum:  15.10.2004 12:59

Nejde o to, že je tady hodně Vietnamců,když se jim daří, tak proč ne, ALE SPÍŠ MI VADÍ, ŽE NENÍ V CHRUDIMI PRÁCE PRO CHRUDIMÁKY A ŽE DLOUHODOBĚ NA CHRUDIMSKU A PARDUBICKU SE VÝŠE VÝDĚLKŮ POHYBUJE NA NEJNIŽŠÍ ÚROVNI Z ČR, PŘITOM LEVNĚJŠÍ VÝDAJE NEMÁME. CHRUDIMSKO JE CHUDÝ KRAJ !!! Čím to asi bude ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  04.06.2004 16:45

celkem pěkně napsané:

Noviny Chrudimska - 4.6.2004

http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20040604000001.html Pro celý text článku klikněte na odkaz.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  15.10.2004 10:42

ŤĚŤ ŤAJ?ŤĚŤ MAŤO?MAŤO NĚNÍ.ŤĚŤ ŤAJ? KDYSI TO BYL FTIP.
DNESKA JE TO V CHRUDIMI HRŮZNÁ PRAVDA.
PROČ TY OBCHODY NEPROVOZUJÍ CHRUDIMŠTÍ PODNIKATELÉ? PROČ JE MAJÍ LIDÉ KTEŘÍ TADY KDYSI OBCHODOVALI S RÁKOSÍM DIGITÁLKAMA A PRODÁVALI BAREVNÉ ŠÁTKY? JSOU LEPŠÍ OBCHODNÍCI NEŽ ČEŠI? TO V KAŽDÉM PŘÍPADĚ.ALE HLAVNĚ TÁHNOU ZA JEDEN PROVAZ.
A MAJÍ DISCIPLÍNU.V TOM JE JEJICH SÍLA.
JE POTŘEBA SE NAD TÍM ZAMYSLET.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  02.06.2004 20:36

Historické centrum vždy bylo a mělo by být chloubou a výkladní skříní města. Sídlem význačných institucí, exkluzivních obchůdků s opravdu originálním a kvalitním zbožím (takovým co v marketech nikdy nenajdete), plné příjemných restaurací, kaváren, galerií... Měli bychom být hrdí, že máme tak krásné centrum a těšit se z něj. Bydlet, vlastnit dům či mít obchod na náměstí byla vždy otázka prestiže a cti. Mám tohle město rád a proto nemohu nečinně přihlížet k tomu jak umírá. Přes všechen smutek v duši mě naplňuje naděje. Poslední měsíce ukázaly, že lidé přestávají být lhostejní a jde-li o dobrou věc, táhnou za jeden provaz. Už téměř pět tisíc (!) lidí podpořilo svým podpisem petici za zachování letiště !!! Chrudimáci jen tak dál ! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudim = mrtvé město

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luci

Datum:  13.10.2004 15:05

V Chrudimi žiju již přes dvacet let,to co se teďka děje v Chrudimi je hrozný,tolik vjetnamských pracovníku v jednom městě,hrůza.Po tom co jsem četla článek o člověku co scháněl jogurt,jsem si říkala že je to přesně tak.Pokud člověk schání v Chrudimi oblečení normálních značek má hold smůlu.S tím by se mělo něco dělat,přijde mi to dost otřesný a vizitku městu to dělá opravdu hodně špatnou.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.