Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Přihlašování

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  02.05.2004 21:07

Nevím jak je to uděláno s přihlašováním, ale pokud se hodlá z mého počítače přihlásit můj syn, nemá šanci a musí psát pod mým jménem. Dělá chybu on či je to systém?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  03.05.2004 20:50

Ne pane Lebduška, "chyba" není v uživateli ale v systému.
Respektive, ne chyba ale cíl:

Chci zamezit jednomu uživateli, který si zaregistruje třeba pět přezdívek aby se pak postupně pod každou přihlašoval a prezentoval tak například názor "většiny".

Po Vašem odhlášení se ale může již za 20min pan Lebduška mladší bez problémů přihlásit (Larry ?)

Doufám, že to je dostatečně dlouhá doba na to, aby to netrpělivce přestalo bavit a dali pokoj.

Snad i sám shledáte tuto funkci užitečnou.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Homo

Datum:  06.05.2004 22:19

Je to hovadina. Larry je už druhý měsíc v Anglii, vrací se někdy kolem 10.5. Asi nemá čas sledovat tyhle stránky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  07.05.2004 14:31

Jasný, souhlas.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  06.05.2004 15:20

Ještě jeden dotaz. Proč jsem odpojován chci-li odovědět delším příspěvkěm?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  07.05.2004 14:42

Každé přihlášení po čase vyprší a je třeba se znovu přihlásit z důvodu bezpečnosti (když se někdo např. zapomene odhlásit).


Ale text nového příspěvku by měl být doplněn automaticky, tj.
nemusíte celý příspěvek psát pracně znovu.

Jde možná jen o to, zda není doba platnosti příliš krátká!?

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  04.05.2004 10:11

Ukázalo se tak že Larry je mladej Lebduška takže skoro 1/2 příspěvků zde ohledně některých kauz si psali Lebduškové sami HAHAHAHAH to je prča HAHAHA! , ale na druhou stranu nic proti zásadně nenamítám. Oh my God! )

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  04.05.2004 10:07

Admine .... doporučuji nedávat nějaké narážka na jména (nick) viz minulý dotaz Lebdušky ..... to pak zavést povinnou registraci aby všichni věděli kdo je kdo ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  05.05.2004 03:13

To je fakt, to jsem se trošku nevědomky ustřelil Bohužel, škoda

Ale spíš to byl dotaz a můj soukromí tip, netvrdím že Larry je 100% mladý pan Lebduška.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  06.05.2004 12:17

Máte smůlu. Syn vůbec není zatím zaregistrován, jen chtěl zaregistrovat. Můj syn chtěl přispět k diskusi o letišti, protože se nepřihlásil (ani nezaregistroval), přispěl pod mým jménem 13. 4. 04. Pokud jsem si všiml, Lary již po registraci přispíval, takže - chyba. Uměl-li by se jako Lary přihlásit, proč by měl problémy? Pro úplnost, syn počítač nemá a ani v práci nepracuje s počítačem.
Snad s Lary ozve a vysvětlí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  07.05.2004 14:27

Za poznámku na Larryho ve svém příspěvku se omlouvám, v té chvíli jsem si nijak neuvědomoval rozsah možného dopadu. Byla to jen můj osobní tip, který nijak nesouvisí s mým koníčkem administrátora a ani nějakou analýzou IP adres apod.

Takže pokud budete tak hodní, ukončete další vyšetřování totožnosti pana Larryho, nemá to význam. Díky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  05.05.2004 08:09

Úsměv jasně že ne na 100% mohl to psát i někdo kdo seděl u PC pana Lebdušky o nic nejde jen takový postřeh Oh my God! ) HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mara

Datum:  03.05.2004 10:15

Podle mě to je v uživateli a ne v systému. HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Přihlašování

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  03.05.2004 08:11

Je to tak opravdu? Potom by vysvětlil Admin. Ale domnívám se, že napočátku bylo konstatováno právě toto - bude nick s heslem aby se mohl kdokoliv připojit do diskuze nezávisle na ostatních uživatelích jednoho počítače (mimo jiné např. v internet.
kavárnách).
S pozdravem Blix Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.