Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  První změna na radnici...

Odesílatel:  Zoro

Datum:  29.11.2002 07:27

A máme tady první "pozitivní" změnu na radnici! Nově zvolená rada města si stanovila nový den, kdy bude zasedat. Vážený voliči, kdybys náhodou nutně potřeboval ve středu od 13,00 hodin - v úředni den - jednat s našimi uvolněnými představiteli starostou a jeho zástupci, tak si to dobře rozmysli. Počínaje 27.listopadem, každých 14 dnů zasedá rada města a pro Tebe tam nejsou. Nebudou tam ani vedoucí odborů, kteří mají své příspěvky v radě. Jen tak dál.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: První změna na radnici...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pp

Datum:  30.11.2002 10:51

zkouzka funkcnosti

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: První změna na radnici...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dubka Vochru

Datum:  29.11.2002 20:06

Postřeh je to zajímavý, jen bych byl možná trochu zdrženlivější v kritickém hodnocení. Pravdou totiž je, že jsem dosud nezaregistroval ze strany radnice odůvodnění tohoto kroku. Možná má racionální opodstatnění a je myšlen v dobré víře ku prospěchu správy věcí veřejných. V tom případě mě ale radní hned na počátku jejich o další čtyři roky prodlouženého funkčního období opět utvrzují v jednom: doposud se nenaučili doceňovat a dbát na veřejnou komunikaci.
Prostě rozhodnou a basta. aniž si uvědomují, že ve věcech správních méně profesně fundovaný, ale o to citlivější občan na takovéto nijak nezdůvodněné móresy reaguje nedůtklivě a s nedůvěrou. možná by odůvodnění stálo za zmínku v příštím městském zpravodaji. teď už to nestihnou, tak aspoň v tom lednovém.
já sám se přitom domnívám, že změna zasedání rady byla rozhodnuta účelně a nevidím tudíž problém, proč se o to ve radničním věstníku nepochlubit!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: První změna na radnici...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  29.11.2002 18:08

není se čumu divit - komu by se tam chtělo sedět v úterky do noci, když tam z povinosti musej sedět ve středu ( úřední dny do 17hod. ). Takhle budou mít volný úterky a výmluvu na to, když je člověk bude potřebovat v úřední středu. Zajímalo by mně, zda budou brát o ty hodiny co budou na radě menší plat ???!!!???

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.