Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  opět policie

Odesílatel:  T.

Datum:  11.05.2004 21:57

Dnes ráno v 6:30 u přejezdu směrem na Slatiňany opět řádili "lovci stopětek". Nesdílím názor naší státní policie, že za bordel na našich silnicích můžou majitelé těchto přesluhujících rádoby automobilů. Vzhledem k tomu, že v době.
kdy jsem okolo nich projel, tam někdo ponořen pod zadní sedadlo 105(20)ky dokazoval, že má lékárnu, žárovky, héver, vercajk a jiné nezby(teč)nosti zajišťující bezpečnost a plynulost provozu, a NESTáLI tam ti tři rafani, co mě na - a)zákazu předjíždění b)plné čáře c)v křižovatce d) nejmíň 110, já jel asi tak 95 - chvíli předtím u Píšťov předjeli, považuji činnost těchto maníků v mundůru za šikanu a buzeraci těch, kdo z různých důvodů zkrátka nemají na nový auto. Jako daňový poplatník nejsem zvědav na to, abych byl opakovaně perzekuován za to, že nemám nový auto, zpravidla maníkem frustrovaným z toho, že nemůže řídit audí ministra Palase (Fencla, Svobody, Grosse, dosaď si sám), zatímco, ti co bezprostředně OHROŽUJí bezpečnost provozu, byli a i nadále jsou zkrátka v pohodě.
Tentokrát si pánové alespoň odpustili skok těsně před mý auto, zaujati tím již zastaveným. Jak dlouho necháme maníky páně Grosse podporovat chaos v naší dopravě? Opravdu se policie domnívá, že největší % přestupků (nepřiměřená/nedodržená rychlost 37% zdroj: Kryštof) spáchají žárovky ve 105kách? Ano jistě, technický stav...17%. Zajisté. Ale ne 17% škodovek. Co na to paní tisková mluvčí Hamáčková? Co na to pan ministr? Třeba dopravy? Budeme trpět flákání těch, co to dělají za naše daně? Kdo bude na řadě až vymřou 105ky? Favoriti? Felicie?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  12.05.2004 19:54

Nepatřím zrovna k auto-bohům, nějakej ten "odpustek" jsem již taky odevzdal. Souhlasím však víceméně s názorem obou příspěvku, totiž že "borci," co lítaj jako hovada a kterým je chodec, dítě nebo cyklista překážkou v jejich spanilé jízdě, mají u našich "orgánů" pravděpodobně předplatné...
Hoši, kolik Vás takovejch je...???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  14.05.2004 08:40

Ještě pro doplnění: Zaplatil jsem 2000 kč za jízdu na dálnici (155 km/h).
Když jsem zastavil na Masarykově náměstí před přechodem a dal přednost chodci, tak do mne zezadu najel jiný borec, dostal 500 Kč, já měl škodu přes 20 tis, nevím kolik on. Hraje to dohromady? (Jinak antiradar je výborná věc, jen svádí k rychlé jízdě, tak jsem ho odložil.)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  12.05.2004 11:12

Máte pravdu, policie si velmi usnadňuje práci. Jko majitel nového auta jsem byl kontrolován mmohokrát, (občas platím i za rychlu jízdu-na obchvatu v Chrudimi mezi nemocnicí a Hypernovou 62km) a vždy mne žere, když v místech, kde se běžně přejíždí plná čára a p. policistu nevidět - např. auta jedoucí od nemocnice dolů. A těch aut, motorek bez SPZ, nesvítících, či chytráků,kteří si namontují dvoje mlhová světla dopředu, do hlavních světlometů dají dvojnásob silnější žárovky a o seřízení ani nemluvě, přidají dvoje koncové mlhovky dozadu, navíc jedny ještě propojí s brzdovým světlem a svítí jak vánoční stromeček k tomu si ještě přidají modré bodovky (aby se pletli se sanitama a policií), těch si nikdo nevšimne. Ale tam, kde je "výdělek" jistý tam je policistů plno. Např. na výjezdu ze Slatiňan na Chrudim, cca 50m před značkou konec obce, prakticky v polích se měří velmi často. Mám takový dojem, že mnozí dopravní policisté asi neznají zákony (čato měří z neoznačeného auta) a ani nevědí co mají dělat. Proto se soustřeďují na kontrolu pojistek, lékárniček apod. a nevýše se zmohou na měření rychlosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  13.05.2004 19:47

