Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Odesílatel:  blby vasek

Datum:  28.05.2004 20:38

Kolikapak asi dostala naše radnice v čele s naším panem starostou Blbým,ehm pardon Libým za nezanedbatelnou podporu soudruha Berana a soudružky Dobrovolné při zrušení letiště v Chrudimi a připravu na jeho přestavbu v golfové hřiště.Už jsi si ty pitomče v čele radnice kopil golfové hole.Jsem rád,že se nemusím jako ostatní občané stydět za to,co si zvolili za verbež, aby je reprezetovala jmenem města.Mnoho lidí si myslí,že spíše škodí dobrému jménu než-li mu pomáhají.Nakonec vydíme výsledky jejich kvalitní práce každý den v ulicích města,jak bravůrně zvládli silniční dopravu.Nazdar zastupitelstvo

Váš nespokojený nevolič.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Český rozhlas Pardubice

Datum:  11.06.2004 13:56

Český rozhlas Pardubice:

Ohlášení: Chrudimská radnice po půl roce opět zasahuje do causy letiště.
Rada uložila odboru rozvoje, aby jeho zastupitelé získali závazná stanoviska od orgánů státní správy. Z chrudimského letiště totiž od půlky dubna nevzlétlo žádné letadlo. Úřad pro civilní letectví odebral chrudimskému aeroklubu licenci k provozu. A to z důvodu nevyjasněných majetkoprávních vztahů mezi amatérskými letci a armádou. Rada uložila starostovi města sehnat nezávislého právního experta, který má právně pomoci jak městu, tak i tomu, kdo chce letiště provozovat. Tím je chrudimský aeroklub.
Pokračuje starosta Ladislav Libý.

http://www.chrudim.info/zpravy/images/2004/74.mp3

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J.No.

Datum:  01.06.2004 22:46

Já se pánům z radnice vůbec nedivím. Zkuste si vyžít z platu chudého úředníka nebo starosty. Pracuje od rána do oběda, s bídou si stihne přečíst dvoje či troje noviny. Navíc v pondělí a středu mu odemknou kouli na dveřích a jeho otravují kdejací blbové (jako třeba já). Když si chce zasportovat, tak na koupi nějakého toho letatélka (i obnošeného) nemá a kdyby měl, tak mu to budou všichni závidět a někdo by se mohl šťourat v tom, kde na to vzal. A když už konečně může pracovat za provizi, (na opozici také něco zbude), tak se o něj otírají kdejací pisálci na internetu. Vyčítají mu dobré úmysly, které tak nějak nevyšly - nákup pozemků pro PZ za přiměřenou cenu, když šetří peníze, je z toho ekologická havárie, chce aby si lid užil a pak mu vyčítají kruhové objezdy, když nešetří na nerezu, tak mu to vyčtou taky - je to těžký život. Takže když ná možnost přeměnt letiště na golfové hřiště, zkoupit golfové hole (jsou lacinější než letadýlko) a se stejně smýšlejícími lidmi hrát golf, zase mu to měkdo vyčítá. No řekněte není to hrůza?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ladislav L.

Datum:  02.06.2004 08:48

Dobrý den, už toho mám skutečně dost, neustálé otírání o precizní výkony naší radnice. Co se Vám nelíbí? Od rána do večera dřeme, makáme, fungujeme pro prospěch našeho města a Vám se pořád něco nelíbí? A že z toho taky chceme mít víc než jen plat neodpovídající našim schopnostem? Tomu se přece nemůže nikdo divit, nic není zadarmo a když už si mě někdo zvolil, tak si musí uvědomit, že přece musím stejně jako moji kamarádi na radnici z něčeho slušně žít.
Dost už těm pisálkům, co jenom plijí na nás, bojovníky za město do roztrhání těla!!! .....................................................
Voliči, uvědomte si vše výše napsané při volbách!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  02.06.2004 06:17

Tak tenhle článek vystihuje úplně všechno.
SOUHLAAAAS...Bravo!!! Úsměv Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  29.05.2004 16:35

tak tento příspěvek by měl být vymazán stejně jako jeho autor, který je spíše vygumován.

Ale podle kvality pravopisu soudím, že to je školáček ze základní či pomocné školy. A ti mají "imunitu".

Já s postupem naší radnice v mnoha věcech naprosto nesouhlasím, ale ještě více nesouhlasím s takovým dementním "zvracením".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  30.05.2004 20:10

Nemáš úplně pravdu. Na každém panském dvoře byl človíček v roli šaška. Co nebylo dovoleno sprostému lidu a i výše postaveným poddaným, bylo dovoleno jemu. Zkrátka mohl říkat co chtěl.
Rozspomeň se na Jiráska a zjistíš, že nezřídka se jednalo o vysoce inteligentní jedince, z nichž mnozí se zapsali do paměti lidů. Autor si toho je vědom , soudím tak již podle nicku. No zpět k problému. Našemu panstvu na všech úrovních chybí ŠAŠEK....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  30.05.2004 21:57

tak tedy smekám své sombréro, takto dobře bych to nenapsal.
Prostě souhlasím, až na poslední větu. K té bych měl jednu připomínku - našemu panstvu šašci nechybí, protože (mám totiž takový pocit), ty šašky dělají dosti často z nás - občanů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pán velkomožný Beran a L(B)ibý

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  01.06.2004 21:09

Zase vedle. Ten kdo požíval jistou imunitu, byl právě ŠAŠEK.
Tady je to ale obráceně... Navíc on to dělal DOBROVOLNĚ. Nevim jak to přesně vidíš ty, ale tu dobu, kdy jsme mohli říkat nahlas to, co jsme si mysleli, tu jsme si tak nějak užili (teda já aspoň jo) a teď to zase bere nějakej divnej směr.... Nezbejvá nám, než to zkusit votočit.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.