Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  petice - letiště

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  17.05.2004 01:01

Dotaz - Kolikpak je už cca podpisů na petici ??? Jaké jsou nové informace ohledně létání Rampo ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  17.05.2004 14:16

Vzhledem k nedoststku casu se nam nepodarilo sestavit novy text petice.Takze se opet podepisuje ta z roku 2003. Moc dekujeme.
Ale myslim, ze pokud budou zstupci mesta nejednotni tak jako je to ted tak to nebudi duveru u uredniku dotcenych organu. Viz clanek z novin Chrudinska, kde je jasne videt kdo je ve kterem zakopu. Ted bych rekl ze je to uz politika a snad kazdy obcan vidi kdo ze zastupcu mesta je v tom ci onom zakopu a bojuje. Ted je to na mrtvem bode vzhleden k tomu, ze armada nechce dat do poradku veci na Katastru tak na letisti muzeme past treba kozy. Jinak se snazime letat ve Vysokem Myte, ale doma je doma Tak to je fakt na ... (

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavel

Datum:  26.05.2004 12:36

No, co ktomu dodat... 1) průmysloá zóna, ostuda jako hrom 2) dopravní situace, průšvih 3) nebude letiště

Není tomu tak dlouho, co si pamatuji Chrudim jako město plné prosperujících firem, rúzných zájmových klubů a plné života.
Za nedlouho budeme mít jedno nové nej. Největší vydlákov a zastrkov ve střední Evropě! Jsem rád že tu bydlím. Už si hledám vhodnou stodolu pro ustájení koně. To víte, jako chrudimák musím za prací dojíždět do jedné z okolních vesnic (to není ironie, to je fakt!) Nejvíce mne zaujal (ani snad nepřekvapil) fakt, že moji přátelé z hrůzou zjistili jak vehementně podepsali petici proti letišti a ani u toho nemuseli být - někdo to totiž bravurně zařídil za ně a ani se neobtěžoval jim dát vědět...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  26.05.2004 14:20

To není pravda, že Chrudim bude největší zastrkov v Evropě.
Ještě tak dva až čtyři kruháky a Chrudim se dostane do Guinessovy knihy rekordů - nejvíce krukových objezdů na m2. Turisté z celého světa sem budou jezdit, projíždět se kruhovými objezdy a nalokat se vynikajícího městského vzduchu, který již jinde nebude. Na chrudimské pouti zruší kolotoče, protože než tam všichni dojedou, tak budou natočení z kruháků tak, že se jim bude motat hlava celý den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  26.05.2004 12:58

K tomuto jenom dodam ze reportaz k tomuto tematu "falesnych popisu na petici proti letisti Chrudim" bude vysilana dne 26.5.2004 na CT1 od 18:00. Dale bych to nekomentoval a vubec me to neprekvapuje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  27.05.2004 12:36

Díky za odkaz na včerejší zprávy a chlapy - držte se

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  26.05.2004 18:42

Potlesk panu Trávníčkovi, panu Hoffmannovi a zejména lidem, kteří podali trestní oznámení na pana Berana !!! Po shlédnutí dnešní reportáže na ČT 1 začínám věřit v lepší zítřky Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  27.05.2004 07:04

Hlavne bych rekl ze neustale opakovana formulace panu B+B a pana starosty "Ze zijeme v pravnim state " dostala pekne na "prdel". Jestli tohle je pravni stat???? zneuzivat bez vedomi lidi podpisy !!!!!tak opravdu nevim.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  27.05.2004 17:23

Co dodat ??? HUMUS HUMUS HUMUS a zase HUMUS jsem jen zvědavej co se bude s tím dít dále a kdy to policie odloží hahahahahahaha to je to právo a pořádek Úsměv ale spíše Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  28.05.2004 14:40

Tak ty falešný podpisy to je teda "Výlet pana Berana do 20.
století" (tak 60.-80.léta). Nejvíc by mě teď zajímal názor našeho pana starostlivého starosty... Prej "právní stáááááááát..." Přeji nám všem dlouhou paměť - aspoň do příštích voleb!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Likvidátor

Datum:  28.05.2004 19:32

Tak nám pan starosta promluvil v rozhlase.Prý se to stává a je to zcela běžný jev že se občas nějaké falešné podpisy na peticích vyskytnou.Pánové Beran a Beránek tvrdí že je chce někdo zkompromitovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukas Nemec

Datum:  27.05.2004 01:37

Já se k potlesku přidávám!! Pan Trávníček mne opravdu velice mile překvapil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  28.05.2004 12:27

Mne taky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  26.05.2004 21:54

Vážení, může zde někdo prosím aspoň nastínit, o čem byla reportáž ČT a kdože to dal žalobu na pana velkostatkáře...??? Děkuji Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukas Nemec

Datum:  27.05.2004 01:40

Jestli jsem záznamu dobře rozuměl, tak pan Karel Tušic.
Jak jsem pochopil, podává ale trestní oznámení proti petici Proti letišti a ne přímo proti Mr. Beranovi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vladimír;

Datum:  26.05.2004 23:54

Dnesni regionalni zpravy z Cech se daji shlednout tady http://www.czech-tv.cz/vysilani/index.php?streamtype=WL&forday=1085522400&progid=831

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Likvidátor

Datum:  26.05.2004 19:19

Kdo má podezření že byl jeho podpis zneužit nechť učiní patřičné kroky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: petice - letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  26.05.2004 20:14

je nekde seznam tech podepsanych na petici proti letisti??? To bych byl skutecne nerad, kdybych se tam nejakou nahodou objevil taky ....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.