Jen ať měřej. Rozhodně to je "spravedlivější" než chtít po mamině s dětma číslo motoru (minulej Kryštof). Ale nad tím, že si měření užívají na s bezpečností nesouvisejících úsecích (já tomu říkám buzerační zóny, prostě cedule s koncem obce 300metrů v polích, nově třeba Z Chrudimi do Slatiňan kolem kasáren) si asi můžem jen tak poplakat. Prostě tam máme jet pade (taky nejezdim). Ale chtěl bych je někdy vidět třeba uprostřed Slatiňan. Je tam několik přechodů, vidět na ně pořádně není přes nevhodně parkující auta (který je zjevně nezajímají) a jeden si tam často vyslouží vytroubení za to, že pustil přejít paní s hůlkou (kočárkem, dosaď si sám). To v lepším případě, už sem si tam vysloužil i zkrácení auta. No a vynechal sem borce, co to přes takový auto 80kou střihnou pani nepani, kočár nekočár, klakson a bacha, jedu!. No a na konci u pumpy měří policajti, jestli rychlou jízdou neohrožuju ceduli...

Za dnešek mám jeden novej postřeh k diskusi: pánové už třetí den náhodně lovili, vesměs se dnes, včera a převčírem jezdilo slušně. Ale vypozoroval jsem, jak se pozná vozidlo s právem "přednostní" jízdy? Jednoduše. Za ranního šera a mlhy si nemusí svítit. Při předjíždění a odbočování nebliká.
Předjíždí kde chce a jak chce, včetně rychlosti. Policie na kontrolním stanovišti dělá že má moc práce a na takové auto nemá čas. No a stačí pohled na SPZku. Namátkou si vzpomínám na 9006, 2111, ... Ale jsou i čestné vyjímky! Na obou stranách...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  16.05.2004 17:15

Tak mám po víkendu nové SPZtky do sbírky. 2111 s jiným předtrojpísmím (kruci to je slovo) a jednu sem dám kompletní: PUP-00-01. Soukromě si tipnu - nejvyšší krajský úředník spěchající do Mohelnice na trucktrial se politicky zviditelnit. Pravda, prasárnu neudělal, ale o předpisech to moc nebylo. A chudák Landa cpe prachy do instruktážních videokazet a na motoristický akce se jezdí takhle. Fuj, budu si to pamatovat, do voleb není tak daleko!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  17.05.2004 00:26

sorry T. ....

ale pise trojpismennym ....

ale hajzlici jsou to vsechni, hlavne po tom, co jsem se ted v hospode doslechl o lidech z radnice a vazbami mezi nejruznejsimi pravniky a bohatymi podnikateli .... uz si asi budu rezervovat emailovou sdresu neco ve stylu lovec.medvedu@sibir.ru

Po tom, co jsem si vyslechl, uz skoro neverim, ze i ti co jsou v pravu, maji sanci na spravedlnost .... a tyka se to treba i letiste

aneb neni nad to poradne zachlastat a ozrat spravne lidi, ale vydrzet vice nez oni ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  17.05.2004 18:50

tos nepochopil... To mělo bejt podle vzoru "to předtrojčíslí"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  18.05.2004 09:08

...a ne spíše "předtrojpísmení" podle toho výše uvedeného vzoru? Úsměv Ale jasně, o tom ta diskuze není...to já jen pro zpestření...
S pozdravem Blix Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  14.05.2004 09:41

Byl jsem svědkem ještě lepších věcí. Jak si třeba na kilometr dlouhém, rovném, širokém a přehledném úseku silnice (poblíž Loun) bezdůvodně dali přenosnou padesátku a za ní radar. A nebo jak v Dlouhopolsku (myslím) byli skovaní sice ve vesnici, ale radar bral auta, co do vesnice ještě nevjely.
Ale ani na západ od nás to nemusí být o moc lepší.
V úterý jsem v Berlíně platil pokutu 70 €za přestupek, který jsem neudělal a když jsem zkoušel protestovat, tak mi policsti navrhli, že mi odstaví auto na policejním parkovišti, dokud neskončí správní řízení...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: opět policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  14.05.2004 11:20

on stačí i případ na pardubické "dálnici Rosice-Ohrazenice", kde jsem v protisměru viděl odstavenou Avii ze správy silnic, u ní se motali maníci v oranžových kombinézách a opravovali svodidla, ale schovaný za avií stál radar a policajt seděl v kabině. Tak tomu říkám označené auto.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.